Swiatsportu.pl > Mma Vip

Mma Vip

Federacja MMA założona przez Marcina Najmana, walczą w niej freaki

MMA VIP 3
19.03.2022 07:58 MMA VIP 3: Pierwszy w historii Polski pojedynek kobiety i mężczyzny za nami

W trakcie dzisiejszej gali MMA VIP 3 doszło do pierwszego w historii na terenie Polski oficjalnego pojedynku kobiety z mężczyzną. Urszula "Amberpowergirl" Siekacz stanęła do walki z Piotrem "Muaboyem" Lisowskim. Wynik ich starcia był zaskakujący. Dziś doszło do pierwszej na terenie Polski oficjalnej walki kobiety z mężczyzną "Amberpowergirl" z "MuaboyemW trakcie trwającej gali MMA VIP 3 dojdzie do jeszcze jednego tego typu pojedynkuTrwa gala MMA VIP 3, czyli wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana. W trakcie tego wydarzenia szansę spróbowania swoich sił w MMA mają polscy celebryci, influencerzy, czy też gwiazdy internetu. Dziś doszło już do pierwszej walki w historii naszego kraju kobiety z mężczyzną. Urszula "Amberpowergirl" Siekacz zmierzyła się bowiem z Piotrem "Muaboyem" Lisowskim.

Walka MMA VIP 3
19.03.2022 07:58 MMA VIP 3: "Polski Ken" pokonał kobietę. Walka trwała wyjątkowo krótko

Trwająca gala MMA VIP 3 przejdzie do historii. Podczas wydarzenia doszło do dwóch pojedynków między kobietą a mężczyzną. W drugim damsko-męskim starciu tego wieczora Wiktoria "Domża" Domżalska zmierzyła się z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem. W trakcie gali MMA VIP 3 doszło do drugiego starcia kobiety z mężczyzną Wiktoria "Domża" Domżalska stanęła do walki z Michałem "Polskim Kenem" PrzybyłowiczemTym razem kobieta nie była w stanie dłużej postawić się rywalowiGala MMA VIP 3 obfituje w niezwykłe pojedynki. Podczas wydarzenia doszło do dwóch pojedynków damsko-męskich. W drugiej walce tego typu Wiktoria "Domża" Domżalska zmierzyła się z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem.

MMA VIP Marcin Najman
19.03.2022 07:58 MMA VIP 3: Marcin Najman znokautował Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego

Marcin Najman w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA VIP 3 był jednym z bohaterów walki wieczoru. "El Testosteron" stoczył pojedynek z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim. Marcin Najman zmierzył się z Ryszardem "Szczeną" DąbrowskimIch starcie zakończyło galę MMA VIP 3 "El Testosteron" tym razem błyskawicznie pokonał rywalaMarcin Najman nie walczy już w organizacji MMA, ale wciąż cieszy się sportem i uczestniczy w pojedynkach podczas organizowanych przez siebie gal MMA VIP. Tym razem rywalem "El Testosterona" był Ryszard "Szczena" Dąbrowski, dla którego to było drugie starcie w klatce.

Marcin Najman Białoruś
19.03.2022 07:56 Marcin Najman szokuje w sprawie kryzysu na granicy. "Gdyby to ode mnie zależało"

Marcin Najman nie przestaje zaskakiwać. Szef MMA VIP w ostatnich miesiącach słynie również jako komentator spraw społecznych i politycznych. Tym razem były pięściarz zabrał głos w sprawie kryzysu na granicy z Białorusią. Sportowiec zszokował swoją metodą na rozwiązanie problemu.Marcin Najman jest niezwykle aktywny w mediach społecznościowych. Poza sprawami sportu, były pięściarz zabiera głos także w sprawach społecznych, życia publicznego, czy polityki, w tym także międzynarodowej.

