Swiatsportu.pl
Piotr MoleckiEast News

Piotr Molecki/East News

Marcin Najman wraca na ring. Grozi rywalowi ciężkim nokautem

20 Maja 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Marcin Najman nie wytrzymał długo w swoim postanowieniu o zakończeniu sportowej kariery. “El Testosteron” zapowiedział, że ponownie wyjdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego ostatnio mocno prowokował Najmana. 42-latek zapowiada, że ciężko znokautuje rywala.

  • Marcin Najman nie wytrzymał długo na emeryturze

  • “El Testosteron” zapowiada, że stoczy kolejną walkę, a jego rywalem będzie Jacek Murański

  • Najman jest pewien wygranej i ostrzega rywala, że ciężko go znokautuje

Marcin Najman zapowiedział kolejny powrót do oktagonu. Bokser-celebryta zamierza stoczyć kolejny pojedynek. Jego rywalem będzie Jacek Murański, trener krav magi, a prywatnie ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego.

Marcin Najman kolejny raz wznawia karierę

W lutym Marcin Najman podczas organizowanej przez siebie gali VIP MMA stoczył pojedynek z Szymonem “Taxi Złotówą” Wrześniem. Najman przegrał z youtuberem i zapowiedział, że już więcej go nie zobaczymy w oktagonie jako czynnego sportowca.

Rex FeaturesEast Newslf

Nowe informacje ws. Łukasza Fabiańskiego. Wiadomo, czy zagra na Euro 2020

CZYTAJ DALEJ

- To musiała być ostatnia walka, bo moje serce chce. Ja bym bardzo chciał jeszcze przechodzić okresy przygotowawcze, chciałbym wciąż czuć te emocje. Ja to po prostu kocham. Natomiast moje ciało już mi na to nie pozwala - mówił wówczas Marcin Najman.

Wygląda jednak na to, że 42-latek zmienił zdanie. Najman opublikował w sieci nagranie, na którym zapowiada, że wyjdzie do walki z Jackiem Murańskim. 52-letni ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego w ostatnim czasie mocno prowokował Marcina Najmana.

Najman zdecydował, że jest gotów zmierzyć się z Murańskim. “El Testosteron” zapowiada, że ciężko znokautuje rywala. Ostrzega go, że w walce z nim nie spotka go nic poza upokorzeniem.

Najman zapowiada kolejną walkę i ostrzega rywala

- No i widzisz Murański, zgodziłem się na twoje warunki. Walka bez rękawic, z łokciami, bez przerw między rundami. Chociaż akurat ten postulat wydaje mi się zupełnie nietrafiony, bo wp***** dostaniesz w dwie minuty. - zaczął mocno wypowiedź Marcin Najman.

- Jak ty to powiedziałeś, żebym sobie kogoś z frajerów z federacji wziął, co mnie wyniosą? Ty debilu skończony. Problem masz ty. Jedyny, kto z tobą wyjdzie, to twój synuś. Nikt inny nie będzie robił sobie obciachu, by wyjść w twoim narożniku. Ty myślisz, że on cię udźwignie, żeby cię wywlec z tego oktagonu? - kontynuował.

- Jedyne rozwiązanie to poproszenie zespołu medycznego, oni pomagają każdemu, bez względu na wszystko. Nikt inny do tego ręki nie przyłoży, a zespół medyczny jest od tego, żeby ratować, więc będą cię ratować - zakończył 42-latek.

Na razie nie wiadomo, kiedy miałoby dojść do walki Najmana z Murańskim. Wszystko wskazuje na to, że panowie zmierzą się na kolejnej gali MMA VIP, którą Marcin Najman ma zorganizować po wakacjach. Najman niedawno zapowiadał, że jeśli dojdzie do walki, jest w stanie zapłacić Murańskiemu 100 tys. złotych, jeśli ten go pokona. W razie porażki wypłaci mu “tylko” 50 tys. 

Swoją gażę natomiast Marcin Najman szacuje na aż 500 tys. złotych! 42-latek jako organizator gali jest pewien, że stać byłoby go na taki wydatek. Najman jest przekonany, że jego kolejny powrót przyciągnie zainteresowanie kibiców, którzy zapłacą za dostęp w systemie PPV.

Źródło: sport.pl

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Mateusz DziubińskiAutor

Ekspert ds. lig europejskich i historii futbolu. Znawca i miłośnik NBA oraz NHL i tenisa. Student europeistyki i filologii polskiej na Uniwersytecie Warszawskim.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

FAME MMA 11 Norman Parke Borys Mańkowski

Sporty walki

Nie będzie walki Parke - Mańkowski? Irlandczyk zamieścił zaskakujący wpis

Czytaj więcej >
Gniewomir Herbst nie żyje

Sporty walki

Nie żyje Gniewomir Herbst - 19-letni mistrz Polski

Czytaj więcej >
Nokaut w walce na gołe pięści

Sporty walki

Brutalny nokaut w walce na gołe pięści. Zawodnik stracił przytomność (WIDEO)

Czytaj więcej >

Sporty walki

Mariusz Pudzianowski zmierzy się z gwiazdą “Gry o Tron”? Takiej walki jeszcze nie było

Czytaj więcej >
Karolina Kowalkiewicz UFC

Sporty walki

Karolina Kowalkiewicz załamana po kolejnej porażce. "Odpuśćcie mi"

Czytaj więcej >
Mamed Chalidow

Sporty walki

Mamed Ch. usłyszał zarzuty. Grozi mu 10 lat pozbawienia wolności

Czytaj więcej >