Swiatsportu.pl > Inne sporty > Maria Korniejewa zamordowała 15-letniego chłopca, ciało znaleziono w studni
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:58

Maria Korniejewa zamordowała 15-letniego chłopca, ciało znaleziono w studni

Tarcza
giovannaorlando/pixabay.com

Do okrutnego morderstwa doszło w Rosji. Maria Korniejewa, tamtejsza mistrzyni w odmianie biathlonu polegającej na strzelaniu z łuku, zarżnęła nożem 15-letniego pasierba swojego kochanka. Kobieta chciała uprzednio wyciąć mu na plecach pentagram, na co zgodził się ojczym chłopca, który jedynie ostrzegł ją, aby go nie zabiła.

  • Maria Korniejewa zamordowała 15-letenigo pasierba swojego kochanka

  • Rosyjska biathlonistka najpierw ogłuszyła chłopca, a później dokonała zbrodni na tle okultystycznym

  • Teraz 29-latka ma stanąć przed sądem

O tej okrutnej zbrodni poinformowały zagraniczne media. Maria Korniejewa jest specjalistką w odmianie biathlonu, gdzie zawodniczki zamiast używania pistoletów sportowych, korzystają z łuków. Sportsmenka ma na swoim koncie liczne sukcesy, a teraz zapewne będzie miała również sprawę w sądzie.

Maria Korniejewa zamordowała 15-letniego chłopca

Partnerem biathlonistki jest 52-letni Władysław Cykunow. Mężczyzna miał pod swoją opieką 15-letniego pasierba, Romana Fedulowa i wyraził zgodę, aby jego kobieta wycięła nożem chłopcu na plecach pentagram, ale sytuacja wymknęła się spod kontroli.

Zbrodnia miała zostać dokonana na tle okultystycznym. Oboje zostali zatrzymanie przez policję. Z zeznań Cykunowa wynika, że Maria Korniejewa miała jedynie ogłuszyć nastolatka i nastraszyć go, a następnie wyciąć mu pentagram.

Niestety, 15-latek nie przeżył straszliwych tortur i zmarł. Do mediów wyciekły również zeznania Cykunowa. Okazało się, że ciało ofiary znaleziono w studni...

Mężczyzna chciał wykorzystać okultyzm, aby wrócić do byłej żony

Z zeznań 52-latka wynika, że gdy mężczyzna poszedł zobaczyć, co z 15-letni Romanem Fedulowem, to chłopak już nie żył i miał dwie rany kłute.

- Wzięła nóż, aby narysować pentagram. Powiedziałem jej, żeby uważała i go nie zabijała. Powiedziała, że ​​tylko go ogłuszy - zeznawał Władysław Cykunow.

Maria Korniejewa zapewne stanie teraz przed sądem i niewykluczone, że podobny los czeka jej kochanka, który pozwolił na torturowanie pasierba. Co ciekawe Cykunow jest zainteresowany okultyzmem, nadprzyrodzonymi wierzeniami i praktykami. Ponoć chciał to wykorzystać, aby wrócić do byłej żony.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane