Swiatsportu.pl > Sporty walki > Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:32

Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu

Fame MMA
pixabay.com/1662222

Fame MMA 10. zbliża się wielkimi krokami. Podczas jubileuszowej gali w oktagonie zobaczymy m.in. Piotra Pająka. Popularny podróżnik przed walką z Gamou Fallem trafił jednak do szpitala. Sytuacja jest jednak dziwna, gdyż Pająkowi nic nie dolega. Mimo to został umieszczony w izolatce.

Fame MMA. Gwiazdor zatrzymany w szpitalnej izolatce

Wielkimi krokami zbliża się kolejna gala organizacji Fame MMA. Kolejne wydarzenie freak-fightowej organizacji będzie wyjątkowe. Będzie to już dziesiąta, jubileuszowa gala zorganizowana przez Fame MMA. Atrakcji dla fanów sportów walki i starć celebrytów na pewno nie zabraknie.

W jednym z pojedynków zmierzą się ze sobą Gamou Fall i Piotr Pająk. Popularny podróżnik i youtuber jest też uznanym zawodnikiem mieszanych sztuk walki. Do tej pory tylko raz pojawił się w oktagonie podczas Fame MMA 8. Przegrał wówczas z Alanem Kwiecińskim.

Już 15 maja ponownie wyjdzie do oktagonu, by walczyć o zwycięstwo pod szyldem Fame MMA. Nim do tego dojdzie, zawodnika spotkała dość niecodzienna historia. Pająk opowiedział o wszystkim swoim fanom. 

Piotr Pająk opublikował na swoim kanale na YouTube “Podróże Wojownika” zaskakujące wideo. Zawodnik relacjonował na nagraniu swój pobyt w szpitalu. Nie byłoby w tym może nic dziwnego, gdyby nie fakt, że trafił on do izolatki, choć jak sam zaznaczył, nic mu nie dolega.

Kuriozalna przygoda gwiazdora Fame MMA

Pająk od razu wykluczył, że zaraził się koronawirusem. Przyznał, że do izolatki trafił dlatego, że w szpitalu brakowało innych miejsc. Dziwne jest jednak to, że po tym jak Pająk trafił do izolatki, lekarze i pielęgniarki nie pozwolili mu jej już opuścić!

- Tylko tu było wolne. Siedzę tu sam. Byłem robić rentgen, USG, dostałem jakiś zastrzyk - opisywał pobyt w placówce medycznej zawodnik MMA. 

- Jak już tu wszedłem, to nie mogę wyjść. "Możesz tam iść i sobie wody nalać". Wychodzę, a tu jakieś dwie panie zaczynają się na mnie drzeć "co ja robię". (...) Wojna na cały oddział. Kto mi pozwolił wyjść z tego pokoju? - dodał.

Ostatecznie Piotr Pająk opuścił szpital. Nie wiadomo jednak, dlaczego tak skrupulatnie badano zawodnika Fame MMA. Na wyniki owych badań musi on jeszcze poczekać. Gala Fame MMA, na której stoczy on swój kolejny pojedynek, odbędzie się 15 maja.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Tagi: Fame MMA MMA
Powiązane