Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Leo Messi nagle zaczął się trząść, kamery wszystko pokazały (WIDEO)
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:32

Leo Messi nagle zaczął się trząść, kamery wszystko pokazały (WIDEO)

Leo Messi
Rex Features/East News

Leo Messi został bohaterem El Clasico. Nie chodzi jednak o wydarzenia czysto piłkarskie. Argentyński gwiazdor ‘Barcy” skupił na sobie uwagę wszystkich, gdy w trakcie drugiej połowy nagle zaczął mocno się trząść. Wszystko przez fatalne warunki atmosferyczne.

Leo Messi zaniepokoił fanów, wszystko uchwyciły kamery

W sobotni wieczór doszło do spotkania, na które czekają zawsze miliony kibiców piłki nożnej na całym świecie. W Madrycie zmierzyły się ze sobą Real Madryt i FC Barcelona. Słynne El Clasico jak zwykle nie rozczarowało i dostarczyło fanom niezapomnianych emocji.

Tym razem zwycięsko ze spotkania dwóch legendarnych drużyn wyszedł Real Madryt. Podopieczni Zinedine’a Zidane’a wygrali 2:1. Wynik spotkania rozstrzygnął się właściwie już w pierwszej połowie.

Już po zaledwie 13. minutach gry drogę do bramki Barcelony znalazł Karim Benzema. Francuz sprytnym uderzeniem piętą pokonał Marca-Andre ter Stegena. Po upływie kolejnego kwadransa na 2:0 podwyższył Toni Kroos. Gości stać było jedynie na trafienie kontaktowe.

Po zmianie stron gola dla FC Barcelony zdobył Oscar Mingueza. 21-latek rozgrywa debiutancki sezon w pierwszej drużynie “Barcy”. Kibice zespołu z Katalonii nie doczekali się kolejnych goli swojej drużyny. Oczy wszystkich skierowane były oczywiście na Lionela Messiego.

Argentyńczyk ostatecznie został bohaterem meczu, ale z powodów, które nie mają nic wspólnego z grą. W mediach i sieci pojawiły się obrazki z drugiej połowy. Na nagraniach widać wyraźnie, jak Messi nagle zaczął się bardzo mocno trząść.

Messi zaczął się trząść, piłkarz przemókł do suchej nitki

Zaniepokojeni kibice szybko mogli jednak odetchnąć z ulgą. Gwiazdor był po prostu wychłodzony. Wszystko z powodu ulewnego deszczu, który towarzyszył rywalizacji Realu Madryt i Barcelony w drugiej połowie.

Padać zaczęło już pod koniec pierwszej części gry. Po zmianie stron nadeszło prawdziwe oberwanie chmury i piłkarze musieli rywalizować w bardzo niesprzyjających warunkach. Te źle zniósł właśnie Messi.

Piłkarz mocno przemókł i zaczął się trząść z zimna. Szybko zareagował na to kierownik drużyny “Barcy”. W 80. minucie meczu podszedł on do linii bocznej i wręczył Messiemu suchy strój. Argentyńczyk szybko się przebrał i wrócił do gry. Nie był jednak w stanie odmienić losów spotkania i jego drużyna przegrała 1:2.

Dzięki zwycięstwu Real Madryt wskoczył na pozycję lidera La Liga. “Królewscy” zrównali się punktami z Atletico Madryt. Drużyna Diego Simeone jednak w niedzielę rozegra swój mecz i może ponownie odskoczyć rywalom w walce o mistrzostwo Hiszpanii.