Swiatsportu.pl
Robert Kubica

Juergen Tap via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East Ne

Czy Robert Kubica ma żonę?

5 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Robert Kubica niemal całe swoje życie poświęca ściganiu się. Właściwie poza momentem po fatalnym wypadku w rajdach, Polak niemal nie opuszcza torów wyścigowych lub tras rajdowych. Jest bez wątpienia osobą całkowicie oddaną temu, co robi. Nie bez powodu wi

Robert Kubica praktycznie nie wysiada z pojazdu wyścigowego, a już z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że niemal zamieszkał w padoku. Krakowianin w trakcie swoich występów jest maksymalnie skoncentrowany na tym, co robi.

Polak nie tylko skupia się na jeździe, ale zawsze czynnie bierze udział w rozwoju pojazdu, jakim jeździ. Wydaje się, że może mu brakować czasu na życie prywatne, co rodzi pytania o jego status związku.

W jego życiu była już kobieta

Choć dla niektórych może być to zaskoczeniem, to Robert Kubica spotykał się z pewną kobietą, a nawet był w narzeczeństwie.

W 2003 roku krakowianin, jako pasażer samochodu prowadzonego przez kierowcę rajdowego Łukasza Witasa, Kubica uległ poważnemu wypadkowi i trafił do szpitala.

Jak podaje Super Express, tam poznał siostrę Witasa, Edytę, w której zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. W pewnym momencie nasz kierowca zdecydował się poprosić swoją partnerkę o rękę.

Czy Robert Kubica ma żonę?

Jakiś czas temu Robert Kubica rozmawiał z dziennikarką Radia Zet, Beatą Lubecką, która zapytała go, czy ma żonę i dzieci. Nasz kierowca odpowiedział następująco.

- Ja żony nie widziałem ani swojej, ani swoich dzieci. Myślę jednak, że kiedyś się to stanie. Chciałbym, jeśli miałbym dzieci swoje, móc im dedykować czas. Teraz jednak nie mam tego czasu i nie mógłbym go w taki sposób poświęcić - powiedział Rober Kubica.

W trakcie tego wywiadu krakowian dodał, że ma nową narzeczoną, której imienia jednak nie zdradził. Jednak z jego wypowiedzi wynikało, iż nie jest już w narzeczeństwie ze wspominaną Edytą Witas.

Źródła: Radio Zet, Super Express

Aleksy KiełbasaAutor

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl. Pasjonat skoków narciarskich, Premier League oraz Formuły 1. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

WIELKA WARSZAWSKA – WYŚCIGOWE ŚWIĘTO STOLICY

Inne sporty

WIELKA WARSZAWSKA – WYŚCIGOWE ŚWIĘTO STOLICY

Czytaj więcej >
Kanał Sportowy

Inne sporty

Kanał Sportowy został zawieszony w serwisie YouTube

Czytaj więcej >
Juri Sedych nie żyje

Inne sporty

Nie żyje Jurij Siedych, rekordzista świata w rzucie młotem

Czytaj więcej >
Robert Kubica Aston Martin Sebastian Vettel

Inne sporty

Kubica może zostać w F1! Polak może zastąpić Vettela

Czytaj więcej >
Nie żyje Fabio Taborre

Inne sporty

Nie żyje Fabio Taborre, były włoski kolarz

Czytaj więcej >

Inne sporty

Lewis Hamilton cieszy się, że żyje po strasznym wypadku w GP Wloch

Czytaj więcej >