Swiatsportu.pl > Sporty walki > Najman zawalczy z Murańskim na gołe pięści! Jest oficjalne potwierdzenie
Łukasz Kowalski
Łukasz Kowalski 19.03.2022 07:54

Najman zawalczy z Murańskim na gołe pięści! Jest oficjalne potwierdzenie

Projekt bez tytułu - 2021-10-30T121930.221
swiatsportu.pl

Marcin Najman nie kończy kariery. Po piątkowym zwycięstwie nad Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim byłego boksera czeka długo wyczekiwana walka z Jackiem Murańskim. Do pojedynku ma dojść w 29 stycznia przyszłego roku. Panowie zmierzą się na gali Elite Fighters 2. - Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - przekazali organizatorzy.

Marcin Najman w piątek po raz kolejny wrócił do oktagonu. Mimo wcześniejszych zapowiedzi o zakończeniu kariery były bokser zmierzył się na swojej gali MMA VIP 3 z Ryszardem "Szczeną" Dąbrowskim, znanym z programu "Chłopaki do wzięcia".

Marcin Najman - Jacek Murański na gołe pięści!

"El Testosteron" błyskawicznie zakończył ten pojedynek. Wykorzystał błędy mniej doświadczonego rywala, wyprowadził dwa mocne i celne ciosy, którymi powalił "Szczenę" na matę. Później jeszcze dołożył uderzenia w parterze, aż w końcu sędzia przerwał walkę. Trwała tylko 17 sekund.

Wiadomo już, że to nie była ostatnia walka w karierze Najmana. 29 stycznia przyszłego roku dojdzie do wyczekiwanej walki byłego boksera z Jackiem Murańskim. Panowie mieli walczyć jeszcze w tym roku, podobno mieli już ustalone warunki pojedynku na jednej z gal Najmana, ale walka ostatecznie nie doszła do skutku.

Teraz panowie zmierzą się podczas gali Elite Fighters 2 w Gliwicach. Organizacja w oświadczeniu przekazała, że umowy z zawodnikami są już podpisane. Do tego przekazano, w jakiej formule odbędzie się pojedynek.

Potwierdzono walkę Najmana z Murańskim

- Przed Tobą najbardziej oczekiwana i kontrowersyjna walka w historii freak fightów – debiut Jacka Murańskiego oraz kolejny powrót Marcina Najmana w nieoczywistej formule Last Man Standing, czyli walce na gołe pięści bez limitu czasowego - czytamy w oświadczeniu. - Umowy podpisane. Czas na pokazanie woli walki i charakteru - dodano.

Panowie od lat nie darzą się sympatią, czego dali wyraz niejednokrotnie w mediach społecznościowych. Teraz będą mieli okazję sobie wszystko wyjaśnić, tak jak zapowiadali w oktagonie na gołe pięści, bez sędziów i bez podziału na rundy.

- W najbliższym czasie ogłosimy kolejne walki zestawienia II gali Elite Fighters – walka Każdy na Każdego, walka Kobiety z Mężczyzną, walka 2 na 1, starcie programów Love Island z Hotel Paradise, Królowych Życia z Warsaw Shore, najmocniejsi polscy Truckerzy oraz zagraniczny zawodnik, który przed walką wykona baaaardzo długi lot w naszym kierunku to dopiero początek - zaznaczyła federacja w komunikacie.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane