Swiatsportu.pl > Sporty walki > FAME MMA 12. Mateusz Murański ostro trenuje przed walką. Pomaga mu Mamed Khalidov
Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski 19.03.2022 07:55

FAME MMA 12. Mateusz Murański ostro trenuje przed walką. Pomaga mu Mamed Khalidov

Projekt bez tytułu - 2021-11-06T184127.789
screen youtube.com/RealnewsPL Instagram.com/@mateusz_muranski

Mateusz Murański już pod koniec listopada po raz kolejny stanie w klatce Fame MMA. 26-letni kontrowersyjny zawodnik 20 listopada zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Arkadiuszem Tańculą. Wojownik i aktor w mediach społecznościowych pokazał, że do tego pojedynku przygotowuje się pod wodzą legendy KSW Mameda Khalidova.

Mateusz Murański w tym roku jest jednym z najgorętszych nazwisk w świecie freak fightów. Gdziekolwiek się pojawiał ze swoim ojcem Jackiem, wywoływali wielkie zamieszanie i stali jednymi z najbardziej pożądanych zawodników w świecie walk celebrytów i osobistości.

Mateusz Murański vs Arkadiusz Tańcula na Fame MMA 12

W maju tego roku 26-letni aktor znany z programu "Lombard życie pod zastaw" pojawił się w klatce Fame MMA 10. Swój debiut w oktagonie zaliczył ze znanym zawodnikiem federacji i swoim kolegą z planu serialu Arkadiuszem Tańculą.

Zwaśnieni panowie dali prawdziwe show w oktagonie. Najpierw to Tańcula miał przewagę i zdecydowanie wygrał w pierwszej rundzie. Później zdecydowanie osłabł i to Murański miał inicjatywę. W ostatniej rundzie obaj widocznie opadli z sił i minimanie lepszy był Tańcula.

Tak też orzekli sędziowie, którzy przyznali zwycięstwo "Aroyowi". Jednak Tańcula mocno odczuł skutki tego pojedynku i jeszcze w oktagonie musiały mu pomóc służby medyczne. Murański od początku nie zgadzał się z tym werdyktem.

- Przecież to są jakieś żarty. Zwycięzca nie może się podnieść, o co tutaj chodzi? Ja wygrałem tę walkę, jednogłośnie! - mówił na gorąco po walce. Później się okazało, że pojedynek mógł się skończyć tragicznie. Tańcula przyznał, że trafił na 11 dni do szpitala, a jego nerki przestały działać.

Murański trenował pod okiem legendy MMA

Teraz aktor będzie miał okazję do rewanżu. Pojedynek Tańcula - Murański znalazł się w karcie walk gali Fame MMA 12. Do starcia pozostało już coraz mniej czasu. Gala, która odbędzie się w Ergo Arenie w Gdańsku, zaplanowana jest na 20 listopada.

Obaj panowie są w samym środku przygotowań, czym chwalą się swoim fanom w mediach społecznościowych. Murański w sobotę pokazał, że szykuje się do walki pod okiem jednej z największych gwiazd Polskiego MMA - Mamed Khalidov.

- Mordercze sobotnie sparingi! Gościnnie w klubie Arrachion Olsztyn, razem z moim trenerem Robertem Maruszakiem. Oraz cenne wskazówki od mistrza KSW – Mameda Khaldiova. Spełniają się moje marzenia - napisał Murański na Instagramie.

Dla Murańskiego to będzie już piąty pojedynek w MMA. Poza majową walką z Tańculą pokonał Artura Syca, na gali FEN 34. Do tego w sierpniu wygrał dwie walki podczas jednej gali Elite Fighters. Wtedy krótkim odstępie czasu pokonał Norberta Janeckiego i Marcina Makowskiego.

>
>
>

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane