Narzeczona Jana Bednarka Żródło: Julia Nowak/Instagram

Jan Bednarek zostanie ojcem. Jego narzeczona spodziewa się dziecka

5 Kwiecień 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Jeden z piłkarzy reprezentacji Polski zostanie niedługo ojcem. Julia Nowak, czyli narzeczona Jana Bednarka, przy okazji świąt Wielkiej Nocy poinformowała za pośrednictwem mediów społecznościowych, że jest w stanie błogosławionym. - Nasza wielkanocna pisanka. Połowa za nami – napisała przyszła mama.

  • Jan Bednarek zostanie niedługo ojcem
  • Jego narzeczona poinformowała na Instagramie, że para spodziewa się dziecka
  • Partnerka polskiego piłkarza jest już w dosyć zaawansowanej ciąży

Kolejny z piłkarzy reprezentacji Polski zostanie ojcem. Nie tak dawno po raz drugi z narodzin swoich dzieci cieszyli się Maciej Rybus, któremu na świat przyszedł drugi syn oraz Bartosz Bereszyński i on również doczekał się drugiego synka.

Debiut w nowej roli już niedługo zaliczy Jan Bednarek. Jego narzeczona, Julia Nowak ogłosiła na Instagramie, że jest ciąży. U życiowej partnerki stopera Southampton widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek, dlatego całkiem niedługo można spodziewać się rozwiązania.

Narzeczona piłkarza reprezentacji Polski poznała najpierw... jego rodziców

Jan Bednarek i Julia Nowak poznali się... na Snapchacie. Z pewnością młodsza część naszych czytelników doskonale pamięta aplikację, która jeszcze 4-5 lat temu cieszyła się w Polsce ogromną popularnością. Piłkarz napisał wówczas do swojej przyszłej narzeczonej i od tego zaczęła się ich wielka miłość, ale zanim oboje zobaczyli się po raz pierwszy na żywo, Julia poznała najpierw.... rodziców stopera Southampton.

Hubert Hurkacz zarobi w Miami fortunęHubert Hurkacz zarobi w Miami fortunęCzytaj dalej

- Zaczęliśmy codziennie ze sobą pisać, potem rozmawialiśmy na FaceTime, bo Janek był w Anglii a ja w Polsce. Ciężko było się spotkać. A pierwszy raz na żywo zobaczyłam go na meczu Polska- Kazachstan, gdzie najpierw poznałam jego menedżerów, następnie rodziców Janka i potem dopiero jego! Od razu zaiskrzyło i wiedzieliśmy, że jesteśmy dla siebie stworzeni. Nie ma większej miłości! - opowiadała narzeczona piłkarza na łamach "Super Expressu".

Para zaręczyła się kilka miesięcy temu. Jan Bednarek zadbał, aby dla obojga była to wyjątkowa chwila. Zawodnik zabrał swoją partnerkę na grecką wyspę Mykonos po zakończeniu poprzedniego sezonu Premier League, a ta bez wahania odpowiedziała „tak!”.

Jan Bednarek zostanie ojcem

Dziś Julia Nowak poinformowała, że wraz z Janem Bednarkiem spodziewa się dziecka.

- Będę mamą Nasza wielkanocna pisanka. Połowa za nami – przekazała narzeczona obrońcy reprezentacji Polski.

Używając terminologii sportowej, przyszła Pani Bednarek ma za sobą „półmetek” ciąży, zatem możliwe, że kwestią kilku tygodni pozostaje dotarcie „do mety”.

Narzeczeni mieszkają na południu Anglii, razem z Candym, ich uroczym pieskiem rasy buldog francuski. Gratulujemy dobrej nowiny i życzymy, aby dziecko urodziło się zdrowe. Być może na świat przyjdzie kolejny reprezentant lub reprezentantka Polski?

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł