Świeczka zmarł Żródło: _Alicja_/pixabay.com

Zmarł Andrzej Wilkowski, były kierownik sekcji piłkarskiej Radomiaka

21 Marzec 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Zmarł Andrzej Wilkowski. Był wieloletnim kierownikiem sekcji piłkarskiej Radomiaka Radom. O jego śmierci klub poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny. Mężczyzna kilka dni temu trafił do szpitala z powodu zakażenia koronawirusem. Niestety, ale nie udało mu się pokonać choroby.

  • Zmarł Andrzej Wilkowski
  • Mężczyzna był wieloletnim kierownikiem sekcji piłkarskiej Radomiaka Radom
  • Był osobą bardzo pozytywną osobą, lubianą przez innych pracowników klubu

Radomiak Radom pożegnał ważną postać swoich struktur. Zmarł Andrzej Wilkowski, wieloletni kierownik techniczny sekcji piłkarskiej klubu. O jego śmierci zespół z Radomia poinformował za pośrednictwem swojej oficjalnej witryny.

Kilka dni mężczyzna trafił do szpitala po tym, jak wykryto u niego koronawirusa, który niestety okazał się od niego silniejszy.

Zmarł Andrzej Wilkowski

Radomiak Radom przekazał dziś, że w sobotę zmarł Andrzej Wilkowski, wieloletni kierownik techniczny sekcji piłkarskiej „Zielonych”.

- Zmarł Andrzej Wilkowski, w ostatnich latach kierownik techniczny pierwszego zespołu Radomiaka Radom.

Paulo Sousa powiedział o najsłabszym punkcie reprezentacji Polski. Paulo Sousa powiedział o najsłabszym punkcie reprezentacji Polski. "Jest na niskim poziomie"Czytaj dalej

Pan Andrzej był niezwykle pozytywną i uśmiechniętą postacią, bardzo lubianą przez zawodników, sztab szkoleniowy, jak i wszystkich ludzi związanych z naszym Klubem.

Rodzinie, bliskim oraz przyjaciołom, składamy kondolencje! - poinformował radomski klub na swojej oficjalnej stronie.

Był pozytywną i niezwykle lubianą postacią

Na łamach serwisu Gol24.pl Maciej Daszkiewicz, jeden z członków sztabu szkoleniowego Radomiaka Radom powiedział, jak dużą sympatią piłkarzy i innych pracowników klubu cieszył się Andrzej Wilkowski.

- Wszyscy go bardzo lubiliśmy. Dusza człowiek, z którym zawsze można było pogadać, pożartować. Niezwykle oddany klubowi – powiedział Daszkiewicz.

Na razie nie jest znana data pogrzebu byłego kierownika drużyny. Andrzej Wilkowski zmarł prawdopodobnie w wyniku zakażenia koronawirusem lub związanych z nim powikłań. Rodzinie, bliskim oraz społeczności Radomiaka Radom przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródła: radomiak.pl, Gol24.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł