Mma

MMA - dyscyplina sportowa, w której zawodnicy sztuk i sportów walki walczą przy dużym zakresie dozwolonych technik

Mamed Khalidov
16.06.2022 02:02 Skąd pochodzi Mamed Khalidow?

Mamed Khalidow jest bardzo utytułowanym zawodnikiem MMA. W trakcie swej kariery wywalczył tytuł międzynarodowego mistrza KSW w wadze półciężkiej w 2009 roku oraz w wadze średniej 2015, a 10 października 2020 ponownie został mistrzem KSW w wadze średniej.Ostatnie dwa tytuły reprezentant Polski wywalczył już pod polską flagą. Ale skąd tak naprawdę pochodzi Mamed Khalidow?

Projekt bez tytułu - 2021-06-19T042121.725
19.03.2022 08:00 "Ch*j z tym Murańskim". Marcin Najman podsumował galę MMA VIP 2

Marcin Najman w piątek zorganizował drugą galę MMA VIP, której jest włodarzem. W oktagonie nie zabrakło emocji. W najbardziej elektryzujących walkach Ryszard "Szczena" Dąbrowski pokonał Alana "Psychotropa" Gruchałę. Do tego Krystian Pudzianowski rozprawił się z Tomaszem Chiciem. Najman planuje już kolejną galę.Marcin Najman ma za sobą drugą galę MMA VIP w roli włodarzaByły pięściarz na świeżo po gali wyznał, że jest zadowolony, ale liczy się opinia kibicówW krótkich i mocnych słowach odniósł się także do sytuacji z Jackiem MurańskimMarcin Najman ma za sobą kolejny wieczór w roli włodarza gali MMA VIP. W Częstochowie kibice byli świadkami kilku interesujących walk "freaków". W tych najbardziej elektryzujących Ryszard "Szczena" Dąbrowski pokonał Alana "Psychotropa" Gruchałę. W co-main evencie Krystian Pudzianowski rozprawił się z Tomaszem Chiciem, a walce wieczoru Rafał "Antykonfident" Podejma wygrał z Andrzejem "Żuromem" Żuromskim.Były pięściarz na gorąco po gali komentował zorganizowaną przez siebie galę. Jak wyznał, jest zadowolony, ale najważniejsze będą odczucie kibiców. Wiadomo też, kiedy odbędzie się kolejna gala MMA VIP. Nie zabrakło także wątku Jacka Murańskiego.

Marcin Tybura
19.03.2022 07:58 UFC 267: Marcin Tybura przegrał na punkty z Aleksandrem Wołkowem

Marcin Tybura podczas dzisiejszej gali UFC 267 zmierzył się z Aleksandrem Wołkowem. Polak nie był faworytem w starciu ze znacznie cięższym Rosjaninem. Walka kategorii ciężkiej zgodnie z przewidywaniami zakończyła się wygraną Wołkowa. Marcin Tybura stanął dziś do walki z Aleksandrem Wołkowem Nasz zawodnik według ekspertów wychodził do tego pojedynku z pozycji "underdoga"Polak niestety przegrał trzyrundowe starcie na punktyDzisiejsza gala UFC 267 to przede wszystkim walka wieczoru, czyli obrona tytułu mistrza świata UFC wagi półciężkiej przez Jana Błachowicza. Zanim jednak nasz mistrz wejdzie do klatki, najpierw dwa pojedynki stoczyli dwaj inni Polacy. Michał Oleksiejczuk niespodziewani wygrał z niepokonanym dotąd Shamilem Gamzatovem, a swoją walkę stoczył także Marcin Tybura.

Jan Błachowicz UFC
19.03.2022 07:58 UFC 267: Jan Błachowicz pokonany. Polak stracił tytuł mistrza świata

Jan Błachowicz stanął dziś do drugiej obrony tytułu mistrza świata UFC wagi półciężkiej. Polak w walce wieczoru podczas gali UFC 267 zmierzył się z Gloverem Teixerią. Niestety "Cieszyński Książę" stracił mistrzowski pas, przegrywając w drugiej rundzie.Jan Błachowicz nie obronił tytułu mistrza świata wagi półciężkiej UFCPolak przegrał Gloverem Teixeirę w drugiej rundzie "Cieszyński Książę" był dziś zupełnie bezsilny w klatce

FAME MMA 12 Wiewiór Polak
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Wiewiór" nowym mistrzem! "Polak" nie obronił pasa

FAME MMA 12. W kolejnej walce w oktagonie zmierzyli się Adrian "Polak" Polański i Maksymilian “Wiewiór" Wiewiórka, którzy walczyli o pas kategorii półśredniej. Po niesamowitej walce nowym mistrzem FAME MMA został "Wiewiór".FAME MMA 12: Walka mistrzowska o pas wagi półśredniej. Stoczyli ją Adrian “Polak” Polański jako urzędujący mistrz i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Jest to pierwsza obrona “Polaka”. Faworytem bukmacherów jest pretendent. “Polak” jest na fali czterech wygranych z rzędu. Wielu twierdzi, że to największe wyzwanie w karierze Adriana. “Wiewiór” jest znany z fantastycznego parteru. Obaj panowie lubią się poza kamerami, rozmawiają i dyskutują.

FAME MMA 12 Zusje Martirenti
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Niezwykłe widowisko w walce "Zusje" z "Martirenti"

FAME MMA 12. Za nami kolejny pojedynek pań. Tym razem w oktagonie zmierzyły się Kamila "Zusje" Smogulecka oraz Marta "Martirenti" Rentel. "Zusje" niesamowicie okładała głowę rywalki, która do samego końca nie dała się powalić. Zasłużone zwycięstwo Smoguleckiej. Kolejną walkę kobiet na gali Fame MMA 12 stoczyły ze sobą Marta “Martirenti” Rentel oraz Zusje. Znana influencerka moa ponad 3 miliony obserwujących na Instagramie. Zusje jest natomiast faworytką bukmacherów na tę walkę. Jako pierwsza do oktagonu weszła “Martirenti”. Swoje wejście wykonała do piosenki z popularnej bajki “Atomówki”. Wejścia Zusje do oktagonu zawsze zaskakują kreatywnością. Tym razem było tak samo.

FAME MMA 12 Piotr "Bestia" Piechowiak Krzysztof Radzikowski
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Bestia" zmiażdżył Radzikowskiego

FAME MMA 12. Kapitalny pokaz swoich umiejętności w sobotę dał Piotr "Bestia" Piechowiak. Strongman praktycznie zmiażdżył Krzysztofa Radzikowskiego, który w tylko sobie znany sposób dotrwał do końca walki. Wielkie zwycięstwo Piechowiaka. Kolejne starcie gali Fame MMA 12 jest określanie mianem “pojedynku tytanów”. W walce zmierzyli się Krzysztof “Radzik” Radzikowski i Piotr “Bestia” Piechowiak. Obaj reprezentanci kategorii ciężkiej wywodzą się ze sportów siłowych “strongman”. “Bestia” jeszcze nie zaznał smaku porażki w federacji Fame MMA. Radzikowski jest debiutantem. Pytanie brzmi: jak zaprezentuje się w walce i czy starczy mu sił na trzy rundy?

FAME MMA 12 Krystian “Krycha” Wilczak  Maciej “Szewcu” Szewczy
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Niesamowita walka "Krychy" i "Szewcu". Musieli decydować sędziowie

FAME MMA 12 było świadkiem jednego z najlepszych pojedynków w historii. Kapitalne widowisko fanom w Ergo Arenie zaprezentowali Maciej "Szewcu" Szewczyk i Krystian "Krycha" Wilczak. Po niesamowitych trzech rundach pełnych efektownych wymian ciosów decyzją sędziów wygrał "Krycha".FAME MMA 12: W kolejnym pojedynku zmierzą się - finalista programu “Love Island”, Maciej “Szewcu” Szewczyk. Ma on na swoim koncie dwie porażki w federacji Fame MMA. Jego przeciwnikiem jest Krystian “Krycha” Wilczak. Czy popularny “Krycha UFC” ubije stypiarza tak jak zapowiadał przed walką? Krystian pewnie zmierza po pas w Fame MMA. Legitymuje się jednym z najlepszych bilansów w całej organizacji - 4 zwycięstwa i jedna porażka.

FAME MMA 12 Kamila Wybrańczyk Anna Andrzejewska
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Wielkie kontrowersje w starciu pań. Wybrańczyk przegrała z Andrzejewską

FAME MMA 12. Po raz kolejny w oktagonie federacji stanęła partnerka Artura Szpilki Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Jej rywalką tym razem była znana trenerka fitness i kulturystka Anna Andrzejewska. Po emocjonującej walce sędziowie przyznali zwycięstwo Andrzejewskiej. Wybrańczyk jeszcze w oktagonie dała znać, że nie zgadza się z decyzją.FAME MMA 12: Pierwsza walka kobiet na gali. Zmierzyły się ze sobą Anna IFBB Pro Andrzejewska i narzeczona Artura Szpilki - Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk. Andrzejewska ma przewagę warunków fizycznych. Jest wyższa i cięższa. Widzowie natomiast typowali na “Kamiszkę”. Sędzią tego pojedynku Piotr Jarosz. Druga walka Anny w Fame MMA, trzecia Kamili.

FAME MMA 12 Patryk "Ryba" Karaś Kornel "Koro" Regel
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12. "Koro" pokonał "Rybę" po fenomenalnej walce

FAME MMA 12. W kolejnej walce zmierzyli się raper Patryk "Ryba" Karaś oraz kolega po fachu Kornel "Koro" Regel. Panowie, choć bez wielkiego doświadczenia w MMA, pokazali kawał dobre walki. Nie zabrakło efektownych wymian ciosów, kopnięć w głowę i krwi. Kapitalne widowisko i wygrana Regela.FAME MMA 12: Pierwszy pojedynek z głównej karty walk stoczyli ze sobą freestyleowiec Kornel “Koro” Regel i Patryk “Ryba” Karaś”. Kornel jako pierwszy wszedł do oktagonu. Długo wyczekiwany debiut tego zawodnika na gali Fame MMA 12. “Ryba” legitymuje się jednym z najlepszych bilansów w całej federacji.

FAME MMA 12 Kaczmarski Wieliczko
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12. Wieliczko rozprawił się z Kaczmarskim. "Dragon" tłem dla "Pitbulla"

FAME MMA 12 rozpoczęło się od finałowego pojedynku nowego projektu federacji "Road to Armia". W klatce zmierzyli się Jakub "Dragon" Kaczmarski i Adrian "Pitbull" Wieliczko. W każdej z trzech emocjonujących rund zdecydowanie lepszy był Wieliczko, który tym samym zapracował na kontrakt z Armia Fight Night.Fame MMA 12 rozpoczęła się od finałowego pojedynku “Road to Armia”. Pierwszy do oktagonu wszedł wielki faworyt tej walki - Adrian “Pitbull” Wieliczko. Po mimo tego, że jest o 11 cm niższy od swojego przeciwnika, legitymuje się wspaniałym bilansem 19-1. Jakub Kaczmarski wszedł do oktagonu jako drugi.

Polsat KSW Viaplay
19.03.2022 07:57 Polsat nie pokaże więcej KSW. Rewolucja w MMA

Polsat i KSW po 17 latach kończą swoją współpracę. Jak donoszą media, Cyfrowy Polsat nie będzie już dłużej pokazywał gal największej federacji MMA w Polsce. Od najbliższej gali KSW będzie można oglądać jedynie w internecie na jednej z platform streamingowych.Polsat i KSW współpracowali ze sobą niemal od samego początku federacji. Stacja w lipcu 2004 roku, przy okazji drugiej gali została partnerem telewizyjnym organizacji. Od tamtego momentu Polsat i KSW byli ze sobą nierozerwalnie związani.

Jan Błachowicz mistrz UFC
19.03.2022 07:54 Jan Błachowicz zapowiada nokaut w najbliższej walce. Polak będzie bronił tytułu

Jan Błachowicz już 30 października po raz drugi będzie bronił tytułu mistrz świata UFC w wadzie półciężkiej. Polak spotka się w klatce z brazylijskim weteranem, Gloverem Teixeirą. Nasz zawodnik w wywiadzie dla Polsatu Sport opowiedział o swoich przygotowaniach i stwierdził, że jego zdaniem uda mu się znokautować rywala w trakcie tego pojedynku. Jan Błachowicz w sobotę po raz drugi będzie bronił tytuł mistrza UFCPrzeciwnikiem Polaka będzie Glover Teixeira, który świetnie radzi sobie podczas walki w parterzeNasz mistrz jednak jest przekonany o tym, że uda mu się znokautować przeciwnika w drugiej lub trzeciej rundzieJan Błachowicz zdobył pas mistrzowski UFC w wadze półciężkiej 26 września 2020 roku, kiedy pokonał Amerykanina Dominicka Reyesa. W marcu tego roku Polak obronił tytuł wygrywając pojedynek z Nigeryjczykiem Israelem Adesanyą. Teraz nasz mistrz MMA po raz drugi będzie bronić swojego pasa, a jego rywalem 30 października będzie Brazylijczyk Glover Teixeira. Cieszynianin jest przekonany o swoim zwycięstwie, a nawet znokautowaniu przeciwnika.

Świeczka
19.03.2022 07:49 Nie żyje Piotr Kurowski. Jego przyjaciel wyjawił okoliczności tragicznej śmierci zawodnika

Nie żyje Piotr Kurowski, zawodnik MMA i brazylijskiego jiu-jitsu. "Kobra" zyskał rozpoznawalność dzięki występowi na gali Wotore 2. Sportowiec zmarł zaledwie w wieku zaledwie 36-lat, a z informacji przekazanych przez jego przyjaciela wynika, że jakiś czas temu został pobity przez kilku napastników. Zmarł Piotr Kurowski Polski zawodnik MMA został niedawno pobity przez kilku napastników Jego przyjaciel i trener Kamil Umiński twierdzi, że to zdarzenie nie miało raczej związku ze śmiercią KurowskiegoTragiczna wiadomość obiegła wczoraj środowisko polskiego MMA. Nie żyje Piotr Kurowski, znany również jako "Kobra". Początkowo poza suchą informacją niewiele było wiadomo, skąd tak nagła śmierć 36-letniego zawodnika. Nieco więcej na ten temat opowiedział na łamach WP SportowychFaktów Kamil Umiński, trener z klubu Aligatores, w którym Kurowski trenował, a prywatnie jego przyjaciel. Szkoleniowiec przyznał, że doszło do nieszczęśliwego wypadku, ale wcześniejsze pobicie nie miało raczej związku z tym, co wydarzyło się w jednym z klubów w Trójmieście.

Nie żyje zawodnik MMA zdjęcie wypadku
19.03.2022 07:47 Nie żyje 19-letni zawodnik MMA. Jakub zginął w wypadku samochodowym

Nie żyje 19-letni Jakub. Zawodnik MMA zginął w tragicznym wypadku samochodowym pod Lęborkiem. Sportowiec był pasażerem i niestety zginął na miejscu. Pojazdem kierował 18-latek, który nie odebrał jeszcze prawa jazdy. Wypadek miał miejsce w niedzielę 5 września przed godz. 17:00. Kierowany przez 18-latka Ford Mondeo zjechał z drogi i z dużą prędkością uderzył w drzewo. W samochodzie znajdowały się cztery osoby. Trzy z nich trafiły do szpitala. Niestety na miejscu okazało się również, że nie żyje 19-letni Jakub. Nastolatek trenował MMA i był zawodnikiem Fight Club MMA FURIA Bytów & PAPAJ Gym. Inny z pasażerów, który został przetransportowany do szpitala, jest ciężko ranny.

Projekt bez tytułu - 2021-08-08T113324.007
19.03.2022 07:43 Karolina Kowalkiewicz załamana po kolejnej porażce. "Odpuśćcie mi"

Karolina Kowalkiewicz w nocy prezgrała swoją piątą już z rzędu walkę w UFC. Polka już w pierwszej rundzie musiała poddać pojedynek z Jessicą Penne. Po walce nasza zawodniczka nie kryła rozczarowania takim przebiegiem walki. Już z hotelu zwróciła się do kibiców, ale także i do hejterów.Karolina Kowalkiewicz już w pierwszej rundzie przegrała z Jessicą Penne podczas gali UFC 265Polka zaliczyła piątą kolejną porażkę i prawdopodobnie pożegna się z najlepszą federacją na świecieZawodniczka po walce była załamana i nie kryła rozczarowana. Ze łzami w oczach zwróciła się do kibiców i hejterówKarolina Kowalkiewicz w nocy z soboty na niedzielę stoczyła kolejną walkę w federacji UFC. Polka liczyła, że w pojedynku z amerykanką Jessicą Penne uda jej się przełamać złą passę czterech kolejnych porażek z rzędu.

