Anna i Robert Lewandowscy Żródło: Instagram.com/annalewandowskahpba

Tak wygląda dom Lewandowskich

22 Marzec 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Można powiedzieć, że dom Roberta Lewandowskiego jest odzwierciedleniem jego statusu gwiazdy w świecie futbolu. Posiadłość najlepszego piłkarza świata bez wątpienia budzi ogromnym podziw. Nie brak w nim luksusów, na które nie mogą pozwolić sobie zwyczajni ludzie. Można zatem przypuszczać, że jej budowa kosztowała naszego napastnika nawet kilkadziesiąt milionów złotych.

  • Robert Lewandowski w swoim posiadaniu ma wiele nieruchomości
  • Jedną z nich jest dom znajdujący się na Warmii i Mazurach
  • Działka wraz z budynkiem znajdują się tuż przy brzegu jeziora Jelmuń

Robert Lewandowski dzięki grze na najwyższym poziomie może pozwolić sobie na wydatki, o których wiele osób może tylko pomarzyć. Polski napastnik inwestuje swoje pieniądze w różne biznesy, m.in. nieruchomości, ale co nieco zatrzymuje dla siebie.

Jedną z niezwykłych posiadłości piłkarza, jest jego dom na Warmii i Mazurach położony w sąsiedztwie jeziora Jelmuń. Trzeba przyznać, że widok rezydencji naszej gwizdy robi ogromne wrażenie, a Klara i Laura mają bardzo dużo przestrzeni do zabawy, dzięki czemu niezwykle zapracowani rodzice mogą pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku.

Robert Lewandowski ma piękny dom na Warmii i Mazurach

Rodzina Lewandowskich na stałe mieszka na obrzeżach Monachium. Według dostępnych źródeł za swoją posiadłość mieli zapłacić około 45 milionów złotych. Zarówno piłkarz, jak i jego żona Anna, chętnie dzielą się zdjęciami niemieckiego domu.

Piłkarz Jagiellonii zatrzymany przez policję. Uciekał przed funkcjonariuszamiPiłkarz Jagiellonii zatrzymany przez policję. Uciekał przed funkcjonariuszamiCzytaj dalej

Robert Lewandowski może jednak poszczycić się wspaniałą posiadłością na Warmii i Mazurach. Tamtejsza willa jest bardzo atrakcyjna, ale piłkarz wraz z żoną bywają tam raczej dosyć rzadko. Posiadłość rozlokowana jest w malutkim (ok. 400 mieszkańców) Stanclewie na Warmii i powstała w 2014 roku. Przestrzenny dom zbudowany z bali powstał w jednym celu - aby Lewandowscy mieli doskonałe miejsce na ucieczkę o codzienności i chwilkę spokojnego relaksu.

Da się zauważyć, że posesja jest otoczona wysokim płotem oraz drzewami, które utrudniają potencjalnym ciekawskim podglądanie, co robi z rodziną najlepszy piłkarz świata. Bez wątpienia największym luksusem jest bezpośrednie sąsiedztwo z jeziorem Jelmuń i na dodatek Lewandowscy mają do niego dostęp z prywatnego pomostu.

Lewandowscy mają wiele nieruchomości w swoim posiadaniu

Nagrania domu Anny i Roberta Lewandowskich powstały dzięki pracy dziennikarzy Fakt.pl. Trzeba przyznać, że zdjęcia posiadłości piłkarza i jego żony wyglądają wyjątkowo okazale.


Dom Roberta Lewandowskiego

(fot. Fakt.pl)

Domy w Monachium i Stanclewie nie są jedynymi nieruchomościami, którymi mogą pochwalić się Lewandowscy. Piłkarz wraz z żoną są również właścicielami apartamentu w wieżowcu przy ul. Złotej 44 w Warszawie.

Ania i Robert Lewandowscy dzięki temu mają zapewniony bardzo duży komfort, ponieważ ze względów zawodowych zarówno kapitan reprezentacji Polski jak i jego żona często przebywają w Warszawie. Za to dom w Stanclewie służy im do wakacyjnych wypadów oraz specjalnych okazji, takich jak Święta Bożego Narodzenia.

Źródło: Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł