Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Wielka tragedia w klubie Krzysztofa Piątka. Nie żyje były asystent trenera
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 12.06.2022 02:01

Wielka tragedia w klubie Krzysztofa Piątka. Nie żyje były asystent trenera

tt hertha
twitter.com/Hertha BSC

Hertha Berlin przekazała w czwartek informację, która wstrząsnęła kibicami. Nie żyje Levent Selim, były trener drużyny młodzieżowej niemieckiego klubu. Mężczyzna miał tylko 48 lat. 

Hertha Berlin pogrążyła się w żałobie. Niemiecki klub przekazał w czwartek w mediach społecznościowych, że nie żyje jeden z jego byłych pracowników. Chodzi o Levente Selima, do niedawna asystenta trenera drużyny U23. 

Hertha Berlin. Nie żyje były pracownik klubu

Hertha Berlin w czwartek przekazała kibicom wstrząsające informacje. Klub Krzysztofa Piątka za pomocą mediów społecznościowych poinformował, że nie żyje Levent Selim, były trener drużyny młodzieżowej. Selim pracował na stanowisku asystenta. 

- Hertha Berlin opłakuje Leventa Selima. Były asystent naszego trenera drużyny U23 odszedł zupełnie niespodziewanie w wieku zaledwie 48 lat. Nasze myśli są z jego rodziną, bliskimi i przyjaciółmi. Spoczywaj w spokoju, Levent - napisano w komunikacie klubu. 

Selim rozpoczął pracę w Hercie Berlin w lipcu 2020 roku. Pracował w zespole U23, jednak miał też okazję sprawdzić się w roli asystenta w pierwszej drużynie. Zaliczył jeden taki mecz, gdy pierwszy trener Pal Dardai i jego sztab musiał poddać się kwarantannie. 

Niemieckie media: Selim zaraził się koronawirusem

Dziennikarze “Bilda” podają, że Levent Selim w sierpniu zrezygnował z dalszej pracy w Hercie Berlin. Mężczyzna miał ostatnio przebywać w Turcji, gdzie podobno zaraził się koronawirusem. Powikłania związane z chorobą mogły zatem być przyczyną śmierci 48-latka. Informacje te jednak są jeszcze niepotwierdzone.

- Wszyscy tutaj jesteśmy wstrząśnięci i niesamowicie poruszeni. Nasze myśli są z jego rodziną - powiedział Ante Cović, trener drużyny U23 Herthy Berlin w rozmowie z “Bildem”.

Źródło: "Bild", WP SportoweFakty

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane