Swiatsportu.pl > Fame Mma

Fame Mma

Fame MMA

None
20.03.2023 13:22 Zapowiedź najbliższych miesięcy w sportach walki!

Świat sportów walki nie znosi próżni, dlatego też w najbliższych miesiącach czeka nas wiele interesujących wydarzeń. Będzie działo się zarówno w KSW, jak i UFC, a do tego trzeba wspomnieć o kolejnych ciekawych zestawieniach w świecie freak fightów. Czym zaskoczą nas sporty walki?

FAME MMA 12 Rzymska Klatka Jacek Murański Arkadiusz Tańcula
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Jacek Murański zmasakrowany w swoim debiucie. Skandaliczne zachowanie "Murana"

FAME MMA 12. Organizatorzy przygotowali dla swoich kibiców niezwykłą niespodziankę na sam koniec. W rzymskiej klatce zadebiutował w FAME MMA Jacek Murański, który zastąpił w walce swojego syna. Naprzeciwko niego stanął Arkadiusz Tańcula. Tańcula zmasakrował swojego rywala, a cała walka zakończyła się w oparach skandalu.FAME MMA 12: W extra fighcie spotkali się ze sobą Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Walka została stoczona w niesamowitych warunkach. Reguła mma z dozwolonymi łokciami, klatka rzymska o rozmiarach 3 na 3 metry. Jest to pierwsze takie wydarzenie w historii. Wszyscy zadają sobie pytanie czy zostanie zweryfikowana legenda Jacka Murańskiego, nieprawdopodobnego zadymiarza? Na jego drodze stoi Arkadiusz Tańcula. Konflikt między nimi trwa już od bardzo długiego czasu.

FAME MMA 12 Kasjusz Don Kasjo Życiński Boxdel
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Niesamowity wyczyn "Don Kasjo". Wygrał dwie walki w kilkanaście minut

FAME MMA 12 było świadkiem nietypowej sytuacji. Zaraz po zakończonej wygranej walce z Marcinem Wrzoskiem Kasjusz "Don Kasjo" Życiński zmierzył się w oktagonie z włodarzem federacji Michałem “Boxdelem” Baronem. Nie dość, że stoczył dwa pojedynki w ciągu kilkunastu minut, to jeszcze oba wygrał.FAME MMA 12: Na gali doszło do nietypowego starcia. Zostało one zapowiedziane w ostatniej chwili. Zawalczyli w nim Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i włodarz federacji Fame MMA Michał “Boxdel” Baron. Między oboma panami toczy się aktualnie bardzo głośny konflikt. Wybuchł on dłuższy czas temu i jego finałem jest starcie w oktagonie. Najciekawszą informacją jest fakt, że “Don Kasjo” wyszedł do pojedynku po 6 rundach walki z Marcinem “Polish Zombie” Wrzoskiem. Pierwsze starcie tego wieczoru wygrał na punkty.

FAME MMA Kasjusz Don Kasjo Życiński Marcin Wrzostek
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Don Kasjo" pokonał Wrzoska w walce wieczoru! Prawdziwa wojna w ringu

FAME MMA 12. Przyszedł czas na walkę wieczoru. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński w formule bokserskiej zmierzył się z zawodnikiem KSW Marcinem Wrzoskiem. Panowie nie kalkulowali i zgotowali sobie prawdziwą wojnę w ringu. Po kapitalnym widowisku decyzją sędziów wygrał "Don Kasjo".Main event gali Fame MMA 12 stoczyli ze sobą, Kasjusz “Don Kasjo” Życiński i Marcin “Polish Zombie” Wrzosek. Pojedynek odbył się w formule bokserskiej, w duży rękawicach. Faworytem według bukmacherów jest Wrzosek. Nie powinno nikogo to dziwić, jest on byłym mistrzem KSW i weteranem UFC. Życiński to weteran gali Fame MMA. Stoczył on już wiele pojedynków dla tej federacji. Obaj zawodnicy nie pałają do siebie sympatią. Konferencje prasowe przed galą pokazały to dobitnie.Od początku obaj panowie podeszli do siebie z respektem i walka wyglądała na wyrównaną. Jednak minimalną przewagę zdawał się mieć Wrzosek, który częściej czysto trafiał "Don Kasjo". Życiński próbował zepchnąć Wrzoska na siatkę, ale wtedy dawało o sobie znać doświadczenie z KSW. Pierwsza runda z minimalnym wskazaniem na Wrzoska.

FAME MMA 12 Błoński Fitlovers
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Fitlovers" zaskoczył Błońskiego. Debiutant blisko wygranej

FAME MMA 12. W ósmej walce gali zmierzyli się Mateusz "Fit Lovers" Janusz oraz Kacper "Blonsky" Błoński. Od samego początku fantastycznie spisywał się "Fitlovers", który całkowicie zaskoczył Błońskiego. Ten jednak zdołał odwrócić wynik pojedynku i wygrał niejednogłośną decyzją sędziów.Co-main event gali Fame MMA 12, zmierzyli się w nim Mateusz “Fit Lovers” Janusz i Kacper Blonsky. Walka, która dla wielu jest zagadką. Nikt tak naprawdę nie wie czego spodziewać się po Mateuszu. Jest on całe życie związany ze sportem, ale nigdy nie widzieliśmy go w oktagonie. Blonsky to weteran Fame MMA. Ma na rozkładzie Marcina Dubiela i Sylwestra Wardęgę. Jest on jednym z najpopularniejszych artystów młodego pokolenia. Nagrał on hit “Eluwina”, który został wyświetlony w serwisie Youtube ponad 40 milionów razy.

FAME MMA 12 Wiewiór Polak
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Wiewiór" nowym mistrzem! "Polak" nie obronił pasa

FAME MMA 12. W kolejnej walce w oktagonie zmierzyli się Adrian "Polak" Polański i Maksymilian “Wiewiór" Wiewiórka, którzy walczyli o pas kategorii półśredniej. Po niesamowitej walce nowym mistrzem FAME MMA został "Wiewiór".FAME MMA 12: Walka mistrzowska o pas wagi półśredniej. Stoczyli ją Adrian “Polak” Polański jako urzędujący mistrz i Maksymilian “Wiewiór” Wiewiórka. Jest to pierwsza obrona “Polaka”. Faworytem bukmacherów jest pretendent. “Polak” jest na fali czterech wygranych z rzędu. Wielu twierdzi, że to największe wyzwanie w karierze Adriana. “Wiewiór” jest znany z fantastycznego parteru. Obaj panowie lubią się poza kamerami, rozmawiają i dyskutują.

FAME MMA 12 Zusje Martirenti
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Niezwykłe widowisko w walce "Zusje" z "Martirenti"

FAME MMA 12. Za nami kolejny pojedynek pań. Tym razem w oktagonie zmierzyły się Kamila "Zusje" Smogulecka oraz Marta "Martirenti" Rentel. "Zusje" niesamowicie okładała głowę rywalki, która do samego końca nie dała się powalić. Zasłużone zwycięstwo Smoguleckiej. Kolejną walkę kobiet na gali Fame MMA 12 stoczyły ze sobą Marta “Martirenti” Rentel oraz Zusje. Znana influencerka moa ponad 3 miliony obserwujących na Instagramie. Zusje jest natomiast faworytką bukmacherów na tę walkę. Jako pierwsza do oktagonu weszła “Martirenti”. Swoje wejście wykonała do piosenki z popularnej bajki “Atomówki”. Wejścia Zusje do oktagonu zawsze zaskakują kreatywnością. Tym razem było tak samo.

FAME MMA 12 Piotr "Bestia" Piechowiak Krzysztof Radzikowski
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: "Bestia" zmiażdżył Radzikowskiego

FAME MMA 12. Kapitalny pokaz swoich umiejętności w sobotę dał Piotr "Bestia" Piechowiak. Strongman praktycznie zmiażdżył Krzysztofa Radzikowskiego, który w tylko sobie znany sposób dotrwał do końca walki. Wielkie zwycięstwo Piechowiaka. Kolejne starcie gali Fame MMA 12 jest określanie mianem “pojedynku tytanów”. W walce zmierzyli się Krzysztof “Radzik” Radzikowski i Piotr “Bestia” Piechowiak. Obaj reprezentanci kategorii ciężkiej wywodzą się ze sportów siłowych “strongman”. “Bestia” jeszcze nie zaznał smaku porażki w federacji Fame MMA. Radzikowski jest debiutantem. Pytanie brzmi: jak zaprezentuje się w walce i czy starczy mu sił na trzy rundy?

FAME MMA 12 Krystian “Krycha” Wilczak  Maciej “Szewcu” Szewczy
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Niesamowita walka "Krychy" i "Szewcu". Musieli decydować sędziowie

FAME MMA 12 było świadkiem jednego z najlepszych pojedynków w historii. Kapitalne widowisko fanom w Ergo Arenie zaprezentowali Maciej "Szewcu" Szewczyk i Krystian "Krycha" Wilczak. Po niesamowitych trzech rundach pełnych efektownych wymian ciosów decyzją sędziów wygrał "Krycha".FAME MMA 12: W kolejnym pojedynku zmierzą się - finalista programu “Love Island”, Maciej “Szewcu” Szewczyk. Ma on na swoim koncie dwie porażki w federacji Fame MMA. Jego przeciwnikiem jest Krystian “Krycha” Wilczak. Czy popularny “Krycha UFC” ubije stypiarza tak jak zapowiadał przed walką? Krystian pewnie zmierza po pas w Fame MMA. Legitymuje się jednym z najlepszych bilansów w całej organizacji - 4 zwycięstwa i jedna porażka.

FAME MMA 12 Kamila Wybrańczyk Anna Andrzejewska
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Wielkie kontrowersje w starciu pań. Wybrańczyk przegrała z Andrzejewską

FAME MMA 12. Po raz kolejny w oktagonie federacji stanęła partnerka Artura Szpilki Kamila "Kamiszka" Wybrańczyk. Jej rywalką tym razem była znana trenerka fitness i kulturystka Anna Andrzejewska. Po emocjonującej walce sędziowie przyznali zwycięstwo Andrzejewskiej. Wybrańczyk jeszcze w oktagonie dała znać, że nie zgadza się z decyzją.FAME MMA 12: Pierwsza walka kobiet na gali. Zmierzyły się ze sobą Anna IFBB Pro Andrzejewska i narzeczona Artura Szpilki - Kamila “Kamiszka” Wybrańczyk. Andrzejewska ma przewagę warunków fizycznych. Jest wyższa i cięższa. Widzowie natomiast typowali na “Kamiszkę”. Sędzią tego pojedynku Piotr Jarosz. Druga walka Anny w Fame MMA, trzecia Kamili.

FAME MMA 12 Patryk "Ryba" Karaś Kornel "Koro" Regel
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12. "Koro" pokonał "Rybę" po fenomenalnej walce

FAME MMA 12. W kolejnej walce zmierzyli się raper Patryk "Ryba" Karaś oraz kolega po fachu Kornel "Koro" Regel. Panowie, choć bez wielkiego doświadczenia w MMA, pokazali kawał dobre walki. Nie zabrakło efektownych wymian ciosów, kopnięć w głowę i krwi. Kapitalne widowisko i wygrana Regela.FAME MMA 12: Pierwszy pojedynek z głównej karty walk stoczyli ze sobą freestyleowiec Kornel “Koro” Regel i Patryk “Ryba” Karaś”. Kornel jako pierwszy wszedł do oktagonu. Długo wyczekiwany debiut tego zawodnika na gali Fame MMA 12. “Ryba” legitymuje się jednym z najlepszych bilansów w całej federacji.

FAME MMA 12 Kaczmarski Wieliczko
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12. Wieliczko rozprawił się z Kaczmarskim. "Dragon" tłem dla "Pitbulla"

FAME MMA 12 rozpoczęło się od finałowego pojedynku nowego projektu federacji "Road to Armia". W klatce zmierzyli się Jakub "Dragon" Kaczmarski i Adrian "Pitbull" Wieliczko. W każdej z trzech emocjonujących rund zdecydowanie lepszy był Wieliczko, który tym samym zapracował na kontrakt z Armia Fight Night.Fame MMA 12 rozpoczęła się od finałowego pojedynku “Road to Armia”. Pierwszy do oktagonu wszedł wielki faworyt tej walki - Adrian “Pitbull” Wieliczko. Po mimo tego, że jest o 11 cm niższy od swojego przeciwnika, legitymuje się wspaniałym bilansem 19-1. Jakub Kaczmarski wszedł do oktagonu jako drugi.

FAME MMA 12 Gdzie oglądać transmisja na żywo stream online
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, PPV

Fame MMA 12 gdzie oglądać galę? Kibice sportów walki już w sobotę będą mieli swoją ucztę. Na dwunastej już gali Fame w oktagonie zmierzą się m.in. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Marcinem Wrzostkiem, a w federacji zadebiutuje także Jacek Murański, który zastępuje swojego syna. Gdzie oglądać galę? Transmisja na żywo, stream online.Fame MMA 12 już w sobotę rozgrzeje polskich kibiców sportów walki. Poprzednia gala, która odbyła się w październiku, była historyczną. Po raz pierwszy w federacji odbyła się walka zawodowców. W klatce zmierzyli się Borys Mańkowski, który pokonał Normana Parke'a.

