Swiatsportu.pl > Sporty walki > MMA VIP 3: "Polski Ken" pokonał kobietę. Walka trwała wyjątkowo krótko
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:58

MMA VIP 3: "Polski Ken" pokonał kobietę. Walka trwała wyjątkowo krótko

Walka MMA VIP 3
MMA-VIP.pl/screen

Trwająca gala MMA VIP 3 przejdzie do historii. Podczas wydarzenia doszło do dwóch pojedynków między kobietą a mężczyzną. W drugim damsko-męskim starciu tego wieczora Wiktoria "Domża" Domżalska zmierzyła się z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem.

  • W trakcie gali MMA VIP 3 doszło do drugiego starcia kobiety z mężczyzną

  • Wiktoria "Domża" Domżalska stanęła do walki z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem

  • Tym razem kobieta nie była w stanie dłużej postawić się rywalowi

Gala MMA VIP 3 obfituje w niezwykłe pojedynki. Podczas wydarzenia doszło do dwóch pojedynków damsko-męskich. W drugiej walce tego typu Wiktoria "Domża" Domżalska zmierzyła się z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem.

Wiktoria "Domża" Domżalska i Michał "Polski Ken" Przybyłowicz. Kim oni są?

Dla Wiktorii "Domży" Domżalskiej dzisiejsza walka podczas gali MMA VIP 3 była debiutem. Jeszcze niedawno kobieta nie była praktycznie znana, a na Instagramie miała nieco ponad 2 tys. obserwujących. Domżalska jest jednak związana ze sportami walki od jakiegoś czasu.

"Domża" często brała udział w galach FAME MMA czy MMA-VIP. Co ciekawe Wiktoria jest córką Tomasza Domżalskiego, czyli pięściarza blisko związanego z Marcinem Najmanem. Dopiero od niedawna kobieta trenuje sporty walki. Poza MMA szkoli się również w wrestlingu. To jednak niejedyne jej zajęcie, bowiem Domżalska studiuje również socjologię na Politechnice Śląskiej.

Michał "Polski Kene" Przybyłowicz to z kolei to mężczyzna, który przeszedł szereg operacji plastycznych, aby upodobnić się do lalki "Ken" i stać się jej żywą wersją. Dla niego dzisiejsze starcie również było pierwszym pojedynkiem w życiu.

MMA VIP 3: Mężczyzna znów był górą. Domżalska bez szans w starciu z "Polskim Kenem"

W pierwszych sekundach walka była dosyć spokojna. Obie strony próbowały wybadać, na co stać przeciwnika. Początkowo Wiktoria "Domża" Domżalska i Michał "Polskim Kenem" Przybyłowicz stosowali głównie kopnięcia, ale po chwili uległo to zmianie.

"Domża" starała się trzymać dystans, który "Polski Ken" skracał za pomocą ciosów pięściami. Kobieta wówczas stała się bezradna, wobec dynamicznego ataku Przybyłowicza. W pewnym momencie przestała się nawet bronić i odwracała twarz od rywala, aż sędzia ostatecznie przerwał walkę trwającą niespełna 40. sekund.

Jeszcze dziś Marcin Najman wejdzie do klatki. "El Testosteron" będący jednocześnie organizatorem gali MMA VIP 3 zmierzy się z Ryszardem "Szczena" Dąbrowskim.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane