Swiatsportu.pl > Jecek Murański

Jecek Murański

polski aktor, który gra w takich serialach, jak Pierwsza Miłość czy Lombard. Życie pod zastaw. Na swoim koncie ma także grę w filmach – między innymi Asymetria.

FAME MMA 12 Rzymska Klatka Jacek Murański Arkadiusz Tańcula
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Jacek Murański zmasakrowany w swoim debiucie. Skandaliczne zachowanie "Murana"

FAME MMA 12. Organizatorzy przygotowali dla swoich kibiców niezwykłą niespodziankę na sam koniec. W rzymskiej klatce zadebiutował w FAME MMA Jacek Murański, który zastąpił w walce swojego syna. Naprzeciwko niego stanął Arkadiusz Tańcula. Tańcula zmasakrował swojego rywala, a cała walka zakończyła się w oparach skandalu.FAME MMA 12: W extra fighcie spotkali się ze sobą Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Walka została stoczona w niesamowitych warunkach. Reguła mma z dozwolonymi łokciami, klatka rzymska o rozmiarach 3 na 3 metry. Jest to pierwsze takie wydarzenie w historii. Wszyscy zadają sobie pytanie czy zostanie zweryfikowana legenda Jacka Murańskiego, nieprawdopodobnego zadymiarza? Na jego drodze stoi Arkadiusz Tańcula. Konflikt między nimi trwa już od bardzo długiego czasu.

FAME MMA 12 Gdzie oglądać transmisja na żywo stream online
19.03.2022 07:57 FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, PPV

Fame MMA 12 gdzie oglądać galę? Kibice sportów walki już w sobotę będą mieli swoją ucztę. Na dwunastej już gali Fame w oktagonie zmierzą się m.in. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Marcinem Wrzostkiem, a w federacji zadebiutuje także Jacek Murański, który zastępuje swojego syna. Gdzie oglądać galę? Transmisja na żywo, stream online.Fame MMA 12 już w sobotę rozgrzeje polskich kibiców sportów walki. Poprzednia gala, która odbyła się w październiku, była historyczną. Po raz pierwszy w federacji odbyła się walka zawodowców. W klatce zmierzyli się Borys Mańkowski, który pokonał Normana Parke'a.

Projekt bez tytułu - 2021-11-06T184127.789
19.03.2022 07:55 FAME MMA 12. Mateusz Murański ostro trenuje przed walką. Pomaga mu Mamed Khalidov

Mateusz Murański już pod koniec listopada po raz kolejny stanie w klatce Fame MMA. 26-letni kontrowersyjny zawodnik 20 listopada zmierzy się w rewanżowym pojedynku z Arkadiuszem Tańculą. Wojownik i aktor w mediach społecznościowych pokazał, że do tego pojedynku przygotowuje się pod wodzą legendy KSW Mameda Khalidova.Mateusz Murański w tym roku jest jednym z najgorętszych nazwisk w świecie freak fightów. Gdziekolwiek się pojawiał ze swoim ojcem Jackiem, wywoływali wielkie zamieszanie i stali jednymi z najbardziej pożądanych zawodników w świecie walk celebrytów i osobistości.

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T121930.221
19.03.2022 07:54 Najman zawalczy z Murańskim na gołe pięści! Jest oficjalne potwierdzenie

Marcin Najman nie kończy kariery. Po piątkowym zwycięstwie nad Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim byłego boksera czeka długo wyczekiwana walka z Jackiem Murańskim. Do pojedynku ma dojść w 29 stycznia przyszłego roku. Panowie zmierzą się na gali Elite Fighters 2. - Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - przekazali organizatorzy.Marcin Najman w piątek po raz kolejny wrócił do oktagonu. Mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery były bokser zmierzył się na swojej gali MMA VIP 3 z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, znanym z programu "Chłopaki do wzięcia".