Swiatsportu.pl
Kibice

Football For All/Twitter

Chwile grozy na stadionie w Holandii. Podczas dopingu kibiców zawaliła się trybuna (WIDEO)

18 Października 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Prawdziwe chwile grozy przeżyli kibice na stadionie Nijmegen. Po zakończeniu spotkania piłkarze Vitesse poszli podziękować swoim fanom za doping. Wówczas doszło do zawalenia się trybuny, ale na szczęście nikomu z sympatyków gości nic się nie stało. Tragedii udało się uniknąć dzięki szczęśliwemu zbiegowi okoliczności.

  • Po spotkaniu Nijmegen z Vitesse pod kibicami gości zawaliła się trybuna

  • Nikomu nic się nie stało, ale niewiele zabrakło, żeby doszło do tragedii

  • - Całkowite załamanie spowodowałoby obrażenia i możliwe zgony - pisze "De Telegraaf"

Do wielkiej tragedii mogło dojść na stadionie Nijmegen w Holandii. W ramach dziewiątej kolejki Eredivisie miejscowe NEC podejmowało u siebie Vitesse. Spotkanie zakończyło się wygraną gości 0:1, ale nie to jest głównym tematem dotyczącym tego meczu. Kiedy piłkarze przyjezdnych poszli podziękować swoim kibiców, doszło do zawalenia się trybuny z ich fanami.

Projekt bez tytułu (25)

Wiadomo co z przyszłością Michniewicza. Legia podjęła decyzję

CZYTAJ DALEJ

Zawaliła się trybuna z kibicami na stadionie w Nijmegen

Piłkarze Vitesse chcieli się podzielić swoją radością z kibicami. Jedni i drudzy śpiewali i podskakiwali podczas świętowania i nikt nie mógł przewidzieć tego, co wydarzyło się na stadionie w Nijmegen.

Kiedy sympatycy gości podskakiwali na trybunie, ta nagle zawaliła się pod nimi. To nie najwyraźniej nie przejęłoby zbytnio kibiców, którzy pokazali zawodnikom swojego klubu, że wszystko jest w porządku i jeszcze chwilę wspólnie śpiewali i cieszyli się z wygranej.

Na szczęście nikomu nic się nie stało, a wszystko dzięki kontenerowi, który uchronił kibiców przed tragedią.

"Całkowite załamanie spowodowałoby obrażenia i możliwe zgony'

Całe szczęście, że pod trybuną znajdował się kontener dla gastronomii. Gdyby nie to, zdarzenie mogłoby zakończyć się zupełnie inaczej...

- Całkowite załamanie spowodowałoby obrażenia i możliwe zgony" – napisał dziennikarz "De Telegraaf", Jeroen Kapteijns.

Holenderskie media poinformowały, że żaden z kibiców nie odniósł poważniejszych obrażeń. Całe zdarzenie możecie zobaczyć, klikając tutaj.

Po tym spotkaniu Vitesse plasuje się na 7. miejscu w tabeli Eredivisie i może się pochwalić remisem oraz trzema zwycięstwami w ostatnich czterech kolejkach. Natomiast zespół z Nijmegen zajmuje 11. lokatę z przewagą czterech "oczek" nad strefą spadkową.

Wielechowski S/AGENCJA SE/East News

Nie tylko restauracja. Biznesy Roberta Lewandowskiego

Robert Lewandowski niedawno otworzył w Warszawie swoją restaurację, ale to nie jedyny biznes kapitana reprezentacji Polski. Napastnik Biało-Czerwonych znany jest ze swoich inwestycji. Przedstawiamy najciekawsze z nich.

Zobacz galerię >

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: