Swiatsportu.pl > Sporty walki > MMA VIP 3: Marcin Najman znokautował Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:58

MMA VIP 3: Marcin Najman znokautował Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego

MMA VIP Marcin Najman
MMA VIP Marcin Najman

Marcin Najman w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA VIP 3 był jednym z bohaterów walki wieczoru. "El Testosteron" stoczył pojedynek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

  • Marcin Najman zmierzył się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim

  • Ich starcie zakończyło galę MMA VIP 3

  • "El Testosteron" tym razem błyskawicznie pokonał rywala

Marcin Najman nie walczy już w organizacji MMA, ale wciąż cieszy się sportem i uczestniczy w pojedynkach podczas organizowanych przez siebie gal MMA VIP. Tym razem rywalem "El Testosterona" był Ryszard "Szczena" Dąbrowski, dla którego to było drugie starcie w klatce.

Kim jest Ryszard "Szczena" Dąbrowski?

Marcina Najmana nie trzeba nikomu przestawiać. Popularny "El Testosteron" zaczynał swoją przygodę ze sportami walki od karate, później przeszedł do kick-boxingu, a karierę zawodową zaczynał w boksie. W 2009 roku postanowił przenieść się do MMA, a od jakiegoś czasu pokazuje się głównie w walkach typu "freak fight".

Ryszard "Szczena" Dąbrowski zyskał popularność dzięki udziałowi w programie telewizyjnym "Chłopaki do wzięcia". Mężczyzna nie tak dawno został zatrzymany przez policję za jazdę pod wpływem alkoholu. Funkcjonariusze z Ciechanowa ustalili, że kierowca miał ponad 2,5 promila alkoholu we krwi. Do zdarzenia z udziałem 38-latka doszło 8 października około godz. 2:00 w nocy.

Dla "Szczeny" walka z Marcinem Najmanem będzie drugim pojedynkiem w formule MMA. Podczas gali MMA VIP 2 Dąbrowski zmierzył się z Alanem "Psychotropem" Gruchałą i pokonał go już w pierwszej rundzie po tym, jak "Psychotrop", wpadając w trans uderzeń i kopnięć, zerwał więzadło. Raper przez to nie mógł już kontynuować walki.

MMA VIP 3: Marcin Najman ekspresowo uporał się z rywalem

Marcin Najman nie pozostawił złudzeń w klatce, kto jest lepszy. Początkowo "El Testosteron" był spokojny i próbował atakować rywala od kopnięć, ale po chwili zdecydowanie ruszył na rywala.

Najman obalił Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego na deski i będący o ponad 30 kilogramów cięższy od rywala "El Testosteron" nie pozwolił mu się już podnieść. Organizator gali zasypał przeciwnika gradem ciosów i sędzia zakończył walkę po około 18. sekundach.

To starcie zakończyło zmagania w trakcie historycznej gali MMA VIP. Historycznej, ze względu na dwa pojedynki damsko-męskie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane