Swiatsportu.pl
FAME MMA 12 Rzymska Klatka Jacek Murański Arkadiusz Tańcula

screen transmisja FAME MMA

FAME MMA 12: Jacek Murański zmasakrowany w swoim debiucie. Skandaliczne zachowanie "Murana"

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Redakcja Świat Sportu

Udostępnij:

FAME MMA 12. Organizatorzy przygotowali dla swoich kibiców niezwykłą niespodziankę na sam koniec. W rzymskiej klatce zadebiutował w FAME MMA Jacek Murański, który zastąpił w walce swojego syna. Naprzeciwko niego stanął Arkadiusz Tańcula. Tańcula zmasakrował swojego rywala, a cała walka zakończyła się w oparach skandalu.

FAME MMA 12: W extra fighcie spotkali się ze sobą Jacek Murański i Arkadiusz Tańcula. Walka została stoczona w niesamowitych warunkach. Reguła mma z dozwolonymi łokciami, klatka rzymska o rozmiarach 3 na 3 metry. Jest to pierwsze takie wydarzenie w historii. Wszyscy zadają sobie pytanie czy zostanie zweryfikowana legenda Jacka Murańskiego, nieprawdopodobnego zadymiarza? Na jego drodze stoi Arkadiusz Tańcula. Konflikt między nimi trwa już od bardzo długiego czasu.

FAME MMA 12: Jacek Murański w końcu zadebiutował

Arkadiusz Tańcula wraca do walki po niespełna dwóch miesiącach od swojego zwycięstwa na gali Fame MMA 11. Aroy zapowiada, że jest to jego koniec sagi z rodziną Murańskich. Walka rozgrzewa do czerwoności wszystkich zainteresowanych freak fightami w Polsce.

Wydarzenie to można uznać wręcz za historyczne. Pierwotnie Tańcula miał walczyć z młodym Murańskim, ale ten odniósł ciężką kontuzję. Jego ojciec postanowił wziąć tą walkę w zastępstwie, ale postawił swoje warunki. Nowością jest również fakt klatki rzymskiej. Mierzy ona tylko trzy na trzy metry. Dodatkowo w klatce zmieścić musi się również sędzia.

Walka może mieć nieprawdopodobny przebieg. Nikt tak naprawdę nie wie, czego możemy się spodziewać po tym co zaprezentują zawodnicy. Rusza walka, niesamowity ładunek emocjonalny. Czy sędzia zdąży uciec przed ciosami? Mocne kopnięcia ze strony Jacka Murańskiego, Tańcula uderza serią ciosów. Jacek Murański oszołomiony ciosami. Arek idzie po swoje. Jacek śmieje się w twarz przeciwnikowi. Tańcula ciągle uderza kopnięciami. Jacek Murański inkasuje mnóstwo ciosów na twarz. Jest cały zakrwawiony.

Rozpoczyna się druga runda. Jacek Murański szuka obalenia. Zero gardy u Murana, jego gardą głowa. Dużo trafia Tańcula, ale zaczyna ciężko oddychać. Zakrwawiona twarz Murańskiego. Jacek podpierał się łapiąc siatki, otrzymuje on tym samym minusowy punkt. Tańcula znalazł się w dosiadzie. Koniec rundy. Kolejna runda na konto Tańculi.

Wszystko wygląda na to, że Arkadiusz Tańcula idzie po kolejne zwycięstwo w swojej karierze. Trzecia runda zaczęłą się od wielkiej awantury. Najpierw na ziemię sprowadza Jacek Murański, później Tańcula. Wielkie emocje w walce, Arkadiusz próbuje dusić przeciwnika. Piękne obalenie w wykonaniu Tańculi. Jacek Murański gryzie Tańculę!!! Co tu się dzieje. Kibice nie są zadowoleni z niehonorowej postawy Murana.

Czwarta runda rozpoczyna się od próby obalenia Jacka przez Tańculę. Koniec walki, dyskwalifikacja Jacka Murańskiego za trzymanie się siatki.

Relacja: Albert Długoszewski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Kapitalny popis Kamila Stocha w kwalifikacjach. Zdeklasował rywali, niebotyczna odległość i zwycięstwo

  • Skandaliczna pomyłka dziennikarzy. Nazwali Roberta Lewandowskiego Niemcem, wstyd na skalę światową

  • Kamil Stoch bronił honoru Polaków. Słabiutkie skoki pozostałych kadrowiczów w Niżnym Tagile

 

Redakcja Świat SportuAutor

Redakcja Świat Sportu

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Artur Szpilka

Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego (Wideo)

Czytaj więcej >
KSW 61 Pudzianowski Jurkowski Błachowicz

KSW 61: Jan Błachowicz wskazał faworyta walki Pudzianowski - Jurkowski

Czytaj więcej >
Marcin Najman MMA VIP 2

"Ch*j z tym Murańskim". Marcin Najman podsumował galę MMA VIP 2

Czytaj więcej >

Anthony Joshua poznał kolejnego rywala. Nazwisko zaskakuje

Czytaj więcej >