Swiatsportu.pl
Robert Kubica

Juergen Tap via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East Ne

Czy Robert Kubica ma żonę?

5 Lutego 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Robert Kubica niemal całe swoje życie poświęca ściganiu się. Właściwie poza momentem po fatalnym wypadku w rajdach, Polak niemal nie opuszcza torów wyścigowych lub tras rajdowych. Jest bez wątpienia osobą całkowicie oddaną temu, co robi. Nie bez powodu wi

Robert Kubica praktycznie nie wysiada z pojazdu wyścigowego, a już z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że niemal zamieszkał w padoku. Krakowianin w trakcie swoich występów jest maksymalnie skoncentrowany na tym, co robi.

Polak nie tylko skupia się na jeździe, ale zawsze czynnie bierze udział w rozwoju pojazdu, jakim jeździ. Wydaje się, że może mu brakować czasu na życie prywatne, co rodzi pytania o jego status związku.

W jego życiu była już kobieta

Choć dla niektórych może być to zaskoczeniem, to Robert Kubica spotykał się z pewną kobietą, a nawet był w narzeczeństwie.

W 2003 roku krakowianin, jako pasażer samochodu prowadzonego przez kierowcę rajdowego Łukasza Witasa, Kubica uległ poważnemu wypadkowi i trafił do szpitala.

Jak podaje Super Express, tam poznał siostrę Witasa, Edytę, w której zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. W pewnym momencie nasz kierowca zdecydował się poprosić swoją partnerkę o rękę.

Czy Robert Kubica ma żonę?

Jakiś czas temu Robert Kubica rozmawiał z dziennikarką Radia Zet, Beatą Lubecką, która zapytała go, czy ma żonę i dzieci. Nasz kierowca odpowiedział następująco.

- Ja żony nie widziałem ani swojej, ani swoich dzieci. Myślę jednak, że kiedyś się to stanie. Chciałbym, jeśli miałbym dzieci swoje, móc im dedykować czas. Teraz jednak nie mam tego czasu i nie mógłbym go w taki sposób poświęcić - powiedział Rober Kubica.

W trakcie tego wywiadu krakowian dodał, że ma nową narzeczoną, której imienia jednak nie zdradził. Jednak z jego wypowiedzi wynikało, iż nie jest już w narzeczeństwie ze wspominaną Edytą Witas.

Źródła: Radio Zet, Super Express

Tagi:

Robert Kubica

Aleksy KiełbasaAutor

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl. Pasjonat skoków narciarskich, Premier League oraz Formuły 1. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: aleksy.kielbasa@iberion.pl

Podobne artykuły

Polska Niemcy Rugby

Inne sporty

Wielkie zwycięstwo Polaków nad Niemcami. Kapitalna druga połowa dała zwycięstwo

Czytaj więcej >
Nie żyje Desiet Kidane kolarstwo

Inne sporty

Nie żyje Desiet Kidane. Tragiczna śmierć utalentowanej kolarki

Czytaj więcej >
Dawid Migas

Inne sporty

Dawid Migas-wielokrotny mistrz Polski w kolarstwie, który mieszka w piwnicy

Czytaj więcej >
Mistrzostwa Europy pływanie Radosław Kawęcki

Inne sporty

Radosław Kawęcki mistrzem Europy!

Czytaj więcej >

Inne sporty

Nie żyje wybitny polski olimpijczyk Edward Fender

Czytaj więcej >
Paweł Juraszek na mistrzostwach Europy

Inne sporty

Paweł Juraszek brązowym medalistą mistrzostw Europy w pływaniu

Czytaj więcej >