Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Robert Lewandowski przerwał milczenie po upokorzeniu Bayernu
Mateusz Dziubiński 10.11.2022 19:01

Robert Lewandowski przerwał milczenie po upokorzeniu Bayernu

EN 01499082 1502

Robert Lewandowski przerwał milczenie po klęsce Bayernu Monachium w meczu Pucharu Niemiec z Borussią Mönchengladbach. “Die Roten” przegrali w środę aż 0:5. Polak za pośrednictwem swojego konta na Instagramie zwrócił się do kibiców niemieckiej drużyny.

• Robert Lewandowski przerwał milczenie po środowej porażce Bayernu Monachium z Borussią Mönchengladbach

• Drużyna Polaka przegrała aż 0:5, a jego niemieckie media wybrały jednym z najsłabszych zawodników na boisku

• Lewandowski za pomocą Instagrama skomentował porażkę i zwrócił się do kibiców Robert Lewandowski po kilkunastu godzinach od meczu Pucharu Niemiec, w którym jego Bayern Monachium został zdeklasowany przez Borussię Mönchengladbach, zabrał głos w mediach społecznościowych. Polak na Instagramie skomentował to, co wydarzyło się w środowy wieczór na boisku, czyli wstydliwą porażkę swojej drużyny aż 0:5.

Robert Lewandowski przerywa milczenie po klęsce Bayernu

Robert Lewandowski w tym sezonie ponownie imponuje formą strzelecką. Jednak nawet Polak nie był w stanie uchronić Bayernu Monachium przed porażką w środowym meczu Pucharu Niemiec z Borussią Mönchengladbach. “Die Roten” zostali zdeklasowani przez rywali.

Bayern zagrał najgorszy mecz od bardzo dawna. Bawarczycy przegrali aż 0:5 na terenie Borussii i odpadli z dalszej rywalizacji. To najwyższa porażka klubu od 1978 roku! “Lewy” rozegrał całe spotkanie, jednak w zgodnej ocenie ekspertów był jednym z najsłabszych piłkarzy na boisku (więcej TUTAJ)!

Zawodnicy Bayernu Monachium po klęsce w Mönchengladbach nie wyszli, by udzielić wywiadu przedstawicielom mediów. Jednym zawodnikiem, który to zrobił, był Thomas Mueller. Pozostali szybko schowali się w szatni, a następnie opuścili stadion.

Dopiero po upływie kilkunastu godzin pojawiły się pierwsze reakcje ze strony zawodników Bayernu. Głos za pośrednictwem Instagrama zabrał Robert Lewandowski. Polak zwrócił się do kibiców niemieckiej drużyny.

- Ciężko zrozumieć to, co stało się wczoraj. Porażka boli, ale musimy wyciągnąć wnioski po to, żebyśmy wrócili silniejsi. Jestem przekonany, że wkrótce dostarczymy wam powodów do wielkiej radości - napisał Lewandowski.

Bayern szybko musi się otrząsnąć

Czasu na otrząśnięcie się po wstydliwej porażce piłkarze Bayernu mają niewiele. Już w sobotę czeka ich kolejny mecz ligowy. Tym razem zagrają na wyjeździe z Unionem Berlin.

Źródło: Instagram