Swiatsportu.pl > Sporty walki > FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, PPV
Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski 19.03.2022 07:57

FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo, stream online, PPV

FAME MMA 12 Gdzie oglądać transmisja na żywo stream online
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News

Fame MMA 12 gdzie oglądać galę? Kibice sportów walki już w sobotę będą mieli swoją ucztę. Na dwunastej już gali Fame w oktagonie zmierzą się m.in. Kasjusz "Don Kasjo" Życiński z Marcinem Wrzostkiem, a w federacji zadebiutuje także Jacek Murański, który zastępuje swojego syna. Gdzie oglądać galę? Transmisja na żywo, stream online.

Fame MMA 12 już w sobotę rozgrzeje polskich kibiców sportów walki. Poprzednia gala, która odbyła się w październiku, była historyczną. Po raz pierwszy w federacji odbyła się walka zawodowców. W klatce zmierzyli się Borys Mańkowski, który pokonał Normana Parke'a.

FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Transmisja na żywo

Przed walką największe zamieszanie wywołuje pojedynek z udziałem Arkadiusza Tańculi. Aktor znany m.in. z serialu "Lombard życie pod zastaw" początkowo miał ponownie zmierzyć się ze swoim kolegą z pany Mateuszem Murańskim. 27-latek kilka dni przed walką zrezygnował z powodu kontuzji ręki, a w pojedynku zastąpi go jego ojciec Jacek Murański.

52-letni celebryta przeżywa swoje prawdziwe pięć minut. W ostatnich miesiącach głośno jest o jego pojedynku z Marcinem Najmanem, ale obecnie nie wiadomo czy i kiedy do niej dojdzie. Murański senior zapewnia, że ze względu na znajomość krav magi jest niezwykle groźny, ale do tej pory nie miał okazji zadebiutować w żadnej organizacji.

Do tego walka ma odbyć się w tzw. klatce rzymskiej, czyli kwadracie 3 metry na 3 metry, a do tego w walce Murański z Tańculą będą mogli używać łokci. Cała walka zakontraktowana jest na 5 rund po dwie minuty.

FAME MMA 12: Gdzie oglądać? Stream online

Podczas gali czeka nas także kolejne starcie zawodowych wojowników. Tym razem do oktagonu Fame MMA wejdzie były mistrz KSW Marcin Wrzostek. W walce wieczoru zmierzy się na zasadach boksu z Kasjuszem "Don Kasjo" Życińskim. Mało tego, zaraz po walce kontrowersyjny uczestnik "Warsaw Shore" zmierzy się z jednym z włodarzy Fame MMA Michałem "Boxdelem" Baronem.

Między panami w ostatnich tygodniach było niezwykle gorąco, a emocje sięgnęły zenitu podczas programu "Face to face" przed sobotnią galą. Życiński rzucił, że po walce z Wrzostkiem chętnie zawalczy z "Boxdelem, na co ten przystał, a zgodę dali także pozostali włodarze federacji.

Na sobotniej gali dojdzie także do pojedynku o pas mistrzowski wagi półciężkiej między Adrianem "Polakiem" Polańskim a Maksymilianem "Wiewórą" Wiewiórką. Do tego swoją kolejną walkę w oktagonie zaliczy partnerka Artura Szpilki Kamila Wybrańczyk. Łącznie podczas gali kibice będą mogli obejrzeć aż 11 walk.

Galę Fame MMA 12 można oglądać jedynie na oficjalnej platformie famemmatv. Każdy, kto będzie chciał wykupić transmisję, ma dwie opcje. Wykup pakietu z jakością 720p oraz dostępem przez 48 godzin kosztuje od 24,99 złotych, a cena może się różnić w zależności od sposobu płatności. Natomiast opcja "premium" z jakością 1080p i dostępem do materiałów przez 7 dni kosztuje od 29,99 zł.

Otrzymanie dostępu do transmisji może potrwać nawet do godziny. Początek transmisji o godzinie 20.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

 

Powiązane