Swiatsportu.pl > Sporty walki > MMA-VIP 3. Krzysztof Rutkowski wtargnął na scenę z uzbrojonym patrolem (WIDEO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:54

MMA-VIP 3. Krzysztof Rutkowski wtargnął na scenę z uzbrojonym patrolem (WIDEO)

yt
screen - youtube.com/ebe ebe

MMA-VIP 3, czyli kolejna gala organizowana przez Marcina Najmana, odbędzie się już dzisiaj. Podczas tradycyjnego ważenia zawodników doszło do zaskakujących scen. Ceremonię przerwał niespodziewanie detektyw Krzysztof Rutkowski, który w towarzystwie uzbrojonych ochroniarzy wtargnął na scenę.

  • MMA-VIP 3, którą organizuje Marcin Najman, odbędzie się już dzisiaj

  • Podczas ceremonii ważenia zawodników doszło do niespodziewanych scen z udziałem Krzysztofa Rutkowskiego

  • Słynny detektyw przerwał ważenie i w asyście uzbrojonych ochroniarzy wziął na celownik Najmana 

MMA-VIP 3 odbędzie się już dzisiaj. Marcin Najman jak zwykle zadbał o atrakcje dla kibiców. Już podczas ważenia zawodników doszło do wielkiego zamieszania, którego bohaterem został detektyw Krzysztof Rutkowski. 

MMA-VIP 3. Kolejny powrót Marcina Najmana

MMA-VIP 3 zbliża się wielkimi krokami. Wydarzenie organizowane przez Marcina Najmana odbędzie się już dzisiaj. W piątek 29 października popularny “El Testosteron” wystąpi w roli gospodarza, ale zaliczy także kolejny już powrót do oktagonu.

Przeciwnikiem Najmana będzie Ryszard "Szczena" Dąbrowski, gwiazda telewizyjnego programu “Chłopaki do wzięcia”. Pojedynek ten będzie głównym wydarzeniem wieczoru. Warto zaznaczyć, że przeciwnik “El Testosterona” nigdy nie walczył w MMA.

Kibice, którzy zdecydują się wykupić dostęp do transmisji, będą mogli jak zwykle liczyć na solidną dawkę freak-fightów. Podczas gali MMA-VIP 3 zobaczymy m.in. dwa pojedynki, w których naprzeciwko siebie staną kobieta i mężczyzna!

Emocji nie zabrakło już na tradycyjnym ważeniu zawodników przed galą. Tuż przed wejściem na wagę Marcina Najmana i Ryszarda "Szczeny" Dąbrowskiego, rozległ się nagle głośny dźwięk syren. Na miejscu pojawiła się uzbrojona po zęby grupa ochroniarzy!

- Panowie, chyba musimy przerwać. O co chodzi, co się tutaj dzieje - mówił zaskoczony Edward Durda, który prowadził ceremonię ważenia.

Krzysztof Rutkowski przerwał ceremonię ważenia przed MMA-VIP 3

Szybko okazało się, że za całą akcją stoi detektyw Krzysztof Rutkowski. Wjechał on do sali wozem opancerzonym, a następnie wtargnął na scenę ze swoim uzbrojonym patrolem i wziął na celownik gospodarza imprezy. - Ręce, ręce, ręce - mówili ochroniarze do Marcina Najmana, a Krzysztof Rutkowski przejął mikrofon.

- Słuchajcie, to jest bomba jutrzejszej gali. Walka Ryszard "Szczena" i oczywiście Najman. Myślę, że będziecie wszyscy bardzo ciekawi, jak to jutro wypadnie. Ja też tu będę - powiedział do kibiców oglądających transmisję słynny detektyw. Całą sytuację można obejrzeć W TYM MIEJSCU.

Po “występie” Krzysztofa Rutkowskiego poznaliśmy wagę zawodników, którzy zmierzą się w walce wieczoru. "Szczena" waży 75 kilogramów. Marcin Najman jest natomiast zdecydowanie cięższy i waży 114 kilogramów.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane