Swiatsportu.pl
Marcin Najman

SiwArt Shoooters/YouTube

Duża awantura i strzały ostrzegawcze na konferencji przed galą MMA-VIP 2

8 Maja 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Marcin Najman sam nie zamierza w najbliższym czasie ponownie wejść do oktagonu, ale powrócił za to do organizacji gal. Były zawodnik mieszanych sztuk walki przygotowuje wydarzenie MMA-VIP 2, do którego dojdzie za ponad miesiąc. W trakcie konferencji prasowej przed imprezą doszło do agresywnego zachowania jej uczestników, dlatego Najman wyciągnął atrapę broni i oddał strzały ostrzegawcze.

  • Marcin Najman organizuje galę MMA-VIP 2

  • W trakcie konferencji prasowej doszło do szarpaniny między dwoma zawodnikami

  • „El Testosteron” nagle wyciągnął atrapę broni i oddał strzały ostrzegawcze

Marcin Najman zakończył swoją sportową karierę w lutym w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA-VIP. „El Testosteron” przegrał z Szymonem Wrześniem, czyli popularnym "Taxi Złotówą".

Teraz były zawodnik skupia się na organizacji kolejnych imprez z tej serii i już 18 czerwca odbędzie się wydarzenie MMA-VIP 2. W trakcie konferencji prasowej poprzedzającej tę imprezę doszło do szarpaniny pomiędzy Mateuszem Kisielemi i trenerem personalnym Adrianem Ciosem. Sytuacja na tyle wymknęła się spod kontroli, że Najman wyciągnął atrapę broni i oddał kilka strzałów w powietrze.

Marcin Najman wyciągnął na konferencji atrapę broni i zaczął strzelać

Już 18 czerwca odbędzie się gala MMA-VIP 2 w trakcie której w oktagonie spotkają się m.in. znany z udziału w programie „Rolnik Szuka Żony” - „Rolnik Zabijacz”, czyli Mateusz Kisiel oraz trener personalny Adrian Cios.

Między oboma panami w trakcie konferencji prasowej doszło do bardzo poważnego spięcia. Atmosfera w pewnej chwili zrobiła się na tyle gorąca, że Marcin Najman nagle wyciągnął atrapę broni i oddał kilka strzałów ostrzegawczych. To nie przejęło zwaśnionych mężczyzn, których nadal trudno było rozdzielić.

 - Czasami jakaś bzdura potrafi zawładnąć umysłami ludzi. Można zrobić na tym ogromny biznes i ja to robię. Nie zabiegam o popularność, ona po prostu jest - mówił w marcu Najman w rozmowie z ze Sport.pl. Najwidoczniej podczas tej konferencji prasowej mieliśmy wybitny przykład tego, o czym wspominał „El Testosteron”.

Najman zakończył karierę, ale nie mówi „nie” w kwestii ewentualnego powrotu

Marcin Najman w lutym podczas pierwszej gali MMA-VIP, którą również sam organizował, pożegnał się ze startami w mieszanych sztukach walki. Dla zawodnika urodzonego w Częstochowie był to oficjalne zakończenie kariery.

- Cóż z tego, że moje serce by chciało, jak ciało już nie daje rady. Człowiek, który stoczył tak wiele walk, gdzie ja nie dałem rady podołać "Złotówie", to jaki to ma sens? Ja sobie mogę trenować dla siebie, a nie wychodzić już do oktagonu – mówił niedawno „El Testosteron” na łamach portalu ringpolska.pl

Okazuje się, że 42-latek jednak nie wyklucza możliwości stoczenia jeszcze jakiegoś pojedynku, ale musiałyby zostać spełnione dwa konkretne warunki. Pierwszym z nich jest przejście operacji barku oraz kolana, a drugim, odpowiednia gaża za udział w walce.

- Pół miliona złotych na stole. Wtedy zoperuję się i wrócę. Przygotuję się najlepiej, jak będę umiał. Ale zrobię to tylko i wyłącznie dla kasy -zadeklarował Najman.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Robert Lewandowski jest wściekły na Bayern, a na stole leżą dwie oferty od gigantów. Szokujące wieści z Niemiec

  • Iga Świątek zagra w Polsce. Jej rywalem będzie zawodnik z czołówki rankingu ATP, wszystko w szczytnym celu

  • Nie żyje legenda sportu. Odeszła trzykrotna mistrzyni olimpijska, nie miała sobie równych

Aleksy Kiełbasa

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl. Pasjonat skoków narciarskich, Premier League oraz Formuły 1. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Gniewomir Herbst nie żyje

Sporty walki

Nie żyje Gniewomir Herbst - 19-letni mistrz Polski

Czytaj więcej >
Nokaut w walce na gołe pięści

Sporty walki

Brutalny nokaut w walce na gołe pięści. Zawodnik stracił przytomność (WIDEO)

Czytaj więcej >

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z gwiazdą “Gry o Tron”? Takiej walki jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Karolina Kowalkiewicz UFC

Sporty walki

Karolina Kowalkiewicz załamana po kolejnej porażce. "Odpuśćcie mi"

Czytaj więcej >
Mamed Chalidow

Sporty walki

Mamed Ch. usłyszał zarzuty. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Czytaj więcej >
Nie żyje Frank Varney

Sporty walki

Nie żyje 16-letnia gwiazda boksu. Legendy żegnają Franka Vareya

Czytaj więcej >