Projekt bez tytułu (36)
19.03.2022 07:41 Tajemnicza śmierć kontrowersyjnej legendy MMA. Zawodnik został znaleziony martwy w więzieniu

Nie żyje legendarny zawodnik MMA Travis Fulton. Amerykanin został znaleziony martwy w swojej celi w więzieniu zaledwie dzień po tym, jak zdecydował się przyznać do zarzutów związanych m.in. z pornografią dziecięcą. Media informują, że Fulton miał się powiesić. Miał 44 lata.Nie żyje Travis Fulton, legendarny zawodnik MMA, który walczył m.in. w UFCMartwego sportowca znaleziono w jego więziennej celi. Media donoszą, że miał popełnić samobójstwoZawodnikowi postawiono zarzuty związane z posiadaniem pornografii dziecięcej i przemocy domowejNie żyje jeden z najbardziej znanych zawodników MMA w historii. Media ze Stanów Zjednoczonych donoszą, że zmarł Travis Fulton. Martwy zawodnik został znaleziony w swojej celi więziennej przez strażników.Fulton został znaleziony w sobotę ok. godziny 4 rano w bloku więziennym. Strażnicy od razu rozpoczęły próbę ratowania mu życia, a na miejscu błyskawicznie zjawiły się służby medyczne. Zawodnika przetransportowano do Mercy Medical Center, gdzie o 5:00 stwierdzono jego śmierć.

Piotr MoleckiEast News
19.03.2022 07:37 Marcin Najman wraca na ring. Grozi rywalowi ciężkim nokautem

Marcin Najman nie wytrzymał długo w swoim postanowieniu o zakończeniu sportowej kariery. “El Testosteron” zapowiedział, że ponownie wyjdzie do oktagonu, by zmierzyć się z Jackiem Murańskim. Ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego ostatnio mocno prowokował Najmana. 42-latek zapowiada, że ciężko znokautuje rywala.Marcin Najman nie wytrzymał długo na emeryturze“El Testosteron” zapowiada, że stoczy kolejną walkę, a jego rywalem będzie Jacek MurańskiNajman jest pewien wygranej i ostrzega rywala, że ciężko go znokautujeMarcin Najman zapowiedział kolejny powrót do oktagonu. Bokser-celebryta zamierza stoczyć kolejny pojedynek. Jego rywalem będzie Jacek Murański, trener krav magi, a prywatnie ojciec zawodnika Fame MMA Mateusza Murańskiego.

Marcin Najman
19.03.2022 07:37 Duża awantura i strzały ostrzegawcze na konferencji przed galą MMA-VIP 2

Marcin Najman organizuje galę MMA-VIP 2W trakcie konferencji prasowej doszło do szarpaniny między dwoma zawodnikami„El Testosteron” nagle wyciągnął atrapę broni i oddał strzały ostrzegawczeMarcin Najman zakończył swoją sportową karierę w lutym w trakcie organizowanej przez siebie gali MMA-VIP. „El Testosteron” przegrał z Szymonem Wrześniem, czyli popularnym "Taxi Złotówą".Teraz były zawodnik skupia się na organizacji kolejnych imprez z tej serii i już 18 czerwca odbędzie się wydarzenie MMA-VIP 2. W trakcie konferencji prasowej poprzedzającej tę imprezę doszło do szarpaniny pomiędzy Mateuszem Kisielemi i trenerem personalnym Adrianem Ciosem. Sytuacja na tyle wymknęła się spod kontroli, że Najman wyciągnął atrapę broni i oddał kilka strzałów w powietrze.

Marcin Najman
19.03.2022 07:36 Marcin Najman może wrócić do ringu

Marcin Najman rozważa kolejny powrót do MMA42-latek może zmierzyć się z Jackiem Murańskim, który w ostatnim czasie robi wszystko, by go sprowokować Murański nazywa Najmana frajerem i twierdzi, że łatwo go pokonaMarcin Najman wróci ze sportowej emerytury? Kontrowersyjny bokser-celebryta może kolejny raz wejść do oktagonu, gdyż mocno prowokuje go do tego Jacek Murański. Między panami zrobiło się gorąco. Padły mocne słowa, a w grę wchodzą wielkie pieniądze.

