Swiatsportu.pl
Agnieszka Radwańska

Beata Zawadzka/East News

Czy Agnieszka Radwańska ma dziecko?

5 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Agnieszka Radwańska wiele lat spędziła na kortach. Kariera tenisistki wymaga wielu wyrzeczeń i przyzwyczajenia się do nieustannych podróży. Isia zawiesiła rakietę na kołku już prawie 3 lata temu, a mimo to jej życie wciąż jest pod lupą wielu obserwatorów.

Agnieszka Radwańska przez ponad dekadę zachwycała nas swoimi występami. Nasza tenisistka wygrała 20 turniejów WTA, a w trakcie Wielkiego Szlema wielokrotnie udowadniała swoją klasę, mimo że żadnego nie udało jej się wygrać.

W tenisie ziemnym, aby odnieść sukces, wszystko należy poświęcić karierze. Wówczas na nie ma zbyt wiele czasu na życie prywatne. Dlatego niektórzy nie próbują znaleźć odpowiedź na pytanie, czy Agnieszka Radwańska ma dziecko?

Agnieszka Radwańska wyszła za mąż

Agnieszka Radwańska stanęła na ślubnym kobiercu z Dawidem Celtem 22 lipca 2017 roku. Para znała się od lat, bo wcześniej wspólnie trenowała. Przyszły mąż naszej wybitniej tenisistki, był nierzadko jej sparingpartnerem.

Po czasie wspólna praca przerodziła się w miłość, a nieco ponad rok później Isia zakończyła profesjonalną karierę. Wówczas nadarzyła się okazja do tego, aby powiększyć rodzinę.

Czy Agnieszka Radwańska ma dziecko?

I Agnieszka Radwańska wraz ze swoim mężem z niej skorzystali. Jak to zazwyczaj bywa w przypadku znanych postaci show-biznesu, czy sportu, Isia podzieliła się informacją o ciąży za pośrednictwem mediów społecznościowych oraz zdradziła płeć dziecka.

Rano 27 lipca 2020 roku na świat przyszedł syn słynnej krakowianki. Rodzice swojemu maleństwu postanowili dać imię Jakub.

Czy chłopiec pójdzie w ślady swoich rodziców? Kiedyś Agnieszka Radwańska, zanim Jakub przyszedł jeszcze na świat, odniosła się do tej kwestii.

- Zastanawialiśmy się nawet z Dawidem, czy nasze dzieci będą grały w tenisa. Doszliśmy do wniosku, że nie będą miały innej opcji. Chyba że ewidentnie nie będą się do tego nadawały - mówiła była tenisistka w rozmowie z magazynem "VIVA".

Czas pokaże, czy Jakub zdecyduje się podtrzymywać rodzinne tradycje.

Źródło: VIVA

Podobne artykuły

Tenis

Novak Djoković oszalał na korcie. Skandaliczne zachowanie

Czytaj więcej >
Iga Świątek French Open

Tenis

Iga Świątek nie obroni tytułu French Open. Polka odpadła w ćwierćfinale

Czytaj więcej >
Iga Świątek French Open

Tenis

Marcin Matkowski wypowiedział się o Mattek-Sands. Ocenił również jakie są szanse na "polski" finał

Czytaj więcej >
Iga Świątek Bethane Mattek-Sands French Open

Tenis

French Open nie dla Igi Świątek. Porażka Polki w finale turnieju deblowego

Czytaj więcej >
Iga Świątek French Open

Tenis

Iga Świątek poznała pierwszą rywalkę French Open. Trudne losowanie dla Polki

Czytaj więcej >
Hubert Hurkacz

Tenis

Hubert Hurkacz kończy przygodę w French Open już po I rundzie

Czytaj więcej >