Robert Kubica Żródło: Juergen Tap via www.imago-images.de/Imago Sport and News/East Ne

Czy Robert Kubica ma żonę?

5 Luty 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Robert Kubica niemal całe swoje życie poświęca ściganiu się. Właściwie poza momentem po fatalnym wypadku w rajdach, Polak niemal nie opuszcza torów wyścigowych lub tras rajdowych. Jest bez wątpienia osobą całkowicie oddaną temu, co robi. Nie bez powodu wiele osób zastanawia się, czy Robert Kubica ma żonę?

Robert Kubica praktycznie nie wysiada z pojazdu wyścigowego, a już z pełnym przekonaniem można powiedzieć, że niemal zamieszkał w padoku. Krakowianin w trakcie swoich występów jest maksymalnie skoncentrowany na tym, co robi.

Polak nie tylko skupia się na jeździe, ale zawsze czynnie bierze udział w rozwoju pojazdu, jakim jeździ. Wydaje się, że może mu brakować czasu na życie prywatne, co rodzi pytania o jego status związku.

W jego życiu była już kobieta

Choć dla niektórych może być to zaskoczeniem, to Robert Kubica spotykał się z pewną kobietą, a nawet był w narzeczeństwie.

W 2003 roku krakowianin, jako pasażer samochodu prowadzonego przez kierowcę rajdowego Łukasza Witasa, Kubica uległ poważnemu wypadkowi i trafił do szpitala.

Jak podaje Super Express, tam poznał siostrę Witasa, Edytę, w której zakochał się niemal od pierwszego wejrzenia. W pewnym momencie nasz kierowca zdecydował się poprosić swoją partnerkę o rękę.

Czy Robert Kubica ma żonę?

Jakiś czas temu Robert Kubica rozmawiał z dziennikarką Radia Zet, Beatą Lubecką, która zapytała go, czy ma żonę i dzieci. Nasz kierowca odpowiedział następująco.

- Ja żony nie widziałem ani swojej, ani swoich dzieci. Myślę jednak, że kiedyś się to stanie. Chciałbym, jeśli miałbym dzieci swoje, móc im dedykować czas. Teraz jednak nie mam tego czasu i nie mógłbym go w taki sposób poświęcić - powiedział Rober Kubica.

W trakcie tego wywiadu krakowian dodał, że ma nową narzeczoną, której imienia jednak nie zdradził. Jednak z jego wypowiedzi wynikało, iż nie jest już w narzeczeństwie ze wspominaną Edytą Witas.

Źródła: Radio Zet, Super Express

Następny artykuł