Mamed Khalidov
19.03.2022 07:36 Czy Mamed Khalidov ma żonę?

Mamed Khalidov trafił do Polski z grupą Czeczenów w 1997 roku. Osiedlił się w Olsztynie, gdzie początkowo trenował boks, taekwondo i zapasy. Oprócz treningów zapisał się na studia, gdzie na Uniwersytecie Warmińsko-Mazurskim ukończył zarządzanie i administrację.41-latek jest praktykującym muzułmaninem. Przez dwa miesiące w roku nie trenuje i wchodzi do oktagonu w związku z trwającym ramadanem. Dlatego niektórzy zastanawiają się, czy Mamed Khalidov ma żonę?Czeczenem będę zawszeW 2010 roku po 13 latach pobytu w Polsce Mamed Khalidov przyjął polskie obywatelstwo. W trakcie wywiadu dla „Super Expressu” wojownik został zapytany o to, czy czuje się bardziej Czeczenem czy Polakiem.- Czeczenem będę zawsze, jednak... nie ma takiego państwa jak Czeczenia. Mam polskie obywatelstwo, więc jestem też Polakiem. Jest mi tu dobrze, znalazłem tu swoją życiową przystań. Ale czasem odwiedzam też rodzinne strony – powiedział Khalidov.

Jan Błachowicz
19.03.2022 07:34 Jan Błachowicz obronił tytuł mistrza świata UFC

Jan Błachowicz w nocy z soboty na niedzielę polskiego czasu przystąpił do kolejnego pojedynku w UFCPolak tym razem bronił tytułu mistrza świata wagi półciężkiej, a jego rywalem był Israel AdesanyaPo pięciorundowym pojedynku sędziowie jednogłośnie przyznali zwycięstwo 38-latkowi z PolskiJan Błachowicz podczas gali UFC 259 stanął do walki z absolutną gwiazdą organizacji stworzonej przez Danę White'a. Przeciwnikiem Polaka był Israel Adesanya, który jeszcze nie doznał goryczy porażki w UFC. Stawką tego pojedynku był pas mistrza świata kategorii półciężkiej. Błachowicz pokonał rywala na punkty i obronił wywalczony w ubiegłym roku tytuł.

19.03.2022 07:33 "Bombardier" wykluczony z udziału w KSW. Federacja podała pilne informacje

Mariusz Pudzianowski podczas nadchodzącej wielkimi krokami kolejnej Konfrontacji Sztuk Walki miał walczyć z Ousmanem Dią, który polskim kibicom znany jest bardziej jako "Bombardier". Pojedynek obu panów zapowiadał się wyjątkowo ciekawie ze względu na fakt, że rywal Polaka dysponował podobnymi, a być może nawet lepszymi od Polaka warunkami fizycznymi. Nie sposób odmówić mu wielkiej siły i potężnej sylwetki.Dziś jednak pojawiło się oświadczenie, dzięki któremu wiemy już, że starcie z pewnością nie dojdzie do skutku. Bombardier ma poważne problemy zdrowotne, przez które wiadomo już, że opuści zmagania na KSW 59. Mariusz Pudzianowski z pewnością może czuć się rozczarowany, bo jego pojedynek z senegalskim zapaśnikiem zapowiadał się na wyjątkowo ciekawy. Władze federacji stanęły przed wyjątkowo trudnym wyzwaniem.Ogłoszono już, że negocjacje na temat podpisania kontraktu ze zmiennikiem Dii trwają i są już na zaawansowanym etapie, a właściwie wystarczy je już tylko sfinalizować. Dzięki temu mamy pewność, że Mariusz Pudzianowski na pewno znajdzie się wśród uczestników KSW 59.

KSW Mariusz Pudzianowski Nikola Milanović
19.03.2022 07:33 Nikola Milanović nowym rywalem Mariusza Pudzianowskiego. Zastąpi "Bombardiera" w walce wieczoru

Mariusz Pudzianowski jest niekwestionowaną gwiazdą walki wieczoru na KSW 59. Pojedynkom byłego polskiego strongmana towarzyszy wiele emocji i zazwyczaj to właśnie one spotykają się z największą oglądalnością. Podobnie było w poprzednich walkach i tak samo miało być dzisiaj, gdy na rywala "Pudziana" zapowiadany był słynny "Bombardier", czyli Senegalczyk Ousmane Dia. Do walki z tym przeciwnikiem nie dojdzie.Nieco ponad godzinę temu kibiców spotkał niemały wstrząs, pojawił się bowiem komunikat o zmianie rywala Pudzianowskiego w walce wieczoru. Dia pilnie trafił do szpitala w związku z zapaleniem wyrostka robaczkowego, przez które został wykluczony z udziału na KSW 59. Widzowie musieli liczyć się z możliwym odwołaniem pojedynku z udziałem Mariusza Pudzianowskiego, jednak włodarze federacji KSW zdecydowały się na inny scenariusz.Przeciwnikiem Mariusza Pudzianowskiego w ostatniej dzisiejszej walce będzie bowiem Nikola Milanović. Kilkadziesiąt minut po ogłoszeniu komunikatu o wykluczeniu "Bombardiera" potwierdzono, że to właśnie Milanović zastąpi go w oktagonie. Pojedynek zapowiada się bardzo interesująco, choć mało kto daje szanse Milanoviciowi w starciu z byłym najsilniejszym człowiekiem świata.

Mariusz Pudzianowski
19.03.2022 07:33 Mariusz Pudzianowski bezlitosny dla Nikoli Milanovicia. Rozbił go w 72 sekundy

Mariusz Pudzianowski w sobotę stoczył pierwszą walkę w KSW od ponad roku44-latek miał zmierzyć się z Ousmane Dią z Senegalu, jednak rywal trafił do szpitala z powodu problemów z wyrostkiem robaczkowymW oktagonie Senegalczyka zastąpił judoka Nikola MilanovićSerb nie miał najmniejszych szans z Pudzianowskim i wytrzymał w oktagonie zaledwie 72 sekundyMariusz Pudzianowski zaliczył udany powrót do KSW. “Pudzian” pokonał w walce wieczoru Nikolę Milanovicia, który zastąpił w ostatniej chwili chorego Ousmane Dię. Ulubieniec polskich kibiców potrzebował tylko 72 sekund, by rozprawić się z zastępcą Senegalczyka.

Mariusz Pudzianowski
19.03.2022 07:33 Rywal Mariusza Pudzianowskiego przerywa milczenie. Twierdzi, że przegrał przez siatkę

W sobotę Mariusz Pudzianowski zaliczył udany powrót do walk w federacji KSW“Pudzian” pokonał Nikolę Milanovicia w przeciągu zaledwie 72 sekundSerb, który zastąpił w ostatniej chwili chorego Ousmane Dię, przyczyn porażki upatruje w… siatce oktagonuMariusz Pudzianowski pokonał w sobotę Nikolę Milanovicia i zaliczył udany powrót do federacji KSW. Niespodziewany rywal “Pudziana” zdradził, dlaczego przegrał tę walkę w zaledwie 72 sekundy. Zdaniem serbskiego judoki, Pudzianowskiemu pomogła siatka oktagonu.

Sąd
19.03.2022 07:33 Mariusz P. oskarżony o przestępstwo. Usłyszał zarzuty

Poartal Money.pl podał informację, że Sąd rejonowy w Wadowicach rozpoczął postępowanie w sprawie zawodnika MMA Mariusza P.Słynny sportowiec oskarżony jest podobno o przywłaszczenie cudzego mieniaMariusz P. nie chce na razie komentować sprawySąd rejonowy w Wadowicach rozpoczął postępowanie, w którym oskarżony jest Mariusz P., słynny zawodnik MMA. Sportowiec oskarżony jest o przywłaszczenie cudzego mienia. W 2018 roku miał dopuścić się wejścia na teren jednego z hosteli, zajęcia pokoi i zabrania ruchomości należących do właściciela obiektu.

Fame MMA
19.03.2022 07:32 Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu

Fame MMA 10. zbliża się wielkimi krokami. Podczas jubileuszowej gali w oktagonie zobaczymy m.in. Piotra Pająka. Popularny podróżnik przed walką z Gamou Fallem trafił jednak do szpitala. Sytuacja jest jednak dziwna, gdyż Pająkowi nic nie dolega. Mimo to został umieszczony w izolatce.