Swiatsportu.pl > Sporty walki > Ogromna awantura przed MMA-VIP. Najman pobił się ze “Szczeną” (WIDEO)
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:54

Ogromna awantura przed MMA-VIP. Najman pobił się ze “Szczeną” (WIDEO)

tt najman

Marcin Najman już dzisiaj zaliczy kolejny powrót do sportów walki. “El Testosteron” jest największą gwiazdą organizowanej przez siebie gali MMA-VIP i zmierzy się w pojedynku wieczoru z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. Panowie pierwsze starcie mają już jednak za sobą, a doszło do niego wczoraj w hotelowym lobby. 

  • Marcin Najman i Ryszard "Szczena" Dąbrowski zmierzą się dzisiaj w walce wieczoru gali MMA-VIP 3

  • Do starcia doszło już jednak dzień przed wydarzeniem, którego Najman jest organizatorem

  • Zawodnicy najpierw zaczęli obrzucać się inwektywami, a następnie pobili się na oczach kamer w jednym z hoteli

Marcin Najman nie czekał do walki na gali MMA-VIP i już pobił się z Ryszardem “Szczeną” Dąbrowskim. W sieci pojawiło się wideo, na którym widać starcie obu zawodników w jednym z hoteli. 

Marcin Najman pobił się ze "Szczeną" jeszcze przed walką na MMA-VIP 3

Marcin Najman już po raz trzeci organizuje galę MMA-VIP. Wydarzenie odbędzie się już dzisiaj w częstochowskim hotelu Scout. Najman będzie także największą gwiazdą imprezy i wystąpi w walce wieczoru.

Przeciwnikiem “El Testosterona” będzie Ryszard “Szczena” Dąbrowski. Znany jest on przede wszystkim z udziału w programie “Chłopaki do wzięcia”. Do tej pory nie zdobył natomiast żadnego doświadczenia w MMA.

Pojedynek z Marcinem Najmanem będzie zatem debiutem “Szczeny” w sportach walki. Dla Najmana będzie to natomiast kolejny już powrót do oktagonu, po tym jak deklarował, że zakończył karierę. Na kilka godzin przed walką okazało się, że Najman i “Szczena” już się pobili!

Do konfrontacji doszło w hotelowym lobby. “Szczena” udzielał wywiadu, gdy do pomieszczenia nagle wszedł Marcin Najman. “El Testosteron” rzucił w kierunku rywala kilka niecenzuralnych słów, a ten natychmiast zareagował. Po chwili obaj zaczęli się szarpać.

- Awantura… - napisał krótko pod nagraniem na swoim twitterowym profilu Najman. Całość wygląda jak z góry ustawiona scenka. Nakręcono ją zapewne tylko po to, by zwiększyć zainteresowanie galą MMA-VIP. Nagranie można zobaczyć TUTAJ.

Najman robi szum wokół gali MMA-VIP

Marcin Najman już nie raz pokazywał, że ceni sobie “teatralną” oprawę organizowanych przez siebie imprez. Przed galą MMA-VIP 2 na konferencji prasowej oddał kilka strzałów w powietrze z atrapy broni. Tym razem podczas ważenia przed piątkową galą do studia nagle parował detektyw Krzysztof Rutkowski, z uzbrojonymi po zęby ochroniarzami (więcej TUTAJ).

Gala MMA-VIP 3 rozpocznie się w piątek o godzinie 19:00. Wszyscy, którzy chcą obejrzeć transmisję z wydarzenia, muszą liczyć się z wydatkiem w wysokości minimum 29,99 zł. 

Źródło: Twitter

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane