Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Złodzieje okradli mieszkanie Tomasa Pekharta. "Nie czuję się bezpiecznie"
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:52

Złodzieje okradli mieszkanie Tomasa Pekharta. "Nie czuję się bezpiecznie"

Thomas Pekhart w barwach Legii Warszawa
ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Tomas Pekhart został okradziony. Złodzieje wdarli się do warszawskiego mieszkania króla strzelców PKO BP Ekstraklasy z poprzedniego sezonu podczas jego nieobecności. Zniknęło wiele kosztownych rzeczy, a piłkarz Legii Warszawa w wywiadzie dla Interii podkreślił, że nie czuje się bezpiecznie.

  • Warszawskie mieszkanie Tomasa Pekharta zostało obrabowane

  • Złodzieje włamali się do lokum gwiazdy Legii Warszawa prawdopodobnie 4 lub 5 października

  • Piłkarz przebywał na krótki urlopie w Gdańsku, zniknęło wiele kosztowności

Tomas Pekhart nie ma lekko w tym sezonie. Czech w przeciwieństwie do poprzedniego sezonu, teraz nie może liczyć na miejsce w pierwszym składzie Legii Warszawa. Czesław Michniewicz bowiem częściej stawia na Mahira Emrelego. Jakby tego było mało, teraz mieszkanie napastnika mistrzów Polski zostało obrabowane.

Piłkarz Legii Warszawa został okradziony

Tomas Pekhart jak na razie z Warszawą miał same dobre skojarzenia, za wyjątkiem problemów z regularną grą w tym sezonie. Czech w poprzedniej kampanii sięgnął po swoje drugie mistrzostwo Polski z Legią, a sam został królem strzelców PKO BP Ekstraklasy.

Mimo zasług dla największego klubu w stolicy piłkarz nie zdołał uchronić się przed kradzieżą. Tydzień temu, a dokładnie w dniach 4-5 października napastnik przebywał na urlopie w Gdańsku i wówczas prawdopodobnie miało miejsce włamanie do jego mieszkania w dzielnicy Włochy.

Portal Interia ustalił, że w ubiegłym tygodniu do jego mieszkania włamali się nieznani sprawcy. Z apartamentu na zniknęły m.in. gotówka, biżuteria, zegarki i markowe torby. Wszystko miało wysoką wartość.

Tomas Pekhart jest zszokowany i nie czuje się bezpiecznie w stolicy

Czeski napastnik potwierdził na łamach tego samego portalu, że takie zdarzenie faktycznie miało miejsce i sprawa została już przekazana policji.

- Mogę to potwierdzić. Jestem w wielkim szoku, moja rodzina także. Nie czujemy się bezpiecznie... Sprawa została zgłoszona policjantom i czekamy teraz na dalszy rozwój wydarzeń - powiedział Tomas Pekhart na łamach Interii.

W tym sezonie zawodnik Legii Warszawa w 17 meczach. Jak na razie udało mu się zdobyć tylko trzy bramki. Dwie z nich na poziomie PKO BP Ekstraklasy, a jedną w eliminacjach do Ligi Mistrzów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane