Swiatsportu.pl > Sporty walki > Kolejny senegalski gigant gotowy walczyć z Pudzianowskim. Chce pomścić “Bombardiera”
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:54

Kolejny senegalski gigant gotowy walczyć z Pudzianowskim. Chce pomścić “Bombardiera”

insta pudzianofficial
instagram.com/pudzianofficial

Mariusz Pudzianowski podczas niedawnej gali KSW 64 pokonał Serigne Ousmanę Dię, zwanego “Bombardierem”. Polak znokautował rywala po zaledwie 16 sekundach walki. Seneglaczyka chce pomścić kolejny wojownik z tego kraju Oumar "Reug" Kane. Jest on przekonany, że rozłożyłby “Pudziana”.

  • Mariusz Pudzianowski na gali KSW 64 pewnie pokonał "Bombardiera"

  • "Pudzian" posłał rywala na deski potężnym ciosem po zaledwie 16 sekundach pojedynku

  • Teraz Senegalczyka chce pomścić jego rodak, zapaśnik Oumar "Reug" Kane

  • 29-latek jest przekonany, że pokonałby Pudzianowskiego i jest gotów do walki

Mariusz Pudzianowski wkrótce może mieć kolejnego rywala z Senegalu. Oumar Kane chce pomścić “Bombardiera”. “Ani trochę mnie nie przeraża” mówi zapytany o “Pudziana”.

Mariusz Pudzianowski na celowniku kolejnego giganta z Senegalu

Mariusz Pudzianowski podczas niedawnej gali KSW 64 bez problemów pokonał Osmana “Bombardiera” Dię. Były mistrz świata strongman potrzebował zaledwie 16 sekund, by posłać olbrzyma z Senegalu na deski. Dia nawet nie wiedział, co się wydarzyło (więcej TUTAJ).

Walka “Pudziana” z “Bombardierem” odbiła się szerokim echem na całym świecie. Właśnie pojawił się kolejny chętny na walkę z Polakiem zawodnik. Zapaśnik Oumar “Reug” Kane, również Senegalczyk, jest chętny, by pomścić “Bombardiera”.

- Mariusz Pudzianowski ani trochę mnie nie przeraża. Jeśli dostanę propozycję walki z nim i odpowiedni kontrakt, to ją wezmę i pokonam Pudziana - powiedział Kane w rozmowie z Lutte TV. Wziął także w obronę Bombardiera”, który w oczach wielu skompromitował się na gali KSW.

- Najbardziej boli mnie krytyka, Senegalczycy przecież muszą wiedzieć, że Bombardier reprezentował nasz kraj. Powinniśmy go wspierać, a nie krytykować. Nokauty przecież są powszechne w MMA i się zdarzają bardzo często - dodał. 

Oumar “Reug” Kane chce pomścić "Bombardiera"

Oumar “Reug” Kane to zapaśnik, który aktualnie występuje pod szyldem azjatyckiej organizacji ONE Championship. 29-latek kolejny pojedynek ma stoczyć na początku 2022 roku. Ostatnią walkę przegrał przez nokaut. Kirill Griszczenko z Białorusi posłał Senegalczyka na deski ciosem w gardło. 

Jak na razie mierzący 193 cm wzrostu Kane, legitymuje się rekordem 3-1. Przegrał tylko w kwietniu tego roku ze wspomnianym Griszczenką. Wcześniej pokonał Patricka Schmida, Alaina Ngalaniego i Soufiane’a Boukichou. 

Źródło: Lutte TV, Sport.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane