Swiatsportu.pl > Sporty walki > Nie żyje były zawodnik MMA. Został zastrzelony przed własnym domem
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:32

Nie żyje były zawodnik MMA. Został zastrzelony przed własnym domem

Nie żyje świeczka
Alicja/pixabay.com
  • Nie żyje Tyler East

  • Mężczyzna został postrzelony podczas sprzeczki ze swoją dziewczyną

  • Napastnik, który stanął w jej obronie, zbiegł z miejsca zdarzenia

Do tragicznych zdarzeń doszło w Nowym Meksyku. Były zawodnik MMA, Tyler East, wdał się w poważną kłótnię ze swoją dziewczyną. Niestety, to nie była pierwsza tego typu sytuacja, w której Amerykanin brał udział. Okazała się za to, że była ostatnią.

Media poinformowały, że 30-latek nie żyje. W trakcie kłótni East sięgnął po broń i zaczął strzelać w kierunku partnerki. W jej obronie stanął pewien mężczyzna, który śmiertelnie postrzelił byłego zawodnika.

Nie żyje Tyler East. Został postrzelony podczas kłótni z partnerką

Do zdarzenia doszło w stanie Nowy Meksyk, w domu w miejscowości Los Lunas leżącej około 40 km na południe od Albuquerque. Były zawodnik MMA, Tyler East wdał się w kłótnie ze swoją dziewczyną.

Sprzeczka nabrała bardzo niebezpiecznego przebiegu. W pewnym momencie 30-latek chwycił za broń i oddał strzał w kierunku partnerki. East następnie wyciągnął kobietę na zewnątrz domu, gdzie zaatakował go inny uzbrojony mężczyzna, który stanął w obronie ofiary. Napastnik oddał strzał i okazał się on śmiertelny dla Easta.

Morderca uciekł z miejsca zdarzenia. Funkcjonariusze z biura szeryfa hrabstwa Valencia otrzymali zgłoszenie o przemocy domowej i pojechali na miejsce. Tam znaleźli ranną kobietę oraz martwego Tylera Easta.

Były zawodnik MMA nie pierwszy raz miał problemy z prawem

Śledczy ustalili, że napastnik musiał być osobą z otoczenia Tylera Easta, ponieważ legalnie przebywał na terenie jego posiadłości. Póki co jednak nie ustalono, kim dokładnie jest osoba, która zamordowała byłego zawodnika MMA. Policja prowadzi dochodzenie w tej sprawie.

Amerykanin był w przeszłości karany za przestępstwa związane z przemocą domową, a już dwanaście lat temu w czasach gdy był uczniem liceum, został wyrzucony ze szkoły za pobicie.

Na razie media nie informują o tym, w jakim stanie jest ofiara oraz czy policji udało się znaleźć mężczyznę, który zastrzelił Easta, jednak możemy spodziewać się kolejnych wiadomości w tej bardzo zastanawiającej sprawie.

Tyler East miał przydomek „Bestia” i w latach 2009-2016 stoczył 21 walk, z których 15 wygrał, a 6 przegrał. Był bratem byłego mistrza federacji UFC Cody'ego Easta.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Tagi: nie żyje
Powiązane