Swiatsportu.pl
Artur Szpilka i Kamila Wybrańczyk

AGENCJA SE/East News

Czy Artur Szpilka ma dzieci?

5 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Artur Szpilka był nadzieją polskiego boksu. Wielu widziało w nim pięściarza, który miał wypełnić lukę w wadze ciężkiej pozostawioną przez Andrzeja Gołotę. Tak się jednak nie stało. Mimo to zawodnik z Wieliczki nadal ma wielu fanów i cieszy się dużym zaint

Artur Szpilka urodził się 12 kwietnia 1989 roku w Wieliczce. Swoją przygodę ze sportami walki rozpoczął jako 13-latek i trenował m.in. karate. Próbował również swoich sił w boksie, ale szybko z niego zrezygnował.

Do ringu powrócił po kilku latach i niemal od razu został mistrzem Polski w wadze ciężkiej. Szybko przeszedł na zawodowstwo i jego kariera nabierała rozpędu. Szpilka odnosił sukcesy.

Zakochany Artur Szpilka

W 2015 roku Artur Szpilka zdecydował się nawet na przenosiny do Stanów Zjednoczonych, gdzie trenował pod okiem Ronniego Shieldsa, byłego opiekuna samego Mike’a Tysona. Jednak był to moment, od którego Szpila zaczął obniżać loty, aż stało się jasne, że Polak wagi ciężkiej nie zwojuje.

W tych trudnych chwilach cały czas trwała przy nim wieloletnia partnerka, Kamila Wybrańczyk. Para pozostaje ze sobą w związku od 10 lat i widać, że oboje darzą się ogromnym uczuciem.

Do tej pory ich relacja nie została jeszcze jednak sformalizowana, bowiem pięściarz nie zdecydował się na oświadczyny, ale z wypowiedzi jego partnerki wynika, że obojgu z tym się nie śpieszy. Mimo to fani są bardzo dociekliwi i nie krępują się zadawać szczegółowych pytań odnośnie planów Szpilki i Wybrańczyk.

Czy Artur Szpilka ma dzieci?

Gołym okiem można dostrzec, że o ile Arturowi Szpilce nie powiodło się w boksie, to w miłości odniósł wielki sukces. Jednak na razie niewiele wskazuje na to, że oboje planują dzieci, zwłaszcza po ostatnim Q&A na Instagramie Kamili Wybrańczyk.

Jedna z fanek zadała pytanie o to, kiedy para zamierza się pobrać, na co partnerka pięściarza odpowiedziała następująco.

"Rozumiem, ze dziecko i ślub to są jakieś przyjęte normy społeczne, które należy respektować? Nikt ich ze mną nie uzgadniał" – odpisała Wybrańczyk.

Ta odpowiedź rozwiała raczej wszelkie wątpliwości co do najbliższej przyszłości Artura Szpilki i jego ukochanej.

Źródła: życiorysy.info, o2.pl

Podobne artykuły

Inne sporty

Paweł Fajdek zachwyca formą przed igrzyskami (WIDEO)

Czytaj więcej >
Mistrzostwa europy w pływaniu na zdjęciu Alicja Tchórz

Inne sporty

Mistrzostwa Europy w pływaniu: Polacy blisko medalu, rekord świata 16-latki

Czytaj więcej >

Inne sporty

Wielki wieczór Polaków w Diamentowej Lidze

Czytaj więcej >
Zmarł

Inne sporty

Nie żyje Andre Riberio, trzykrotny zwycięzca wyścigów IndyCar

Czytaj więcej >
Nie żyje

Inne sporty

Nie żyje Max Mosley, były prezydent FIA

Czytaj więcej >
Nie żyje Jason Dupasquier.

Inne sporty

Zmarł Jason Dupasquier. Szwajcar zginął na torze, podczas weekendu serii Moto3

Czytaj więcej >