Swiatsportu.pl
Grzegorz Krychowiak

Beata Zawadzka/East News

Grzegorz Krychowiak zagra w filmie "Druga połowa"

30 Kwietnia 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Niedługo premierę będzie miał film "Druga połowa", który może okazać się hitem wśród fanów piłki nożnej. Jedną z głównych ról w produkcji odegra Cezary Pazura, ale na wielkim ekranie będzie nam dane zobaczyć również Grzegorza Krychowiaka! To n

  • Grzegorz Krychowiak zagra w filmie obok Cezarego Pazury

  • Produkcja pt. „Druga połowa” będzie opowiadała o miłosnym trójkącie z udziałem piłkarza, dziennikarza i córki selekcjonera

  • Obsadę tworzę wielkie gwiazdy kina, sportu i dziennikarstwa

Grzegorz Krychowiak poza piłką nożną interesuje się modą i zapewne żeńska część kibiców polskiej kadry, może powiedzieć, iż pomocnik, na co dzień grający w Lokomotiwie Moskwa ma dobrą prezencję. O ile teraz mogliśmy obserwować jego grę na wyłącznie na boisku, to niedługo będziemy mogli zobaczyć 31-latka na kinowym ekranie.

Reprezentant Polski zagra bowiem w filmie „Druga połowa” m.in. u boku Cezarego Pazury, który wcieli się w rolę selekcjonera „Biało-Czerwonych”. Produkcja opowie historię miłosnego trójkąta z udziałem piłkarza, dziennikarza i córki trenera polskiej kadry. W przedsięwzięciu wezmą udział również znane osoby nie tylko kina, ale również dziennikarstwa sportowego oraz postacie ze świata celebrytów.

Grzegorz Krychowiak zagra w filmie

Coraz bliżej Euro 2020, a zatem to znakomity momenty na piłkarski film. Takowym właśnie zostaną uraczeni kibice piłki nożnej jeszcze pod koniec maja. Dokładnie 29 dnia tego miesiąca na ekrany kin trafi obraz „Druga połowa”, w którym wystąpi Grzegorz Krychowiak.

Jedną istotnych ról odegra Cezary Pazura, który wcieli się w postać selekcjonera reprezentacji Polski. Produkcja ukaże historię miłosnego trójkąta pomiędzy młodą lekarką i córką opiekuna „Biało-Czerwonych”, jednym z zawodników polskiej kadry oraz dziennikarza, który delikatnie mówiąc, nie ma dobrych relacji z selekcjonerem.

Jarosław Kot, czyli wspominany reprezentant Polski, nie cofnie się przed niczym, by zdobyć serce córki trenera. On KOD Nawałki (Koncentracja-Odbudowa-Dokładność) zamienił na system „3 x Z” - i chcąc „Zaskoczyć, Zauroczyć i Zaimponować”.

Gwiazdorska obsada. Oprócz Pazury, Musiał, Grabowski, a nawet... Szpakowski i Kołtoń

Poza Grzegorzem Krychowiakiem i Cezarym Pazurą, na ekranie będziemy mogli zobaczyć prawdziwe gwiazdy nie tylko ze środowiska filmowego. Jeśli chodzi akurat o znane postacie dużego ekranu, to w „Drugiej połowie” pojawią się m.in. Maciej Musiał, Andrzej Grabowski, Leszek Lichota, Iwona Ostrowska, Sławomir Orzechowski oraz często grywający, ale również będący wokalistą zespołu „Coma”, Piotr Rogucki.

Poza tym, w obsadzie znalazło się również trzech dziennikarzy sportowych z Dariuszem Szpakowskim na czele. Można się spodziewać, iż legendarny komentator TVP użyczy swojego głosu w trakcie spotkań, które zostały przygotowane na rzecz filmu. Ponadto fani sportu zobaczą również Romana Kołtonia, który prawdopodobnie albo będzie współkomentował ze Szpakowskim, albo wcieli się w rolę dziennikarza oraz Michała Pola, czyli jednego ze współzałożycieli „Kanału Sportowego”.

To jednak niejedyne osoby związane ze sportem, które pokażą się na ekranie. Szansę debiutu na dużym ekranie otrzymał również Robert Podoliński, czyli piłkarski trener, a ostatnio ekspert TVP Sport. Nie zabraknie również znanej postaci ze świata celebrytów, dla której będzie to już kolejna rola w ostatnim czasie. Chodzi oczywiście o Małgorzatę Majdan-Rozenek, którą zagrała już w filmie Patryka Vegi pt. „Miłość, seks & pandemia, który czeka na swoją premierę”.

Obraz został wyprodukowany przez firmę House Media Company. Reżyserem produkcji jest Łukasz Wiśniewski, a scenariusz do filmu przygotowali Sebastian Staszewski i Jarosław Stróżyk.

Źródło: Super Express

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Piłka nożna

Lekarz Duńczyków zdradził prawdę o reanimacji Eriksena. “Już go z nami nie było”

Czytaj więcej >
Raheem Sterling w barwach reprezentacji Anglii

Piłka nożna

Reprezentacja Anglii potwierdza, że jest jednym z faworytów Euro 2020 i pokonuje Chorwację

Czytaj więcej >
Mecz reprezentacji Węgier z Francją na Euro 2020

Piłka nożna

Węgry sensacyjnie zremisowały z Francją

Czytaj więcej >
Leo Messi w barwach FC Barcelony

Piłka nożna

Leo Messi coraz bliżej odejścia z FC Barcelony. Klub może być nie stać na utrzymanie piłkarza

Czytaj więcej >
Michał Pazdan

Piłka nożna

Oficjalnie: Michał Pazdan wraca do Jagiellonii Białystok

Czytaj więcej >
Kibice reprezentacji Węgier

Piłka nożna

UEFA ukarała Węgry za zachowanie ich kibiców w trakcie Euro 2020

Czytaj więcej >