Swiatsportu.pl > Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski

Dariusz Szpakowski komentator TVP
17.06.2022 02:02 Borek szczerze o relacjach ze Szpakowskim: “Przyjaźń to za duże słowo”

Mateusz Borek w niedzielę skomentuje finał Euro 2020. Dziennikarz zajął miejsce Dariusza Szpakowskiego, który pierwotnie był wyznaczony przez TVP do relacjonowania tego spotkania. Decyzja ta wywołała wielkie kontrowersje w całej Polsce. Teraz Borek postanowił zdradzić kibicom, jak wyglądała cała sytuacja od strony kulis. Przy okazji powiedział, jakie relacje łączą go z Dariuszem Szpakowskim.Mateusz Borek decyzją szefa TVP Sport zastąpił Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora finału Euro 2020Decyzja ta wywołała wiele kontrowersji i dyskusję wśród kibiców, którzy nie są przekonani do zasadności odsunięcia 70-latka od tego ważnego spotkaniaO kulisach zamieszania opowiedział w rozmowie z Romanem Kołtoniem sam zainteresowany, czyli Mateusz BorekMateusz Borek już dzisiaj skomentuje wielki finał Euro 2020 na antenie TVP. Pierwotnie jednak to Dariusz Szpakowski miał relacjonować ten mecz dla milionów Polaków. Borek w rozmowie z Romanem Kołtoniem na kanale “Prawda Futbolu” opowiedział, jak wyglądała cała sytuacja.

Dariusz Szpakowski
19.03.2022 07:57 Wielki powrót Dariusza Szpakowskiego do TVP. Skomentuje hitowe spotkanie

Dariusz Szpakowski po kilku miesiącach nieobecności na antenie Telewizji Publicznej, wraca do komentowania spotkań piłki nożnej. Legendarny komentator nie relacjonował spotkań od czasu Euro 2020 i pojawiło się wiele plotek, że może to oznaczać koniec jego kariery. Teraz wraca jednak w wielkim stylu na hit Ligi Mistrzów. Dariusz Szpakowski wraca do komentowania spotkań na antenach TVP. W środę potwierdzono, że legendarny dziennikarz sportowy zasiądzie przed mikrofonem podczas hitu piłkarskiej Ligi Mistrzów. Będzie on relacjonował mecz Manchesteru City z Paris Saint-Germain.

Dariusz Szpakowski
19.03.2022 07:51 Dariusz Szpakowski skrytykował pomysł na karę Paulo Sousy

Dariusz Szpakowski powoli wraca do pracy. Komentator już w najbliższych dniach ma poprowadzić ponownie autorski program "4-4-2". Legenda TVP jak na razie wypowiedziała się na temat Paulo Sousy. Jego zdaniem Portugalczyk wprowadza nowy system gry w kadrze na siłę i przypomina, że już niegdyś próbował tego Adam Nawałka i nic z tego nie wyszło. Paulo Sousa od początku pracy z kadrą stosuje wariant gry z dwoma wahadłowymi Wielu ekspertów uważa, że nie ma to sensu, bowiem nie mamy zawodników predestynowanych do gry w tym systemieDo tego grona zalicza się Dariusz Szpakowski, o czym powiedział w rozmowie z TVP SportDariusz Szpakowski w ostatnich tygodniach miał przerwę od pracy. Legendarnego komentatora dotykały problemy zdrowotne, o czym szerzej pisaliśmy dla Was tutaj. 70-latek powoli wraca do pracy, którą zaczyna od poddania w wątpliwość pomysł Paulo Sousy. Szpakowski jest zdania, że reprezentacja Polski nie powinna grać w systemie z dwoma wahadłowymi. Uważa on decyzję Portugalczyka za "wymuszoną" i nie widzi sensu tej zmiany, skoro nie przynosi ona wymiernych korzyści.

Dariusz Szpakowski
19.03.2022 07:51 Dariusz Szpakowski przeszedł operację. Znane są plany TVP wobec komentatora

Dariusz Szpakowski od półtora miesiąca nie pojawia się na antenach TVP. Wczoraj ujawniono, że legendarny komentator ma problemy ze zdrowiem. Za to dziś przekazano, że 70-latek przeszedł operację, ale czuje się dobrze. Ponadto stacja nadal planuje jego uczestnictwo w najważniejszych wydarzeniach. Dariusz Szpakowski przeszedł operację TVP zapewnia, że komentator tej zimy nie zakończy swojej przygody za mikrofonemStacja nawet planuje jego wyjazd na mistrzostwa świata w KatarzeNiewyjaśniona do niedawna nieobecność Dariusza Szpakowskiego przy okazji kolejnych meczów reprezentacji Polski oraz w programie "4-4-2" budziła duży niepokój. Wczoraj informowaliśmy Was tutaj, że komentator ma problemy ze zdrowiem. Dziś światło dziennie ujrzały nowe fakty na temat 70-latka.

Dariusz Szpakowski TVP
19.03.2022 07:50 Wiadomo, dlaczego Dariusz Szpakowski nie pojawia się na antenach TVP

Dariusz Szpakowski kilka tygodni temu zniknął z wizji TVP. Doszło do tego nagle, a stacja nie informowała, co było przyczyną takiego stanu rzeczy. Sprawę zbadał serwis Wirtualne Media, któremu udało się dowiedzieć, że 70-latek przebywa na urlopie, ale ma również problemy ze zdrowiem. Dariusz Szpakowski od połowy sierpnia nie pojawia się na antenach TVPDo tej pory nie znano przyczyn nieobecności legendarnego komentatoraOkazuje się, że Szpakowski przebywa na urlopie i ma problemy zdrowotneDariusz Szpakowski tego lata pracował przy okazji dwóch wielkich imprez. W czerwcu podczas Euro 2020, a na przełomie lipca i sierpnia w trakcie igrzysk olimpijskich. Legenda TVP zwłaszcza za swój komentarz na mistrzostwach Europy zebrała wielką krytykę, a niemal zaraz po olimpiadzie w Tokio zniknęła z anten publicznego nadawcy.

Dariusz Szpakowski
19.03.2022 07:48 Gracze nie usłyszą już głosu Dariusza Szpakowskiego w FIFE. Znamy jego następcę

Dariusz Szpakowski nie będzie już użyczał swojego głosu w grze FIFA. Po kilkunastu latach współpracy prawdopodobnie obie strony doszły do wniosku, że czas na zmiany. Jednym z komentatorów pozostanie Jacek Laskowski, któremu od najnowszej odsłony symulatora, czyli FIFY 22 będzie towarzyszył Tomasz Smokowski. Współpraca EA SPORTS z Dariuszem Szpakowskim dobiegła końcaLegendarny komentator użyczał swojego głosu w grze FIFA od ponad 15 lat Amerykański producent gier poinformował, że jego następcą został Tomasz SmokowskiDobiegła końca pewna epoka w grze FIFA. Po ponad 15 latach współpraca EA SPORTS z Dariuszem Szpakowskim dobiegła końca. Legendarny komentator w ostatnim czasie coraz rzadziej występuje w telewizji, a teraz przyszło mu jeszcze pożegnać się z użyczaniem głosu w najpopularniejszym symulatorze piłkarskim na świecie.

Projekt bez tytułu - 2021-07-28T180225.817
19.03.2022 07:42 Wielki powrót Dariusza Szpakowskiego. Skomentował srebro Polek na igrzyskach

Dariusz Szpakowski pojechał na Igrzyska Olimpijskie do Tokio, które prawdopodobnie będą jego ostatnimi w karierze komentatorskiej. Legendarny dziennikarz sportowy Telewizji Polskiej w ostatnich tygodniach został mocno skrytykowany za swoje błędy podczas Euro 2020, przez co zdecydowano o zamianie duetu komentatorskiego na finał mistrzostw. Tymczasem komentator skomentował występ polskich wioślarek, które zdobyły pierwszy medal dla Polski.Dariusz Szpakowski wyjechał do Tokio na Igrzyska OlimpijskieSkomentował występ polskich wioślarek, które zdobyły srebroKomentator przyznał, że nie dogoni Włodzimierza Szaranowicza w ilości skomentowanych IgrzyskWiele wskazuje na to, że obecne Igrzyska będą ostatnimi, jakie przyjdzie komentować Dariuszowi Szpakowskiemu. W trakcie występu polskich wioślarek dał sygnał, jakoby wkrótce miał zakończyć swoją karierę.

Dariusz Szpakowski komentator TVP
19.03.2022 07:42 Szef TVP Sport wyznał prawdę o odsunięciu Dariusza Szpakowskiego

Dariusz Szpakowski został odsunięty od komentowania finału Euro 2020, co wywołało oburzenie wśród części kibiców i wielką dyskusję w mediach. Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski wyznał w rozmowie z WP SportoweFakty, jak wyglądała cała sprawa od kulis. Nie bez znaczenia były pomyłki 70-letniego komentatora, których zdarzyło mu się sporo w trakcie komentowania kolejnych spotkań turnieju.Dariusz Szpakowski został odsunięty od komentowania finału Euro 2020, a jego miejsce zajął Mateusz Borek Decyzja szefa TVP Sport wywołała wielką dyskusję wśród kibiców i ekspertówMarek Szkolnikowski zdradził, dlaczego zdecydował się na takie posunięcieNie bez znaczenia okazały się liczne wpadki Szpakowskiego, które przydarzyły mu się na wizji Dariusz Szpakowski nie skomentował finału Euro 2020, choć pierwotnie to jemu miał przypaść ten zaszczyt. Marek Szkolnikowski, szef redakcji TVP Sport ujawnił właśnie, co stało za decyzją o odsunięciu legendy mikrofonu od najważniejszego spotkania turnieju.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
19.03.2022 07:41 TVP ocenzurowała powtórki finału Euro 2020? Chodzi o aferę ze Szpakowskim

TVP wycięła wypowiedź Mateusza Borka skierowaną do Dariusza Szpakowskiego z powtórek niedzielnego finału Euro 2020. Taką informację podał w czwartek magazyn “Press”. To ciąg dalszy zamieszania wokół obsady komentatorskiej finału mistrzostw Europy i osunięcia od tego spotkania Dariusza Szpakowskiego. Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski odniósł się do sytuacji. Zareagował także Mateusz Borek.TVP wycięła z powtórek finału Euro 2020 wypowiedź Mateusza Borka skierowaną do Dariusza SzpakowskiegoMagazyn "Press" poprosił o komentarz szefa TVP Sport Marka Szkolnikowskiego, który odpowiadał za odsunięcie 70-latka od relacjonowania tego meczuZamieszanie skomentował także Mateusz Borek, który w ostatnich dniach musiał zmierzyć się z krytyką za zajęcie miejsca legendy mikrofonuCiąg dalszy zamieszania wokół TVP i Dariusza Szpakowskiego. Magazyn “Press” poinformował, że TVP wycięła z powtórek finału Euro 2020 wypowiedź Mateusza Borka skierowaną do Szpakowskiego. Szef TVP Sport odniósł się do zamieszania.

Mateusz Borek i Dariusz Szpakowski
19.03.2022 07:41 Mateusz Borek zaapelował do Dariusza Szpakowskiego - „To już w ogóle głupie”

Mateusz Borek w trakcie swojego ostatniego udziału w programie "Hejt Park" odniósł się do sytuacji związanej z odebraniem Dariuszowi Szpakowskiego komentowania finału Euro 2020. Komentator zaapelował do kolegi, aby ten publicznie zabrał głos w tej sprawie, czego nie uczynił do tej pory. Ponadto Borek skrytykował Szpakowskiego, któremu zarzucił, że stoi za tekstem dziennikarzy "Rzeczpospolitej".Mateusz Borek zaapelował do Dariusza Szpakowskiego o publiczne stanowisko Komentator chce, aby sprawa odnośnie komentarza finału została wreszcie zamkniętaWedług niego tylko zabranie głosu przez Szpakowskiego mogłoby zakończyć dyskusjęPonadto Borek zarzucił koledze, że ten stoi za krytycznym dla niego artykułem "Rzeczpospolitej""To jest w ogóle głupie" - mówi Mateusz BorekSprawa komentowania finału Euro 2020 wywołała wielką dyskusję wśród kibiców i dziennikarzy. Jedni twierdzą, że finał należał się Dariuszowi Szpakowskiemu i byłoby to dla niego piękne pożegnanie z wielką piłką. Drudzy uważają, że na skomentowanie meczu o złoto mistrzostw Europy bardziej zasługiwał Mateusz Borek, ze względu na częste pomyłki Szpakowskiego. To jest bardzo złożona sytuacja, dlatego zapewne po części rację mają zapewne jedni i drudzy. Dyskusję mogłaby zamknąć po prostu publiczna wypowiedź Szpakowskiego, której wciąż brakuje. Dlatego Borek podejrzewa, że to właśnie jego kolega po części stoi za krytycznym pod jego adresem artykułem "Rzeczpospolitej", który napisali dobrzy znajomi legendy TVP.

Projekt bez tytułu (42)
19.03.2022 07:41 Dariusz Szpakowski nie pojedzie na igrzyska w Tokio? Zaskakujące słowa żony dziennikarza

Dariusz Szpakowski, ku zaskoczeniu części piłkarskich kibiców nie skomentował finału Euro 2020. W obronie legendarnego dziennikarza stanęła jego żona Grażyna Strachota. Jej zdaniem wcale nie jest takie pewne, że Szpakowski w najbliższym czasie ponownie zasiądzie za mikrofonem.Dariusz Szpakowski nie skomentował finału Euro 2020 co wywołało lawinę w mediach Żona dziennikarza wyjawiła, że decyzja władz Telewizji Polskiej jest dla niej niezrozumiała Wciąż nie wiadomo, czy Szpakowski wróci do komentowania podczas igrzysk olimpijskich w TokioDariusz Szpakowski w ostatnich dniach mocno podzielił polskich kibiców. Dziennikarz miał skomentować finał Euro 2020, ale dwa dni przed meczem dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski poinformował, że miejsce legendarnego dziennikarza zajmie Mateusz Borek i Kazimierz Węgrzyn.Ta decyzja władz Telewizji Polskiej podzieliła kibiców. Głos w sprawie zmiany obsady komentatorskiej zabrali m.in. Zbigniew Boniek czy Szymon Majewski. Decyzję władz Telewizji Polskiej skomentowała także żona dziennikarza Grażyna Strachota, która była zaskoczona takim obrotem spraw.

Dariusz Szpakowski komentator TVP
19.03.2022 07:41 Wiemy, dlaczego TVP odsunęła Dariusza Szpakowskiego. "Alergicznie przyjmuje krytykę"

Dariusz Szpakowski miał skomentować finał Euro 2020, jednak w ostatniej chwili został odsunięty od tego zadania przez szefa TVP Sport Marka Szkolnikowskiego. Sytuacja wywołała burzę w sieci i wśród kibiców. Teraz poznajemy nowe informacje na temat tej decyzji. Ujawnił je w rozmowie z “Faktem” jeden z dziennikarzy TVP.Dariusz Szpakowski w ostatniej chwili został odsunięty od komentowania finału Euro 2020, a jego miejsce zajął Mateusz BorekKilka dni po decyzji, która oburzyła wielu kibiców w Polsce, dowiedzieliśmy się, co za nią stałoJeden z dziennikarzy TVP postanowił anonimowo ujawnić powód odsunięcia legendy mikrofonuDariusz Szpakowski został odsunięty od komentowania finału Euro 2020, a jego miejsce zajął Mateusz Borek. Teraz dowiedzieliśmy się, co stało za taką decyzją. Prawdę ujawnił anonimowo jeden z pracowników TVP.

Mateusz Borek
19.03.2022 07:41 Mateusz Borek na antenie TVP zwrócił się do Dariusza Szpakowskiego

Mateusz Borek zastąpił Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora finału Euro 2020 na antenie TVP. Decyzją tą w ostatnich dniach żyła cała sportowa Polska. Dziennikarz zaskoczył wszystkich, gdy relacjonując wydarzenia z Wembley, zwrócił się nagle właśnie do Dariusza Szpakowskiego. Borek wygłosił specjalny komunikat. Mateusz Borek zastąpił Dariusza Szpakowskiego w roli komentatora finału Euro 2020Decyzja TVP wywołała wielką dyskusję wśród kibiców, którzy uważali, że źle potraktowano legendarnego komentatoraBorek po zakończeniu finału, na antenie TVP zwrócił się do Szpakowskiego Mateusz Borek podczas relacji z finału Euro 2020 zaskoczył wszystkich polskich kibiców. Dziennikarz nagle zwrócił się do Dariusza Szpakowskiego. To właśnie 70-latek miał pierwotnie komentować spotkanie Anglii z Włochami.

Mateusz Borek
19.03.2022 07:41 Mateusz Borek skomentował decyzję TVP o odsunięciu Dariusza Szpakowskiego

Mateusz Borek zastąpi Dariusza Szpakowskiego na stanowisku komentatorskim podczas finału Euro 2020, który odbędzie się już w niedzielę. To decyzja szefa TVP Sport Marka Szkolnikowskiego, który przekazał ją kibicom w piątek. Borek w rozmowie z WP SportoweFakty skomentował zamieszanie. Słynny dziennikarz w piękny sposób wypowiedział się na temat legendarnego kolegi.W piątek szef TVP Sport Marek Szkolnikowski zdecydował, że Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020Miejsce legendarnego komentatora zajmie za mikrofonem Mateusz BorekBorek skomentował decyzję TVP w rozmowie z portalem WP SportoweFaktyDziennikarz skorzystał z okazji i w piękny sposób uhonorował swojego legendarnego kolegę Dariusza SzpakowskiegoMateusz Borek skomentuje finał Euro 2020 na antenie Telewizji Polskiej. Taką decyzję podjął szef TVP Sport Marek Szkolnikowski. Słynny komentator odniósł się do sytuacji w rozmowie z WP SportoweFakty.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER
19.03.2022 07:41 TVP zdecydowała, kto skomentuje finał Euro zamiast Dariusza Szpakowskiego

Dariusz Szpakowski jednak nie skomentuje finału Euro 2020, w którym zmierzą się reprezentacje Anglii i Włoch. W piątek szef TVP Sport Marek Szkolnikowski ogłosił za pomocą mediów społecznościowych, kto zastąpi legendę mikrofonu. Kibiców czeka spore zaskoczenie.Szef TVP Sport Marek Szkolnikowski ogłosił w piątek, że Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020O godzinie 15:00 Szkolnikowski poinformował, kto zastąpi legendę mikrofonu w tej ważnej roliZa relację z najważniejszego spotkania turnieju odpowiadać będą Mateusz Borek i Kazimierz WęgrzynDariusz Szpakowski został odsunięty od komentowania finału Euro 2020 na antenie TVP. W piątek oficjalną informację podał szef TVP Sport Marek Szkolnikowski. Legendarnego komentatora zastąpi Mateusz Borek, któremu towarzyszyć będzie Kazimierz Węgrzyn.

Dariusz Szpakowski TVP Sport
19.03.2022 07:41 Nieoficjalnie: Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020

Jak udało się dowiedzieć Piotrowi Koźmińskiemu z portalu WP SportoweFakty, Dariusz Szpakowski nie skomentuje finału Euro 2020. Od kilku dni trwa dyskusja na temat tego, kto powinien odpowiadać za komentarz w trakcie meczu o złoto na ME. Pojawiły się nawet apele od kibiców, aby nie był to właśnie 70-latek. TVP miało podjąć decyzję odnośnie wyboru komentatora na finał Euro 2020Z nieoficjalnych wiadomości wiadomo, że stacja zrezygnowała z Dariusza SzpakowskiegoJego miejsce ma podobno zająć Jacek LaskowskiFinał Euro 2020 odbędzie się już w niedzielę 11 lipca. W meczu o tytuł mistrzów Europy zmierzą się reprezentacje Anglii i Włoch. W Polsce kwestią sporną pozostaje to, kto powinien skomentować to spotkanie. Z nieoficjalnych informacji, do których dotarł Piotr Koźmiński z serwisu WP SportoweFakty, przy finale niemal na pewno nie będzie pracował Dariusz Szpakowski. Według dziennikarza jego miejsce ma zająć Jacek Laskowski.

Dariusz Szpakowski komentator TVP
19.03.2022 07:41 Znamy termin wyboru komentatora TVP na finał Euro. Nienajlepsze wieści na temat Szpakowskiego

Finał Euro 2020 odbędzie się już w najbliższą niedzielę 11 lipca. Wciąż nie jest pewne, kto go skomentuje na kanałach TVP. Przed rozpoczęciem turnieju dyrektor TVP Sport Marek Szkolnikowski zapowiedział, że ten zaszczyt przypadnie Dariuszowi Szpakowskiemu. Ostateczna decyzja ma zapaść jutro i bardzo możliwe, iż stacja dokona innego wyboru. TVP jutro ma podjąć decyzję, kto skomentuje finał Euro 2020Początkowo miał to być Dariusz Szpakowski Jego praca na tym turnieju spotyka się jednak z potężną krytyką Na dodatek komentator podobno ma kłopoty ze zdrowiemEuro 2020 bez wątpienia jest jednym z najlepszych turniejów tej rangi w historii. W trakcie tegorocznych mistrzostw Europy piłkarze fundują nam wiele bramek i emocji, a w fazie pucharowej niemal każde spotkanie kończy się dogrywką, a nierzadko nawet rzutami karnymi. Bez wątpienia tak znakomite zawody wymagają także znakomitej otoczki, a z tym jest pewien problem. Kibice mają wiele zastrzeżeń do pracy Dariusza Szpakowskiego, który nie unika wpadek. Według pierwotnego scenariusza to właśnie 70-letni komentator miał pracować przy finałowym spotkaniu ME, ale są pewne przesłanki do tego, że może stać się inaczej.

ANDRZEJ IWANCZUKREPORTER (16)
19.03.2022 07:40 Kibice nie chcą komentarza Dariusza Szpakowskiego. Apelują do TVP

TVP ogłosiła, kto będzie odpowiadał za komentarz w trzech ostatnich meczach Euro 2020. Relację z finału mistrzostw Europy przeprowadzą Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. To nie spodobało się jednak kibicom, którzy wolą oglądać spotkania z innymi komentatorami. Fani futbolu postanowili interweniować u szefa TVP Sport Marka Szkolnikowskiego.TVP ogłosiła, kto będzie odpowiadał za komentarz z pozostałych spotkań Euro 2020Finał dla polskich kibiców zrelacjonują Dariusz Szpakowski i Andrzej JuskowiakDecyzja ta nie spodobała się kibicom, którzy postanowili interweniować u szefa TVP Sport Marka SzkolnikowskiegoTVP wybrała obsadę komentatorską na półfinały oraz finał Euro 2020. Kibice nie są zadowoleni, że najważniejszy mecz będzie relacjonować duet Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak. W sieci zwrócili się oni do Marka Szkolnikowskiego, szefa TVP Sport, by zmienił decyzję.

Dariusz Szpakowski TVP
19.03.2022 07:40 Borek i Szpakowski skomentują hity. TVP przedstawiła rozpiskę na 1/8 finału Euro 2020

Euro 2020 wkracza w fazę pucharowe. Dziś i jutro piłkarze i kibice mają odpoczynek, ale już w sobotę najlepsze zespoły Starego Kontynentu powrócą do gry. TVP przedstawiło rozpiskę komentatorów na spotkania 1/8 finału i z pewnością wielu Polaków nie będzie zadowolonych z faktu, że spotkanie Belgii z Portugalią skomentuje duet Dariusz Szpakowski - Andrzej Juskowiak. TVP przedstawiło rozpiskę komentatorów na 1/8 finału Euro 2020Dariusz Szpakowski z Andrzejem Juskowiakiem skomentuję hit Belgia-PortugaliaTaka decyzja z pewnością nie spodoba się wielu kibicom, którzy mocno skrytykowali komentatora po spotkaniu Polska-SzwecjaMateuszowi Borkowi i Kazimierzowi Węgrzynowi przypadło spotkanie Anglii i NiemiecReprezentacja Polski zakończyła swój udział w Euro 2020, ale to nie oznacza, że nie czeka nas jeszcze wiele emocji. Turniej wkracza w fazę finałową, dlatego będziemy mieli okazję zobaczyć prawdziwe hity. Te czekają nas już w 1/8 finału mistrzostw Europy, dzięki takim spotkaniom jak Belgia-Portugalia, Chorwacja-Hiszpania, czy Anglia-Niemcy. TVP przedstawiło, które duety komentatorskie skomentują poszczególne potyczki. Wielu kibiców może być bardzo niezadowolonych.

TVP
19.03.2022 07:36 Wiemy, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2020

We wtorek Telewizja Polska ogłosiła ważny dla kibiców komunikatNa stronie internetowej TVP Sport podano, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2020Polacy ponownie usłyszą komentarz m.in. Mateusza BorkaTVP zapowiada także specjalną niespodziankę dla kibiców podczas pierwszego meczu Biało-CzerwonychTVP odkrywa karty przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej. We wtorek oficjalnie ogłoszono, kto skomentuje mecze Polaków w fazie grupowej Euro 2020. Na kibiców będzie czekać m.in. specjalna niespodzianka.

Dariusz Szpakowski komentator TVP
19.03.2022 07:36 Dariusz Szpakowski tuż przed 70. urodzinami pożegnał bliską osobę

Dariusz Szpakowski nie celebrował swoich 70. urodzinKomentator na kilka dni przed jubileuszem stracił matkę70-latek poświęcił się przygotowaniom do pogrzebuDariusz Szpakowski bez wątpienia jest jedną z największych postaci w historii TVP i polskiego dziennikarstwa sportowego. Jego niepowtarzalny głos jest na tyle rozpoznawalny, że kojarzą go nie tylko sympatycy sportu.Legendarny komentator już w najbliższych tygodniach skomentuje kolejny wielki turniej w swoim życiu, jakim będzie Euro 2020. Niedawno Szpakowski obchodził swoje 70. urodziny, ale był to dla niego najprawdopodobniej najsmutniejszy jubileusz w życiu.

TVP
19.03.2022 07:31 TVP podjęła decyzję, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2020

TVP ma prawa do transmisji z piłkarskich Mistrzostw Europy 2020. Zdaniem dziennikarzy WP SportoweFakty Telewizja Polska podjęła już bardzo ważną dla wszystkich kibiców decyzję, o tym, kto będzie komentował mecze naszej kadry. Zdecydowano się na dość zaskakujące rozwiązanie.