Swiatsportu.pl > Sporty walki > Najman tłumaczy się z kontrowersyjnej walki kobiety z mężczyzną na MMA-VIP 3
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:55

Najman tłumaczy się z kontrowersyjnej walki kobiety z mężczyzną na MMA-VIP 3

yt najman official
screen - youtube.com/Marcin Najman Official

Marcin Najman skomentował zamieszania, jakie wybuchło po organizowanej przez niego gali MMA-VIP 3. Pojawiły się głosy oburzenia po pierwszej w historii walce kobiety z mężczyzną. Urszula Siekacz zdecydowanie przegrała z Piotrem “MuaBoyem” Lisowskim. Najman odpowiedział na krytykę i zdradził swój kolejny szalony pomysł.

  • Marcin Najman odpowiedział na negatywne komentarze po gali MMA-VIP 3

  • Najman jako organizator imprezy zareagował na krytykę ze strony kibiców i mediów po walce Urszuli Siekacz z Piotrem "MuaBoyem" Lisowskim

  • "El Testosteron" zdradził, dlaczego zdecydował się zorganizować pojedynek kobiety z mężczyzną

Marcin Najman zareagował na krytykę, która pojawiła się m.in. pod jego adresem po gali MMA-VIP 3. Najman musiał wysłuchać wielu negatywnych opinii jako organizator imprezy, na której doszło do starcia kobiety z mężczyzną. “El Testosteron” zdecydowanie odpowiedział krytykantom.

Marcin Najman tłumaczy się z organizacji damsko-męskiej walki

Marcin Najman zdecydował się odpowiedzieć na krytykę, jaka spadła na niego po gali MMA-VIP 3. 42-latek już po raz trzeci zorganizował własną galę sportów walki. Tym razem jednak podczas wydarzenia kibice mieli okazję obejrzeć niecodzienne atrakcje. 

W karcie walk znalazły się bowiem aż dwa pojedynki damsko-męskie. Na MMA-VIP 3 obejrzeliśmy pierwsze w historii Polski starcie kobiety z mężczyzną. Urszula Siekacz zmierzyła się z Piotrem “MuaBoyem” Lisowskim. 

Pojedynek zakończył się bardzo szybko, bo już w drugiej rundzie. Zdecydowanie wygrał Lisowski, który obalił Siekacz i zasypał ją gradem ciosów z góry. Sędzia musiał przerwać walkę. 

Starcie to odbiło się szerokim echem w całej Europie. Na temat kontrowersyjnego pojedynku pisały media w Wielkiej Brytanii, Niemczech, czy Hiszpanii. W zgodnej opinii większości, starcie to nie powinno mieć miejsca (więcej TUTAJ).

Krytyką nie przejmuje się jednak Marcin Najman. Organizator MMA-VIP 3 na swoim kanale YouTube odpowiedział na negatywne głosy płynące zewsząd. Zauważył on, że pojedynki takie miały już miejsce na świecie i jest zdziwiony tak wielką krytyką.

- Jestem zdumiony i zaskoczonym tym, bo przecież nie była to pierwsza tego typu walka na świecie. Takie starcie odbyło się wcześniej w Rosji pomiędzy 200 kg youtuberem i zawodniczką MMA - powiedział “El Testosteron”.

Najman zorganizuje kolejną szaloną walkę?

42-latek zdradził, dlaczego zdecydował się na zorganizowanie pojedynku międzypłciowego. Luźno rzucił także pomysł na kolejne szalone starcie. Tym razem do klatki miałyby wejść na raz trzy osoby.

- Środowiska LGBT od dawna postulowały o równouprawnienie, więc dałem wam próbkę, jak to wygląda w praktyce. Ale skoro jest takie duże oburzenie, gdy się bije kobieta z mężczyzną, to może teraz zrobimy walkę dwie kobity na jednego chłopa? To już będzie chyba lepsze? - pytał Najman, po czym roześmiał się. Jego pomysł można zatem na razie przyjąć z przymrużeniem oka. 

Źródło: YouTube

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane