Swiatsportu.pl
EN 01465357 1154

Jan Huebner/Imago Sport and News/East News

Bayern Monachium ma ogromny problem. Kolega Lewandowskiego idzie do więzienia

19 Października 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Bayern Monachium ma poważny problem z Lucasem Hernandezem. Wyższy Sąd Autonomicznej Wspólnoty Madrytu wydał wyrok na francuskiego obrońcę. Ma on odbyć karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Kłopoty piłkarza zaczęły się kilka lat temu, gdy pokłócił się z dziewczyną.

  • Bayern Monachium będzie musiał w najbliższych miesiącach prawdopodobnie radzić sobie bez Lucasa Hernandeza

  • Francuski obrońca został skazany przez sąd w Madrycie na karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności

  • To efekt złamania przez piłkarza zakazu sądu o zbliżaniu się do aktualnej małżonki Hernandeza, Amelii

Bayern Monachium w najbliższym czasie prawdopodobnie będzie musiał radzić sobie bez Lucasa Hernandeza. Piłkarz został skazany przez hiszpański sąd na karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Francuz w ciągu najbliższych dni ma stawić się w zakładzie karnym.

Projekt bez tytułu (95)

Piszczek zareagował na pytanie o pożegnanie Błaszczykowskiego z kadrą

CZYTAJ DALEJ

Bayern Monachium. Lucas Hernandez ma wylądować za kratkami

Bayern Monachium może na najbliższe pół roku stracić jednego ze swoich najważniejszych piłkarzy. Chodzi o Lucasa Hernandeza, któremu grozi kara pozbawienia wolności na sześć miesięcy. Kłopoty defensora zaczęły się w 2017 roku.

Hernandez, który wówczas był zawodnikiem Atletcio Madryt, pokłócił się ze swoją dziewczyną, Amelią. Sprawa trafiła do sądu, a ten nałożył na oboje kary, w postaci 30 godzin prac społecznych. Nałożył także sześciomiesięczny zakaz zbliżania się do siebie.

Para jednak szybko się pogodziła i jeszcze w tym samym roku wzięła ślub. Zakochani udali się także na miesiąc miodowy. Po powrocie z wakacji czekała na nich jednak niemiła niespodzianka. 

Lucas Hernandez został aresztowany i stanął przed sądem ds. przemocy wobec kobiet. Prokurator zażądał kary pozbawienia wolności dla piłkarza, za złamanie zakazu zbliżania się. Małżonka Hernandeza uniknęła kary, gdyż nie została odpowiednio poinformowana o zakazie.

Wyższy Sąd Autonomicznej Wspólnoty Madrytu ostatecznie skazał obecnego zawodnika Bayernu Monachium na karę sześciu miesięcy pozbawienia wolności. Teraz piłkarz otrzymał wezwanie do stawienia się w wybranym przez siebie zakładzie karnym, w celu odbycia kary. 

Hernandez ma 10 dni na stawienie się w więzieniu. Natychmiast interweniowali prawnicy francuskiego piłkarza. Starali się oni o zmianę na karę w zawieszeniu. Apelacja zostałą jednak odrzucona. 

Potężne osłabienie dla Bayernu

Wszystko wskazuje więc na to, że Bayern Monachium będzie musiał radzić sobie w najbliższych miesiącach bez francuskiego obrońcy. To fatalna wiadomość dla Juliana Nagelsmanna, który w ostatnich meczach regularnie stawiał na Hernandeza. Defensor do tej pory rozegrał sześć spotkań.

Bawarczyków czeka już jutro wyjazdowe starcie w Lidze Mistrzów z Benfiką Lizbona. W weekend zagrają natomiast w Bundeslidze z TSG Hoffenheim.


Źródło: Sport.pl

Nie tylko restauracja. Biznesy Roberta Lewandowskiego

Slajd 1 z 8

Robert Lewandowski na początku ubiegłego tygodnia otworzył restaurację "Nine's", która mieści się niemal w samym centrum Warszawy. 

źródło: facebook.com/NINE's Restaurant & Sports Bar

Robert Lewandowski otworzył restaurację w Warszawie

Robert Lewandowski na początku ubiegłego tygodnia otworzył restaurację "Nine's", która mieści się niemal w samym centrum Warszawy. źródło: facebook.com/NINE's Restaurant & Sports Bar

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Piłkarze Legii i Lecha po meczu skoczyli sobie do gardeł. Kibice tego nie widzieli, wiadomo o co poszło (WIDEO)

  • Tragiczny wypadek przerwał życie młodego sportowca. Wstrząsające informacje, osierocił dwójkę małych dzieci

  • Wielka wymiana gwiazd między PSG i Barceloną? Chcą uszczęśliwić Messiego i sprowadzić jego przyjaciela