Skoki narciarskie Żródło: Mariano Mantel/flickr.com

Trener gruzińskich skoczków trafił do szpitala

2 Kwiecień 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Szkoleniowiec gruzińskiej kadry skoczków narciarskich doznał poważnych obrażeń, przez co trafił do szpitala. Ibragim Gobozowi odgarniał śnieg z samochodu i nagle jego pojazd wybuchł. Gruzińskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych rozpoczęło śledztwo, które ma zbadać okoliczności tego szokującego zdarzenia.

  • Ibragim Gobozowi jest trenerem gruzińskiej kadry skoczków narciarskich
  • Szkoleniowiec tamtejszej kadry doznał ostatnio szokującego wypadku
  • Podczas zgarniania śniegu samochód mężczyzny nagle wybuchnął

Sezon skoków narciarskich zakończy się niespełna tydzień temu, ale osobą związanym z tą dyscypliną wrażeń nie brakuje. Przekonał się o tym Igrabim Gobozowi, szkoleniowiec gruzińskiej kadry, którego spotkało prawdziwe nieszczęście.

Trener Gruzinów odśnieżał samochód i nagle jego samochód marki Hyundai po prostu eksplodował. Mężczyźnie jakimś cudem nic bardzo poważnego się nie stało, ale szkoleniowiec doznał pewnych obrażeń rąk i klatki piersiowej.

Skoki narciarskie: auto trenera Gruzinów nagle eksplodowało

Trener reprezentacji Gruzji w skokach narciarskich odśnieżał swój samochód marki Hyundai. W trakcie wykonywania tej czynności, jego pojazd nagle wybuchł. Na szczęście Ibragimowi Gobozowiemu nie stało się nic bardzo poważnego.

- Odniosłem obrażenia na dłoniach i klatce piersiowej. To były głównie oparzenia, ale i inne rany - poinformował szkoleniowiec w rozmowie z lokalnymi mediami.

Robert Lewandowski zabrał głos po kontuzjiRobert Lewandowski zabrał głos po kontuzjiCzytaj dalej

Trener Gruzinów przekazał, że o całym zdarzeniu poinformował już odpowiednie służby.

- Zadzwoniłem na policję, od razu zostało wszczęte dochodzenie – przekazał opiekun gruzińskiej kadry.

Co ciekawe, mężczyzna czuł się na tyle dobrze, że jeszcze tego samego dnia otrzymał wypis ze szpitala i powrócił do domu.

Organy śledcze nie wykluczają udziału osób trzecich

Na razie nie ujawniono, co było przyczyną wybuchu pojazdu. Poza policją sprawą zajęło się również gruzińskie Ministerstwo Spraw Wewnętrznych. Śledczy nie wykluczają udziału osób trzecich w tym incydencie.

Ibragim Gobozowi podkreślił jednak, że sam nie jest w stanie sobie wyobrazić, iż ktoś chciałby przeprowadzić zamach na jego życie. Gruzin nie widzi powodów, dla których ktokolwiek mógłby podjąć tak drastyczny krok.

Trener gruzińskiej kadry sam w przeszłości próbował swoich sił w skokach narciarskich. Jako junior należał reprezentacji Związku Sowieckiego. Dziś prowadzi grupę gruzińskich zawodników, a pod swoją opieką ma dwójkę swoich dzieci, Alana i Esmeraldę, jedyną przedstawicielką tamtejszych skoków, która była w stanie wywalczyć punkty Pucharu Kontynentalnego oraz FIS Cup.

Źródło: skijumping.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł