Swiatsportu.pl > Sporty walki > Burza po walce kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana. “Przerażające" 
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:54

Burza po walce kobiety z mężczyzną na gali Marcina Najmana. “Przerażające" 

najamana
Piotr Molecki/East News

MMA-VIP 3, czyli gala sportów walki organizowana przez Marcina Najmana tym razem wywołała wyjątkowo wiele emocji. Wszystko za sprawą pierwszego w historii pojedynku kobiety z mężczyzną. O kontrowersjach piątkowej gali rozpisują się nawet brytyjskie media.

  • MMA-VIP 3 wzbudziła ogromne kontrowersje w Polsce, ale i poza granicami naszego kraju

  • Brytyjskie media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki kobiety z mężczyzną

  • Na organizatorów spadła lawina krytyki za doprowadzenie do pojedynku m.in. Urszuli Siekacz z Piotrem Lisowskim

MMA-VIP 3, gala Marcina Najmana dotarła nawet na Wyspy Brytyjskie. Tamtejsze media rozpisują się na temat pierwszej w historii Polski walki międzypłciowej. Wielkie kontrowersje wywołało starcie Piotr "Mua Boy" Lisowski - Urszula Siekacz.

MMA-VIP 3. Brytyjskie media w szoku po walce kobiety z mężczyzną

MMA-VIP 3 wywołała wielkie zainteresowanie wśród kibiców sportów walki w Polsce. Tym razem impreza organizowana przez Marcina Najmana była otoczona wyjątkowymi kontrowersjami od samego początku. Wszystko za sprawą dwóch pojedynków międzypłciowych. 

Podczas piątkowego wydarzenia odbyła się pierwsza w historii Polski walka pomiędzy kobietą i mężczyzną. Urszula Siekacz stanęła do walki z Piotrem “MuaBoyem” Lisowskim. Siekacz mimo imponujących warunków fizycznych ostatecznie przegrała z internetowym tiktokerem (więcej TUTAJ).  W drugim pojedynku Wiktoria "Domża" Domżalska przegrała się z Michałem "Polskim Kenem" Przybyłowiczem.

Walka ta wywołała ogromne emocje nie tylko w Polsce. O starciu damsko-męskim na gali Marcina Najmana rozpisują się brytyjskie media. "To jest przerażające" - napisał w tytule artykułu poświęconego MMA-VIP 3 dziennik “The Sun”.

- Ula Siekacz to armwrestrelka, instruktorka fitness, która regularnie w sieci pokazuje swoje wypukłe bicepsy. Ale to nie wystarczyło, by obronić się przed Piotrem MuaBoy'em Lisowskim, który sam określa siebie jako 185 cm czystego seksu - napisali brytyjscy dziennikarze.

Internauci nie zostawiają suchej nitki na organizatorach MMA-VIP 3

Walki damsko-męskie z gali MMA-VIP 3 wywołały oburzenie także wśród użytkowników sieci. W internecie pojawiło się mnóstwo komentarzy, które krytykowały uczestników owych pojedynków, jak i organizatorów gali. 

"To nie ma nic wspólnego MMA", "absurd", "pieprzyć wszystkich, którzy brali w tym udział. I pierd**ić tych, którzy to promują" - cytuje wpisy niektórych “The Sun”. 

Źródło: "The Sun", sport.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane