Swiatsportu.pl > Inne sporty > Czy Artur Szpilka ma dzieci?
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:36

Czy Artur Szpilka ma dzieci?

Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk
AGENCJA SE/East News

Artur Szpilka urodził się 12 kwietnia 1989 roku w Wieliczce. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jako 13-latek i trenował m.in. karate. Próbował również swoich sił w boksie, ale szybko z niego zrezygnował.

Do ringu powrócił po kilku latach i niemal od razu został mistrzem Polski w wadze ciężkiej. Szybko przeszedł na zawodowstwo i jego kariera nabierała rozpędu. Szpilka odnosił sukcesy.

Zakochany Artur Szpilka

W 2015 roku Artur Szpilka zdecydował się nawet na przenosiny do Stanów Zjednoczonych, gdzie trenował pod okiem Ronniego Shieldsa, byłego opiekuna samego Mike’a Tysona. Jednak był to moment, od którego Szpila zaczął obniżać loty, aż stało się jasne, że Polak wagi ciężkiej nie zwojuje.

W tych trudnych chwilach cały czas trwała przy nim wieloletnia partnerka, Kamila Wybrańczyk. Para pozostaje ze sobą w związku od 10 lat i widać, że oboje darzą się ogromnym uczuciem.

Do tej pory ich relacja nie została jeszcze jednak sformalizowana, bowiem pięściarz nie zdecydował się na oświadczyny, ale z wypowiedzi jego partnerki wynika, że obojgu z tym się nie śpieszy. Mimo to fani są bardzo dociekliwi i nie krępują się zadawać szczegółowych pytań odnośnie planów Szpilki i Wybrańczyk.

Czy Artur Szpilka ma dzieci?

Gołym okiem można dostrzec, że o ile Arturowi Szpilce nie powiodło się w boksie, to w miłości odniósł wielki sukces. Jednak na razie niewiele wskazuje na to, że oboje planują dzieci, zwłaszcza po ostatnim Q&A na Instagramie Kamili Wybrańczyk.

Jedna z fanek zadała pytanie o to, kiedy para zamierza się pobrać, na co partnerka pięściarza odpowiedziała następująco.

"Rozumiem, ze dziecko i ślub to są jakieś przyjęte normy społeczne, które należy respektować? Nikt ich ze mną nie uzgadniał" – odpisała Wybrańczyk.

Ta odpowiedź rozwiała raczej wszelkie wątpliwości co do najbliższej przyszłości Artura Szpilki i jego ukochanej.

Źródła: życiorysy.info, o2.pl

Powiązane