Swiatsportu.pl
Erling Haaland

Borussia Dortmund/YouTube-screen

Tak Erling Haaland zareagował na wyższy overall Roberta Lewandowskiego w FIFIE (WIDEO)

3 Października 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Erling Haaland to obecnie jeden z najskuteczniejszych napastników świata. Norweg regularnie strzela bramki w barwach Borussi Dortmund i jest dużym konkurentem dla Roberta Lewandowskiego. Obaj toczą zaciętą rywalizację w Bundeslidze, dlatego być może właśnie w taki sposób napastnik BVB zareagował na wieść o wyższej ocenie Polaka w grze FIFA 22.

  • Erling Haaland nie chciał skomentować oceny Roberta Lewandowskiego w grze FIFA 22

  • Norweg miał wyraźnie nietęgą minę, gdy został zapytany o Polaka i Kyliana Mbappe

  • Napastnik Borussi Dortumnd ma gorszy overall od "Lewego" o cztery punkty

Erling Haaland w tym sezonie Bundesligi zdobył już siedem bramek z pięciu meczach. Napastnik Borussi Dortmund ma tyle samo trafień, co Robert Lewandowski, a niewykluczone, że miałby ich więcej, gdyby nie kontuzja, która wykluczyła go z dwóch ostatnim spotkań.

Ich strzelecka rywalizacja elektryzuje całe Niemcy, a nierzadko mówi się, że Norweg ma być następcą Polaka w Bayernie Monachium, co nie do końca podoba się naszemu zawodnikowi. Najwyraźniej 21-latek też nie lubi zbytnio porównań z "Lewym", bo gdy został o niego zapytany, odpowiedział "no comment", a jego mowa ciała zdradziła chyba wszystko.

tt omars

Nie żyje Bernard Tapie, autor wielkich sukcesów Olympique Marsylia

CZYTAJ DALEJ

Piłkarze Borussi Dortmund poznali swoje kary w FIFIE 22

Najnowsza odsłona gry FIFA miała swoją premierę 1 października. Jak to zwykle bywa przy okazji kolejnej części, niektóre zespoły, które ściślej współpracują z twórcami gry, czyli EA Sports, są zapraszane do zabawy, gdzie piłkarze odgadują i sprawdzają swoje karty.

Jednym z zawodników Borussi Dortmund, który miał do tego okazję, był Erling Haaland. Umiejętności Norwega zostały ocenione w grze na 88 punktów, a on sam nie miał zastrzeżeń do swojej karty.

Nieco inaczej było w przypadku kart Roberta Lewandowskiego i Kyliana Mbappe. Obaj otrzymali wyższy overall od napastnika BVB, bo Polakowi przyznano 92 punkty umiejętności, a Francuzowi 91. To ewidentnie nie przypadło do gustu 21-latkowi.

Robert Lewandowski? "No comment" - powiedział Erling Haaland

W pewnym momencie prowadzący spotkanie piłkarz Borussi Dortmund, Jude Bellingham zapytał kolegę ze zespołu o oceny Roberta Lewandowskiego i Kyliana Mbappe.

 - Obaj mają po 91, co o tym myślisz? - zapytał pomocnik BVB.

Haaland tylko pokiwał głową, powiedział "no comment" i po chwili zawahania uśmiechnął się i po prostu kontynuował rozmowę na temat swojego overalla, co było bardzo wymowne. Warto jednak podkreślić, iż Bellingham pomylił się, ponieważ Mbappe ma o jeden punkt niższą ocenę od Lewandowskiego.

- Fizyczność i tempo powinny być powyżej 90. No i chyba należy mi się karta "w formie", prawda Jude? - zapytał Haaland będący już w zdecydowanie lepszym nastroju.

Całą rozmowę możecie zobaczyć poniżej: