Swiatsportu.pl
Dariusz Szpakowski

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Gracze nie usłyszą już głosu Dariusza Szpakowskiego w FIFE. Znamy jego następcę

15 Września 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Dariusz Szpakowski nie będzie już użyczał swojego głosu w grze FIFA. Po kilkunastu latach współpracy prawdopodobnie obie strony doszły do wniosku, że czas na zmiany. Jednym z komentatorów pozostanie Jacek Laskowski, któremu od najnowszej odsłony symulatora, czyli FIFY 22 będzie towarzyszył Tomasz Smokowski.

  • Współpraca EA SPORTS z Dariuszem Szpakowskim dobiegła końca

  • Legendarny komentator użyczał swojego głosu w grze FIFA od ponad 15 lat

  • Amerykański producent gier poinformował, że jego następcą został Tomasz Smokowski

Dobiegła końca pewna epoka w grze FIFA. Po ponad 15 latach współpraca EA SPORTS z Dariuszem Szpakowskim dobiegła końca. Legendarny komentator w ostatnim czasie coraz rzadziej występuje w telewizji, a teraz przyszło mu jeszcze pożegnać się z użyczaniem głosu w najpopularniejszym symulatorze piłkarskim na świecie.

tt champions league

Cristiano Ronaldo znokautował porządkową. Chwile grozy, potem piękny gest gwiazdora

CZYTAJ DALEJ

Tomasz Smokowski zastąpi legendarnego komentatora w grze FIFA

EA SPORTS, czyli wydawca gry FIFA podziękowało w oficjalnym komunikacie Dariuszowi Szpakowskiemu za lata owocnej współpracy.

 - Razem z ogłoszeniem nowego komentatora, po ponad 15 latach współpracy EA SPORTS dziękuje za współpracę Dariuszowi Szpakowskiemu. Legendarny komentator zasłynął wśród graczy oraz twórców gry jako wzór profesjonalizmu, zaangażowania i prawdziwej pasji do piłki nożnej - brzmi komunikat producenta.

Jednocześnie w oficjalnym wideo firma poinformowała, że jego następcą został Tomasz Smokowski. Jeden z najpopularniejszych komentatorów w kraju i współzałożyciel "Kanału Sportowego" podkreślił, że jest to jego spełnienie marzeń. Na co dzień Smokowski komentuje mecze Ligue 1 w telewizji Canal+ Sport, a teraz będzie towarzyszył Jackowi Laskowskiemu przy tworzeniu komentarza do gry FIFA.