Jan Błachowicz
19.03.2022 07:55 Jan Błachowicz jednoznacznie skomentował walki damsko-męskie na gali Marcina Najmana

Gala MMA VIP 3 organizowana przez Marcina Najmana odbiła się szerokim echem w świecie. Zainteresowanie i krytykę budziły zwłaszcza pojedynki damsko-męskie. Ten pomysł w wywiadzie dla WP SportowychFaktów skrytykował także Jan Błachowicz, który uważa, że są pewne granice. W trakcie gali MMA VIP 3 odbyły się dwa pojedynki damsko-męskieTen pomysł spotkał się z mocną krytyką, nawet zagranicznych mediów Wyraźnie sceptycznie do tego pomysłu podchodzi również Jan BłachowiczJan Błachowicz w swoim ostatnim pojedynku stracił pas mistrza świata UFC wagi półciężkiej (więcej tutaj). Teraz nasz wojownik rozmawiał z portalem WP SportoweFakty, gdzie został m.in. zapytany o galę MMA VIP 3 Marcina Najmana i walki damsko-żeńskie. "Cieszyński Książę" nie jest zwolennikiem takiego pomysłu, ale całkowicie go nie potępia.

yt najman official
19.03.2022 07:55 Najman tłumaczy się z kontrowersyjnej walki kobiety z mężczyzną na MMA-VIP 3

Marcin Najman skomentował zamieszania, jakie wybuchło po organizowanej przez niego gali MMA-VIP 3. Pojawiły się głosy oburzenia po pierwszej w historii walce kobiety z mężczyzną. Urszula Siekacz zdecydowanie przegrała z Piotrem “MuaBoyem” Lisowskim. Najman odpowiedział na krytykę i zdradził swój kolejny szalony pomysł.Marcin Najman odpowiedział na negatywne komentarze po gali MMA-VIP 3Najman jako organizator imprezy zareagował na krytykę ze strony kibiców i mediów po walce Urszuli Siekacz z Piotrem "MuaBoyem" Lisowskim"El Testosteron" zdradził, dlaczego zdecydował się zorganizować pojedynek kobiety z mężczyznąMarcin Najman zareagował na krytykę, która pojawiła się m.in. pod jego adresem po gali MMA-VIP 3. Najman musiał wysłuchać wielu negatywnych opinii jako organizator imprezy, na której doszło do starcia kobiety z mężczyzną. “El Testosteron” zdecydowanie odpowiedział krytykantom.

Projekt bez tytułu - 2021-11-01T184836.633
19.03.2022 07:54 Nie milkną echa gali MMA VIP 3. Możdżonek ostro o Najmanie: "Patologia"

MMA VIP 3, piątkowa gala, której organizatorem był Marcin Najman, odbiła się szerokim echem. Wielkie kontrowersje wzbudziły szczególnie walki kobiet i mężczyzn, o czym pisały nawet zagraniczne media. Te pojedynki skomentował także znakomity były polski siatkarz Marcin Możdżonek, który otwarcie nazwał to "patologią".MMA VIP 3 przeszła już do historii. Walką wieczoru oficjalnie było kolejne starcie Marcina Najmana, który od lat zapowiada zakończenie kariery sportowej. Tym razem "El Testosteron" zmierzył się z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, bohaterem programu "Chłopaki do wzięcia". Były pięściarz potrzebował zaledwie 17 sekund, żeby znokautować rywala.

najamana
19.03.2022 07:54 Najman wygrał, bo jego rywal był pijany? “Szczena” do wszystkiego się przyznał

MMA-VIP 3 odbyła się już w piątek, jednak nadal nie milkną echa gali organizowanej przez Marcina Najmana. “El Testosteron” w walce wieczoru pokonał już po 17 sekundach Ryszarda “Szczenę” Dąbrowskiego. Okazuje się, że mógł jednak mieć ułatwione zadanie. “Szczena” uważa bowiem, że do oktagonu wszedł pijany. MMA-VIP 3 zakończyła się pojedynkiem Marcina Najmana z Ryszardem "Szczeną" DąbrowskimNajman pokonał w walce wieczoru byłego uczestnika programu "Chłopaki do wzięcia" już po 17 sekundach"Szczena" po walce wyznał, że do oktagonu wszedł pod wpływem alkoholuMMA-VIP 3 nadal wzbudza wielkie kontrowersje. O gali Marcina Najmana tym razem jest głośno za sprawą wyznania Ryszarda “Szczeny” Dąbrowskiego. Zdradził on, że do walki z Najmanem wyszedł pod wpływem alkoholu.

najamana
19.03.2022 07:54 Burza po walce kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana. “Przerażające" 

MMA-VIP 3, czyli gala sportów walki organizowana przez Marcina Najmana tym razem wywołała wyjątkowo wiele emocji. Wszystko za sprawą pierwszego w historii pojedynku kobiety z mężczyzną. O kontrowersjach piątkowej gali rozpisują się nawet brytyjskie media.MMA-VIP 3 wzbudziła ogromne kontrowersje w Polsce, ale i poza granicami naszego krajuBrytyjskie media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki kobiety z mężczyznąNa organizatorów spadła lawina krytyki za doprowadzenie do pojedynku m.in. Urszuli Siekacz z Piotrem LisowskimMMA-VIP 3, gala Marcina Najmana dotarła nawet na Wyspy Brytyjskie. Tamtejsze media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki międzypłciowej. Wielkie kontrowersje wywołało starcie Piotr "Mua Boy" Lisowski - Urszula Siekacz.

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T084626.369
19.03.2022 07:54 Najman wskazał kolejnego rywala. Chce walczyć z Bońkiem!

Sobotnia gala MMA VIP 3 zakończyła się błyskawicznym nokautem Marcina Najmana w walce wieczoru. "El Testosteron" potrzebował zaledwie 17. sekund, aby pokonać Ryszarda "Szczenę" Dąbrowskiego. Dużo ciekawiej było już po samej walce. Najman z oktagonu rzucił, że chce walczyć ze Zbigniewem Bońkiem.MMA VIP 3 przeszła już do historii. W niej mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery wystąpił założyciel federacji Marcin Najman. Tym razem "El Testosteron" mierzył się ze znanym z programu "Chłopaki do wzięcia" Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim.

tt najman
19.03.2022 07:54 Ogromna awantura przed MMA-VIP. Najman pobił się ze “Szczeną” (WIDEO)

Marcin Najman już dzisiaj zaliczy kolejny powrót do sportów walki. “El Testosteron” jest największą gwiazdą organizowanej przez siebie gali MMA-VIP i zmierzy się w pojedynku wieczoru z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. Panowie pierwsze starcie mają już jednak za sobą, a doszło do niego wczoraj w hotelowym lobby. Marcin Najman i Ryszard "Szczena" Dąbrowski zmierzą się dzisiaj w walce wieczoru gali MMA-VIP 3Do starcia doszło już jednak dzień przed wydarzeniem, którego Najman jest organizatoremZawodnicy najpierw zaczęli obrzucać się inwektywami, a następnie pobili się na oczach kamer w jednym z hoteliMarcin Najman nie czekał do walki na gali MMA-VIP i już pobił się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać starcie obu zawodników w jednym z hoteli.

yt
19.03.2022 07:54 MMA-VIP 3. Krzysztof Rutkowski wtargnął na scenę z uzbrojonym patrolem (WIDEO)

MMA-VIP 3, czyli kolejna gala organizowana przez Marcina Najmana, odbędzie się już dzisiaj. Podczas tradycyjnego ważenia zawodników doszło do zaskakujących scen. Ceremonię przerwał niespodziewanie detektyw Krzysztof Rutkowski, który w towarzystwie uzbrojonych ochroniarzy wtargnął na scenę.MMA-VIP 3, którą organizuje Marcin Najman, odbędzie się już dzisiajPodczas ceremonii ważenia zawodników doszło do niespodziewanych scen z udziałem Krzysztofa RutkowskiegoSłynny detektyw przerwał ważenie i w asyście uzbrojonych ochroniarzy wziął na celownik Najmana MMA-VIP 3 odbędzie się już dzisiaj. Marcin Najman jak zwykle zadbał o atrakcje dla kibiców. Już podczas ważenia zawodników doszło do wielkiego zamieszania, którego bohaterem został detektyw Krzysztof Rutkowski.