Narzeczona Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk Żródło: instagram.com/kamiszkolandia

Kamila Wybrańczyk znów szokuje Polaków roznegliżowaną sesją (FOTO)

18 Kwiecień 2021 Piotr BernaciakPiotr Bernaciak

Narzeczona Artura Szpilki zaczyna coraz częściej pojawiać się w polskim sporcie. Kobieta przygotowuje się do kolejnej gali Fame MMA, jednak nie rezygnuje z działalności w mediach społecznościowych. Tym razem pokazała efekty niedawnej sesji zdjęciowej, która rozgrzała fanów do czerwoności.

Narzeczona Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk staje się coraz głośniejszą postacią w świecie polskiego sportu. Jeszcze klika miesięcy temu kobieta była znana głównie z tego, że wypowiadała się w mediach społecznościowych na temat walk z udziałem swojego ukochanego. Ostatnio jednak udało jej się efektownie zadebiutować na Fame MMA.

W swojej pierwszej walce w zyskującej gigantyczną popularność federacji udało jej się bez większych problemów pokonać Zusje, czym zasłużyła sobie na szacunek widzów. Wielu z nich zaczęło twierdzić, że powinna ona znacznie częściej występować na kolejnych galach, bo prezentuje świetny poziom.

Kobieta potrafi korzystać ze swojej popularności i udziela się w mediach społecznościowych, gdzie regularnie powiększa się jej grono fanów. Nie stroni też od kontrowersji, bo Kamila Wybrańczyk nie wstydzi się swojego ciała i regularnie pokazuje, że potrafi wzbudzić zainteresowanie poprzez swoje wpisy. Nie inaczej było ostatnim razem.

Narzeczona Artura Szpilki zyskuje coraz większą popularność

Kamila Wybrańczyk dostała kilka miesięcy temu propozycję występu na dziewiątej edycji gali Fame MMA. Przez wiele lat ćwiczyła ona sporty walki i na bieżąco śledziła pojedynki i codzienne treningi swojego ukochanego, znanego polskiego boksera - Artura Szpilki. Można było spodziewać się, że uda jej się zaliczyć dobry występ, jednak chyba nikt nie przewidywał, że będzie aż tak dobrze.

Początkująca zawodniczka zaprezentowała się w taki sposób, jakby występowała na wszystkich poprzednich galach Fame MMA. Pokazała absolutny spokój i bez problemów rozprawiła się z Zusje. Fani zwrócili uwagę na jej znakomite przygotowanie i wyrazili chęć jej dalszego udziału w wydarzeniach federacji.

Komiczna wpadka Zbigniewa Bońka w Cafe FutbolKomiczna wpadka Zbigniewa Bońka w Cafe FutbolCzytaj dalej

Teraz wiemy już, że Kamila Wybrańczyk wystąpi na gali Fame MMA 10, jednak póki co musi skupić się na treningach. Przed pojedynkiem z Martą Linkiewicz zawodniczka stara się także rozwijać swoje konta w mediach społecznościowych, gdzie cieszy się rosnącą liczbą fanów. Jej nowy wpis wzbudził duże zamieszanie wśród fanów.

Kobieta pokazała efekty roznegliżowanej sesji, w której promowała damską biżuterię. Dodała na swojego Instagrama film, który cieszy się póki co ogromnym zainteresowaniem fanów - obejrzano go już prawie 34 tysiące razy, co jest doskonałym wynikiem. Kamila Wybrańczyk doskonale korzysta ze swojej popularności i wykorzystuje ją w celach reklamowych. Jej wpisy spotykają się z zachwytem.

Kamila Wybrańczyk

Kamila Wybrańczyk

Całe nagranie obejrzeć można, klikając w ten link.

Narzeczona Artura Szpilki wzbudza sensację

Już niebawem będziemy mieli okazję obejrzeć kolejną galę Fame MMA z udziałem Kamili Wybrańczyk. Jej starcie z Martą Linkiewicz zapowiada się wyjątkowo interesująco i z pewnością zgromadzi ogromną widownię. Wydarzeniem wieczoru będzie natomiast walka Kasjusza "Don Kasjo" Życińskiego z Normanem Parke.

Wiele wskazuje na to, że to właśnie Kamila Wybrańczyk będzie faworytką starcia z Martą Linkiewicz. Trenuje ona znacznie dłużej od swojej przeciwniczki i ma większe doświadczenie, dlatego to na nią stawiają kibice.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł