Swiatsportu.pl
TVP

ANDRZEJ IWANCZUK/REPORTER

Wiemy, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2020

11 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

TVP ogłosiła kolejny bardzo ważny dla wszystkich kibiców w Polsce komunikat. We wtorek oficjalnie dowiedzieliśmy się, kto skomentuje mecze reprezentacji Polski podczas czerwcowych mistrzostw Europy. W trakcie transmisji usłyszymy doskonale znane nam głosy. Jak zapowiedziano na stronie TVP Sport, nie zabraknie jednak także niespodzianek.

  • We wtorek Telewizja Polska ogłosiła ważny dla kibiców komunikat

  • Na stronie internetowej TVP Sport podano, kto skomentuje mecze Polaków na Euro 2020

  • Polacy ponownie usłyszą komentarz m.in. Mateusza Borka

  • TVP zapowiada także specjalną niespodziankę dla kibiców podczas pierwszego meczu Biało-Czerwonych

TVP odkrywa karty przed mistrzostwami Europy w piłce nożnej. We wtorek oficjalnie ogłoszono, kto skomentuje mecze Polaków w fazie grupowej Euro 2020. Na kibiców będzie czekać m.in. specjalna niespodzianka.

TVP ogłosiła obsadę komentatorską na mecze Polaków podczas Euro 2020

We wtorek na stronie internetowej TVP Sport pojawił się niezwykle ważny komunikat dla wszystkich kibiców reprezentacji Polski. Już oficjalnie ogłoszono, kto będzie odpowiadał za komentarz podczas meczów naszej kadry na Euro 2020. Już kilka tygodni temu pojawiły się nieoficjalne informacje. Teraz wszystko stało się jasne.

Pierwszy mecz Biało-Czerwonych ze Słowacją skomentuje Mateusz Borek. TVP Sport zaznacza w swoim komunikacie, że ceniony dziennikarz nie będzie na stanowisku komentatorskim sam. Obok niego zasiądzie specjalny gość. TVP zapowiada ujawnienie jego nazwiska jako wielką niespodziankę.

- Inauguracyjne starcie ze Słowacją skomentuje Mateusz Borek. Kto będzie jego partnerem w dziupli komentatorskiej? To specjalna niespodzianka, którą ogłosimy bliżej turnieju - czytamy na sport.tvp.pl.

Kolejnym meczem naszej reprezentacji będzie starcie z Hiszpanią. Spotkanie odbędzie się 19 czerwca w Sewilli. Dla milionów Polaków relacjonować ten mecz będą Jacek Laskowski oraz Robert Podoliński. 

W ostatnim meczu fazy grupowej Biało-Czerwoni zmierzą się z reprezentantami Szwecji. Za komentarz tego spotkania odpowiadać będzie legendarny Dariusz Szpakowski. Ikonicznemu komentatorowi pomagać będzie Andrzej Juskowiak.

Kto skomentuje finał Euro 2020?

Dodatkowo dowiedzieliśmy się także, kto będzie komentował najważniejsze mecze turnieju bez udziału Polaków. Obsadę komentatorską zyskały już mecz otwarcia imprezy, a także wielki finał.

Mecz otwarcia Euro 2020 odbędzie się 11 czerwca w Rzymie. Zmierzą się w nim Włochy i Turcja. Spotkanie skomentują Jacek Laskowski i Robert Podoliński.

Mistrzostwa Europy zwieńczy wielki finał na legendarnym Wembley w Londynie. Spotkanie, które wyłoni kolejnego mistrza Europy, odbędzie się 12 lipca. Skomentują je Dariusz Szpakowski i Andrzej Juskowiak.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Podobne artykuły

Euro 2020 Walia Szwajcaria

Piłka nożna

Walia zremisowała ze Szwajcarią. Wielkie emocje w końcówce meczu

Czytaj więcej >
Zbigniew Boniek

Piłka nożna

Zbigniew Boniek powiedział, dlaczego Paulo Sousa nie powołał Kapustki, Grosickiego i Szymańskiego

Czytaj więcej >
Kamil Piątkowski Karol Świderski i Kacper Kozłowski w barwach reprezentacji Polski

Piłka nożna

Kacper Kozłowski znajdzie się w pierwszym składzie na mecz ze Słowacją?

Czytaj więcej >
Christian Eriksen

Piłka nożna

Christian Eriksen padł nieprzytomny na murawę podczas meczu z Finlandią

Czytaj więcej >
Christian Eriksen

Piłka nożna

Christian Eriksen żyje. Wiemy, co było przyczyną jego upadku

Czytaj więcej >
Simon Kjaer - reprezentant Danii w piłce nożnej

Piłka nożna

Simon Kjaer pomógł uratować życie Christiana Eriksena

Czytaj więcej >