Projekt bez tytułu - 2021-11-06T184127.789
19.03.2022 07:55 FAME MMA 12. Mateusz Murański ostro trenuje przed walką. Pomaga mu Mamed Khalidov

Mateusz Murański już pod koniec listopada po raz kolejny stanie w klatce Fame MMA. 26-letni kontrowersyjny zawodnik 20 listopada zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Arkadiuszem Tańculą. Wojownik i aktor w mediach społecznościowych pokazał, że do tego pojedynku przygotowuje się pod wodzą legendy KSW Mameda Khalidova.Mateusz Murański w tym roku jest jednym z najgorętszych nazwisk w świecie freak fightów. Gdziekolwiek się pojawiał ze swoim ojcem Jackiem, wywoływali wielkie zamieszanie i stali jednymi z najbardziej pożądanych zawodników w świecie walk celebrytów i osobistości.

Projekt bez tytułu - 2021-09-06T161255.868
19.03.2022 07:47 Nie będzie walki Parke - Mańkowski? Irlandczyk zamieścił zaskakujący wpis

Feme MMA na miesiąc przed kolejną galą ma nie lada problem. Norman Parke, który na początku października miał się zmierzyć z Borysem Mańkowskim w walce wieczoru, poinformował za pomocą mediów społecznościowych, że do walki nie do dojdzie. Irlandczyk jednocześnie wystosował zarzuty wobec KSW.Fame MMA 11 planowo ma się odbyć 2 października. Jeszcze w sierpniu federacja poinformowała, że walką wieczoru ma być pojedynek "wypożyczonych" z KSW Normana Parke i Borysa Mańkowskiego.

Fame MMA Popek
19.03.2022 07:35 Gabriel "Arab" Al-Sulwi zastąpi "Popka" na gali Fame MMA

Fame MMA 9 odbędzie się w najbliższą sobotę w ŁodziNa kilka dni przed walką wypadł Paweł "Popek" Mikołajuw, który doznał kontuzji rękiMiejsce rapera w walce wieczoru z Patrykiem "Kizo" Wozińskim zastąpił Gabriel "Arab" Al-SulawiFame MMA zorganizuje w sobotę już dziewiątą galę. Na kilka dni przed samym wydarzeniem emocje sięgają zenitu. Dało się to poczuć na niedawnej konferencji prasowej, na której musiała interweniować ochrona po starciu między Jakubem Postaremczakiem a Krystianem "Krychą" Wilczakiem.Starciem wieczoru miał być pojedynek Pawła "Popka" Mikołajuwa z Patykiem "Kizo" Wozińskim. Obaj wzięli jeszcze udział w niedzielnej konferencji prasowej, a już we wtorek pojawiła się informacja, że do walki nie dojdzie.

Fame MMA transmisja
19.03.2022 07:34 Problemy kibiców podczas Fame MMA 9. Mnóstwo skarg w związku z usterkami w transmisji

Fame MMA sukcesem zakończyła swoją dziewiątą galęFani w trakcie wydarzenie narzekali na czarne ekrany, jakie pojawiały się zamiast transmisji walkJeden z szefów federacji Krzysztof Rozpara wyjawił, że Fame MMA walczyło z atakami hakerówW walce z hakerami została zaangażowana poznańska policjaFame MMA w sobotę zorganizowała już swoją dziewiątą galę. Z każdym kolejnym wydarzeniem poziom sportowy tego freak fightowego wydarzenia rośnie, podobnie jak zainteresowanie kibiców.W czasach pandemii koronawirusem gale odbywają się bez udziału publiczności, a co za tym idzie, kibice mogą śledzić wydarzenie jedynie za pomocą transmisji PPV. Dostęp do wszystkich dziesięciu sobotnich walk kosztował 19,99 zł.

Fame MMA
19.03.2022 07:32 Kuriozalna przygoda gwiazdy Fame MMA w szpitalu

Fame MMA 10. zbliża się wielkimi krokami. Podczas jubileuszowej gali w oktagonie zobaczymy m.in. Piotra Pająka. Popularny podróżnik przed walką z Gamou Fallem trafił jednak do szpitala. Sytuacja jest jednak dziwna, gdyż Pająkowi nic nie dolega. Mimo to został umieszczony w izolatce.