Swiatsportu.pl > Marcin Najman

Marcin Najman

Marcin Najman - ur. w Częstochowie były polski pięściarz, kickbokser i zawodnik MMA i Fame MMA.

Projekt bez tytułu - 2021-06-19T042121.725
19.03.2022 08:00 "Ch*j z tym Murańskim". Marcin Najman podsumował galę MMA VIP 2

Marcin Najman w piątek zorganizował drugą galę MMA VIP, której jest włodarzem. W oktagonie nie zabrakło emocji. W najbardziej elektryzujących walkach Ryszard "Szczena" Dąbrowski pokonał Alana "Psychotropa" Gruchałę. Do tego Krystian Pudzianowski rozprawił się z Tomaszem Chiciem. Najman planuje już kolejną galę.Marcin Najman ma za sobą drugą galę MMA VIP w roli włodarzaByły pięściarz na świeżo po gali wyznał, że jest zadowolony, ale liczy się opinia kibicówW krótkich i mocnych słowach odniósł się także do sytuacji z Jackiem MurańskimMarcin Najman ma za sobą kolejny wieczór w roli włodarza gali MMA VIP. W Częstochowie kibice byli świadkami kilku interesujących walk "freaków". W tych najbardziej elektryzujących Ryszard "Szczena" Dąbrowski pokonał Alana "Psychotropa" Gruchałę. W co-main evencie Krystian Pudzianowski rozprawił się z Tomaszem Chiciem, a walce wieczoru Rafał "Antykonfident" Podejma wygrał z Andrzejem "Żuromem" Żuromskim.Były pięściarz na gorąco po gali komentował zorganizowaną przez siebie galę. Jak wyznał, jest zadowolony, ale najważniejsze będą odczucie kibiców. Wiadomo też, kiedy odbędzie się kolejna gala MMA VIP. Nie zabrakło także wątku Jacka Murańskiego.

MMA VIP Marcin Najman
19.03.2022 07:58 MMA VIP 3: Marcin Najman znokautował Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego

Marcin Najman w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA VIP 3 był jednym z bohaterów walki wieczoru. "El Testosteron" stoczył pojedynek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Marcin Najman zmierzył się z Ryszardem "Szczeną" DąbrowskimIch starcie zakończyło galę MMA VIP 3 "El Testosteron" tym razem błyskawicznie pokonał rywalaMarcin Najman nie walczy już w organizacji MMA, ale wciąż cieszy się sportem i uczestniczy w pojedynkach podczas organizowanych przez siebie gal MMA VIP. Tym razem rywalem "El Testosterona" był Ryszard "Szczena" Dąbrowski, dla którego to było drugie starcie w klatce.

yt najman official
19.03.2022 07:55 Najman tłumaczy się z kontrowersyjnej walki kobiety z mężczyzną na MMA-VIP 3

Marcin Najman skomentował zamieszania, jakie wybuchło po organizowanej przez niego gali MMA-VIP 3. Pojawiły się głosy oburzenia po pierwszej w historii walce kobiety z mężczyzną. Urszula Siekacz zdecydowanie przegrała z Piotrem “MuaBoyem” Lisowskim. Najman odpowiedział na krytykę i zdradził swój kolejny szalony pomysł.Marcin Najman odpowiedział na negatywne komentarze po gali MMA-VIP 3Najman jako organizator imprezy zareagował na krytykę ze strony kibiców i mediów po walce Urszuli Siekacz z Piotrem "MuaBoyem" Lisowskim"El Testosteron" zdradził, dlaczego zdecydował się zorganizować pojedynek kobiety z mężczyznąMarcin Najman zareagował na krytykę, która pojawiła się m.in. pod jego adresem po gali MMA-VIP 3. Najman musiał wysłuchać wielu negatywnych opinii jako organizator imprezy, na której doszło do starcia kobiety z mężczyzną. “El Testosteron” zdecydowanie odpowiedział krytykantom.

Projekt bez tytułu - 2021-11-01T184836.633
19.03.2022 07:54 Nie milkną echa gali MMA VIP 3. Możdżonek ostro o Najmanie: "Patologia"

MMA VIP 3, piątkowa gala, której organizatorem był Marcin Najman, odbiła się szerokim echem. Wielkie kontrowersje wzbudziły szczególnie walki kobiet i mężczyzn, o czym pisały nawet zagraniczne media. Te pojedynki skomentował także znakomity były polski siatkarz Marcin Możdżonek, który otwarcie nazwał to "patologią".MMA VIP 3 przeszła już do historii. Walką wieczoru oficjalnie było kolejne starcie Marcina Najmana, który od lat zapowiada zakończenie kariery sportowej. Tym razem "El Testosteron" zmierzył się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, bohaterem programu "Chłopaki do wzięcia". Były pięściarz potrzebował zaledwie 17 sekund, żeby znokautować rywala.

najamana
19.03.2022 07:54 Najman wygrał, bo jego rywal był pijany? “Szczena” do wszystkiego się przyznał

MMA-VIP 3 odbyła się już w piątek, jednak nadal nie milkną echa gali organizowanej przez Marcina Najmana. “El Testosteron” w walce wieczoru pokonał już po 17 sekundach Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego. Okazuje się, że mógł jednak mieć ułatwione zadanie. “Szczena” uważa bowiem, że do oktagonu wszedł pijany. MMA-VIP 3 zakończyła się pojedynkiem Marcina Najmana z Ryszardem "Szczeną" DąbrowskimNajman pokonał w walce wieczoru byłego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" już po 17 sekundach"Szczena" po walce wyznał, że do oktagonu wszedł pod wpływem alkoholuMMA-VIP 3 nadal wzbudza wielkie kontrowersje. O gali Marcina Najmana tym razem jest głośno za sprawą wyznania Ryszarda “Szczeny” Dąbrowskiego. Zdradził on, że do walki z Najmanem wyszedł pod wpływem alkoholu.

najamana
19.03.2022 07:54 Burza po walce kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana. “Przerażające" 

MMA-VIP 3, czyli gala sportów walki organizowana przez Marcina Najmana tym razem wywołała wyjątkowo wiele emocji. Wszystko za sprawą pierwszego w historii pojedynku kobiety z mężczyzną. O kontrowersjach piątkowej gali rozpisują się nawet brytyjskie media.MMA-VIP 3 wzbudziła ogromne kontrowersje w Polsce, ale i poza granicami naszego krajuBrytyjskie media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki kobiety z mężczyznąNa organizatorów spadła lawina krytyki za doprowadzenie do pojedynku m.in. Urszuli Siekacz z Piotrem LisowskimMMA-VIP 3, gala Marcina Najmana dotarła nawet na Wyspy Brytyjskie. Tamtejsze media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki międzypłciowej. Wielkie kontrowersje wywołało starcie Piotr "Mua Boy" Lisowski - Urszula Siekacz.

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T121930.221
19.03.2022 07:54 Najman zawalczy z Murańskim na gołe pięści! Jest oficjalne potwierdzenie

Marcin Najman nie kończy kariery. Po piątkowym zwycięstwie nad Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim byłego boksera czeka długo wyczekiwana walka z Jackiem Murańskim. Do pojedynku ma dojść w 29 stycznia przyszłego roku. Panowie zmierzą się na gali Elite Fighters 2. - Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - przekazali organizatorzy.Marcin Najman w piątek po raz kolejny wrócił do oktagonu. Mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery były bokser zmierzył się na swojej gali MMA VIP 3 z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, znanym z programu "Chłopaki do wzięcia".

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T084626.369
19.03.2022 07:54 Najman wskazał kolejnego rywala. Chce walczyć z Bońkiem!

