Swiatsportu.pl
Anna i Robert Lewandowscy

Instagram.com/annalewandowskahpba

Tak wygląda dom Lewandowskich

22 Marca 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Można powiedzieć, że dom Roberta Lewandowskiego jest odzwierciedleniem jego statusu gwiazdy w świecie futbolu. Posiadłość najlepszego piłkarza świata bez wątpienia budzi ogromnym podziw. Nie brak w nim luksusów, na które nie mogą pozwolić sobie zwyczajni

  • Robert Lewandowski w swoim posiadaniu ma wiele nieruchomości

  • Jedną z nich jest dom znajdujący się na Warmii i Mazurach

  • Działka wraz z budynkiem znajdują się tuż przy brzegu jeziora Jelmuń

Robert Lewandowski dzięki grze na najwyższym poziomie może pozwolić sobie na wydatki, o których wiele osób może tylko pomarzyć. Polski napastnik inwestuje swoje pieniądze w różne biznesy, m.in. nieruchomości, ale co nieco zatrzymuje dla siebie.

Jedną z niezwykłych posiadłości piłkarza, jest jego dom na Warmii i Mazurach położony w sąsiedztwie jeziora Jelmuń. Trzeba przyznać, że widok rezydencji naszej gwizdy robi ogromne wrażenie, a Klara i Laura mają bardzo dużo przestrzeni do zabawy, dzięki czemu niezwykle zapracowani rodzice mogą pozwolić sobie na odrobinę odpoczynku.

Robert Lewandowski ma piękny dom na Warmii i Mazurach

Rodzina Lewandowskich na stałe mieszka na obrzeżach Monachium. Według dostępnych źródeł za swoją posiadłość mieli zapłacić około 45 milionów złotych. Zarówno piłkarz, jak i jego żona Anna, chętnie dzielą się zdjęciami niemieckiego domu.

Robert Lewandowski może jednak poszczycić się wspaniałą posiadłością na Warmii i Mazurach. Tamtejsza willa jest bardzo atrakcyjna, ale piłkarz wraz z żoną bywają tam raczej dosyć rzadko. Posiadłość rozlokowana jest w malutkim (ok. 400 mieszkańców) Stanclewie na Warmii i powstała w 2014 roku. Przestrzenny dom zbudowany z bali powstał w jednym celu - aby Lewandowscy mieli doskonałe miejsce na ucieczkę o codzienności i chwilkę spokojnego relaksu.

Da się zauważyć, że posesja jest otoczona wysokim płotem oraz drzewami, które utrudniają potencjalnym ciekawskim podglądanie, co robi z rodziną najlepszy piłkarz świata. Bez wątpienia największym luksusem jest bezpośrednie sąsiedztwo z jeziorem Jelmuń i na dodatek Lewandowscy mają do niego dostęp z prywatnego pomostu.

Lewandowscy mają wiele nieruchomości w swoim posiadaniu

Nagrania domu Anny i Roberta Lewandowskich powstały dzięki pracy dziennikarzy Fakt.pl. Trzeba przyznać, że zdjęcia posiadłości piłkarza i jego żony wyglądają wyjątkowo okazale.

(fot. Fakt.pl)

Domy w Monachium i Stanclewie nie są jedynymi nieruchomościami, którymi mogą pochwalić się Lewandowscy. Piłkarz wraz z żoną są również właścicielami apartamentu w wieżowcu przy ul. Złotej 44 w Warszawie.

Ania i Robert Lewandowscy dzięki temu mają zapewniony bardzo duży komfort, ponieważ ze względów zawodowych zarówno kapitan reprezentacji Polski jak i jego żona często przebywają w Warszawie. Za to dom w Stanclewie służy im do wakacyjnych wypadów oraz specjalnych okazji, takich jak Święta Bożego Narodzenia.

Źródło: Fakt.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Piłka nożna

Lekarz Duńczyków zdradził prawdę o reanimacji Eriksena. “Już go z nami nie było”

Czytaj więcej >
Raheem Sterling w barwach reprezentacji Anglii

Piłka nożna

Reprezentacja Anglii potwierdza, że jest jednym z faworytów Euro 2020 i pokonuje Chorwację

Czytaj więcej >
Mecz reprezentacji Węgier z Francją na Euro 2020

Piłka nożna

Węgry sensacyjnie zremisowały z Francją

Czytaj więcej >
Leo Messi w barwach FC Barcelony

Piłka nożna

Leo Messi coraz bliżej odejścia z FC Barcelony. Klub może być nie stać na utrzymanie piłkarza

Czytaj więcej >
Michał Pazdan

Piłka nożna

Oficjalnie: Michał Pazdan wraca do Jagiellonii Białystok

Czytaj więcej >
Kibice reprezentacji Węgier

Piłka nożna

UEFA ukarała Węgry za zachowanie ich kibiców w trakcie Euro 2020

Czytaj więcej >