Sobotnia gala MMA VIP 3 zakończyła się błyskawicznym nokautem Marcina Najmana w walce wieczoru. "El Testosteron" potrzebował zaledwie 17. sekund, aby pokonać Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Dużo ciekawiej było już po samej walce. Najman z oktagonu rzucił, że chce walczyć ze Zbigniewem Bońkiem.MMA VIP 3 przeszła już do historii. W niej mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery wystąpił założyciel federacji Marcin Najman. Tym razem "El Testosteron" mierzył się ze znanym z programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

tt najman
19.03.2022 07:54 Ogromna awantura przed MMA-VIP. Najman pobił się ze “Szczeną” (WIDEO)

Marcin Najman już dzisiaj zaliczy kolejny powrót do sportów walki. “El Testosteron” jest największą gwiazdą organizowanej przez siebie gali MMA-VIP i zmierzy się w pojedynku wieczoru z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. Panowie pierwsze starcie mają już jednak za sobą, a doszło do niego wczoraj w hotelowym lobby. Marcin Najman i Ryszard "Szczena" Dąbrowski zmierzą się dzisiaj w walce wieczoru gali MMA-VIP 3Do starcia doszło już jednak dzień przed wydarzeniem, którego Najman jest organizatoremZawodnicy najpierw zaczęli obrzucać się inwektywami, a następnie pobili się na oczach kamer w jednym z hoteliMarcin Najman nie czekał do walki na gali MMA-VIP i już pobił się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać starcie obu zawodników w jednym z hoteli.

yt
19.03.2022 07:54 MMA-VIP 3. Krzysztof Rutkowski wtargnął na scenę z uzbrojonym patrolem (WIDEO)

MMA-VIP 3, czyli kolejna gala organizowana przez Marcina Najmana, odbędzie się już dzisiaj. Podczas tradycyjnego ważenia zawodników doszło do zaskakujących scen. Ceremonię przerwał niespodziewanie detektyw Krzysztof Rutkowski, który w towarzystwie uzbrojonych ochroniarzy wtargnął na scenę.MMA-VIP 3, którą organizuje Marcin Najman, odbędzie się już dzisiajPodczas ceremonii ważenia zawodników doszło do niespodziewanych scen z udziałem Krzysztofa RutkowskiegoSłynny detektyw przerwał ważenie i w asyście uzbrojonych ochroniarzy wziął na celownik Najmana MMA-VIP 3 odbędzie się już dzisiaj. Marcin Najman jak zwykle zadbał o atrakcje dla kibiców. Już podczas ważenia zawodników doszło do wielkiego zamieszania, którego bohaterem został detektyw Krzysztof Rutkowski.

Marcin Najman
19.03.2022 07:51 Ostre spięcie na Twitterze Marcina Najmana z dyrektorem TVP Sport

Marcin Najman ostro zareagował na nieobecność skoków narciarskich w TVP. "El Testosteron" podzielił się swoją opinią na ten temat za pośrednictwem Twittera. Jego zdaniem, do tej sytuacji nie doszłoby za czasów Włodzimierza Szaranowicza. Na odpowiedź dyrektora TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego nie trzeba było długo czekać.Skoki narciarskie niemal znikają z TVP To było powodem zdecydowanej reakcji Marcina Najmana, który jako argumentu użył osoby Włodzimierza Szaranowicza Mistrzowską ripostą popisał się jednak Marek Szkolnikowski, wbijając "ostrą szpilkę" 42-latkowiBez wątpienia najgłośniejszą wiadomością w polskim sporcie wczoraj, była informacja grupy TVN Discovery o transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Taka wiadomość nie mogła obejść się bez reakcji Marcina Najmana, który uważa, że Włodzimierz Szaranowicz nie dopuściłby do takiej sytuacji. To spotkało się z ciętą ripostą dyrektora TVP Sport.

Piotr MoleckiEast News
19.03.2022 07:37 Marcin Najman wraca na ring. Grozi rywalowi ciężkim nokautem

Marcin Najman nie wytrzymał długo w swoim postanowieniu o zakończeniu sportowej kariery. “El Testosteron” zapowiedział, że ponownie wyjdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego ostatnio mocno prowokował Najmana. 42-latek zapowiada, że ciężko znokautuje rywala.Marcin Najman nie wytrzymał długo na emeryturze“El Testosteron” zapowiada, że stoczy kolejną walkę, a jego rywalem będzie Jacek MurańskiNajman jest pewien wygranej i ostrzega rywala, że ciężko go znokautujeMarcin Najman zapowiedział kolejny powrót do oktagonu. Bokser-celebryta zamierza stoczyć kolejny pojedynek. Jego rywalem będzie Jacek Murański, trener krav magi, a prywatnie ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego.

Marcin Najman
19.03.2022 07:37 Duża awantura i strzały ostrzegawcze na konferencji przed galą MMA-VIP 2

Marcin Najman organizuje galę MMA-VIP 2W trakcie konferencji prasowej doszło do szarpaniny między dwoma zawodnikami„El Testosteron” nagle wyciągnął atrapę broni i oddał strzały ostrzegawczeMarcin Najman zakończył swoją sportową karierę w lutym w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA-VIP. „El Testosteron” przegrał z Szymonem Wrześniem, czyli popularnym "Taxi Złotówą".Teraz były zawodnik skupia się na organizacji kolejnych imprez z tej serii i już 18 czerwca odbędzie się wydarzenie MMA-VIP 2. W trakcie konferencji prasowej poprzedzającej tę imprezę doszło do szarpaniny pomiędzy Mateuszem Kisielemi i trenerem personalnym Adrianem Ciosem. Sytuacja na tyle wymknęła się spod kontroli, że Najman wyciągnął atrapę broni i oddał kilka strzałów w powietrze.

Marcin Najman
19.03.2022 07:36 Marcin Najman może wrócić do ringu

Marcin Najman rozważa kolejny powrót do MMA42-latek może zmierzyć się z Jackiem Murańskim, który w ostatnim czasie robi wszystko, by go sprowokować Murański nazywa Najmana frajerem i twierdzi, że łatwo go pokonaMarcin Najman wróci ze sportowej emerytury? Kontrowersyjny bokser-celebryta może kolejny raz wejść do oktagonu, gdyż mocno prowokuje go do tego Jacek Murański. Między panami zrobiło się gorąco. Padły mocne słowa, a w grę wchodzą wielkie pieniądze.

Marcin Najman
19.03.2022 07:33 Marcin Najman ostro zaczepił Zbigniewa Bońka. Padły przekleństwa, El Testosteron nie wytrzymał

Krzysztof Głowacki przegrał starcie o mistrzostwo świata z Lawrence'm Okolie w VI rundzieWedług Zbigniewa Bońka dla polskiego pięściarza był to "wyjazd po kasę"Na to stwierdzenie prezesa PZPN w ostrych słowach zareagował Marcin NajmanKrzysztof Głowacki w sobotę zmierzył się z Lawrence'm Okolie, a stawką ich starcia był pas mistrza świata federacji WBO w wadze junior ciężkiej. Nasz pięściarz przegrał tę walkę przez nokaut w VI rundzie i nie potrafił poważnie zagrozić rywalowi.Nie wszyscy tę przegraną przyjęli jako sportową porażkę. Dla Zbigniewa Bońka „Główka” przystąpił do pojedynku dla łatwego zarobku. Teza prezesa PZPN spotkała się z falą krytyki, a w obronę zawodnika z Wałcza wziął m.in. Marcin Najman, który ostro odpowiedział „Zibiemu”.

Mariusz Pudzianowski
19.03.2022 07:31 Marcin Najman broni Mariusza Pudzianowskiego. Burza w sieci

Mariusz Pudzianowski musi mierzyć się z wielką falą hejtu. Wszystko przez wpis w mediach społecznościowych o karach cielesnych wobec dzieci z ADHD. Słowa sportowca zostały źle zrozumiane i pod jego adresem padły bardzo poważne zarzuty. Do dyskusji włączył się Marcin Najman.