Swiatsportu.pl
FAME MMA 12 Zusje Martirenti

screen transmisja Fame MMA

FAME MMA 12: Niezwykłe widowisko w walce "Zusje" z "Martirenti"

20 Marca 2022

Autor tekstu:

Redakcja Świat Sportu

Udostępnij:

FAME MMA 12. Za nami kolejny pojedynek pań. Tym razem w oktagonie zmierzyły się Kamila "Zusje" Smogulecka oraz Marta "Martirenti" Rentel. "Zusje" niesamowicie okładała głowę rywalki, która do samego końca nie dała się powalić. Zasłużone zwycięstwo Smoguleckiej.

Kolejną walkę kobiet na gali Fame MMA 12 stoczyły ze sobą Marta “Martirenti” Rentel oraz Zusje. Znana influencerka moa ponad 3 miliony obserwujących na Instagramie. Zusje jest natomiast faworytką bukmacherów na tę walkę. Jako pierwsza do oktagonu weszła “Martirenti”. Swoje wejście wykonała do piosenki z popularnej bajki “Atomówki”. Wejścia Zusje do oktagonu zawsze zaskakują kreatywnością. Tym razem było tak samo.

FAME MMA 12:

“Nie znasz dnia, ani godziny” - takimi słowami przywitała swoją rywalkę Zusje. Widzowie i bukmacherzy typują na Zusję jako zwyciężczynię.

Walka rozpoczęłą się niesamowicie spokojnie. Zusje na wstecznym biegu, ale udało jej się wyprowadzić dwa mocne prawe ciosy. Rozpoczęła się chaotyczna awantura. “Martirenti” ma już rozcięcie na twarzy. Spróbowała klinczu, ale bez efektów. Marta Rentel naciera, a Zusje ciągle rusza się głównie w tył. Potężny prawy ze strony “Martirenti”. Marta próbuje obalać, ale bezskutecznie. Posyła mocne frontkicki w stronę Zusję.

Narożnik Zusje pobudza zawodniczkę do walki. Marta jest niezwykle odporna na uderzenia. Ciosy kobiet przecinają powietrze. Spokojna końcówka pierwszej rundy nie przynosi rozwiązań. “Martirenti” zdecydowanie poprawiła się od swojego ostatniego pojedynku. Rozwinęła wachlarz swoich umiejętności.

Zusje zmęczona pierwszą rundą. Obie zawodniczki wychodzą do drugiej rundy bardzo spokojnie. “Martirenti” trafiła mocnym ciosem, ale Zusje odpowiada jeszcze lepiej. Dziewczyny odpalają wiatraki. Marta atakuje kopnięciem i backfistem. “Martirenti” trafiła potężnym prawym Zusje. Ten cios bardzo sprawdza się w tym pojedynku.

Rozpoczyna się uliczna bójka. “Martirenti” próbuje sprowadzić walkę do parteru, ale bezskutecznie. Obie panie oddychają już rękawami. Zusje zainkasowała kolejną potworną bombę. Runda kończy się krótką wymianą. Na twarzy “Martirenti” widać już trudy pojedynku.

180 ostatnich sekund pojedynku pań. “Martirenti” naciera, Zusje odpowiada prawymi prostymi. Marta trafia kapitalnym ciosem, ale Zusje nie pozostaje dłużna. Zawodniczka ubrana na czarno odpala weselniaki, ale jej przeciwniczka nie pozostaje dłużna. Zmęczenie daje się we znaki.

Zusje uderzyła potężnym prawym w twarz “Martirenti”. Jak ona ustała ten cios?! Obie panie są niesamowicie twarde. Zusje serwuje kolejne bomby w twarz swojej przeciwniczki. Tempo walki jest już niesamowicie niskie. Paniom kończy się paliwo w baku. Ostatnie 10 sekund to uliczna awantura. Bardzo piękne i wyrównane starcie.

Zusje najprawdopodobniej wróci na zwycięski szlak w Fame MMA. “Martirenti” jest przytulana przez swój narożnik. Obie panie zostawiły serce w oktagonie. Sędziowie punktowali po trzech pełnych rundach: 30:27, 30:27, 29:28 dla jednogłośnej zwyciężczyni, którą zostaje Zusje. Gratulacje dla zwyciężczyni i obu pań.

Relacja: Albert Długoszewski

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

  • Kapitalny popis Kamila Stocha w kwalifikacjach. Zdeklasował rywali, niebotyczna odległość i zwycięstwo

  • Skandaliczna pomyłka dziennikarzy. Nazwali Roberta Lewandowskiego Niemcem, wstyd na skalę światową

  • Kamil Stoch bronił honoru Polaków. Słabiutkie skoki pozostałych kadrowiczów w Niżnym Tagile

 

Redakcja Świat SportuAutor

Redakcja Świat Sportu

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Artur Szpilka

Artur Szpilka ciężko znokautowany przez Łukasza Różańskiego (Wideo)

Czytaj więcej >
KSW 61 Pudzianowski Jurkowski Błachowicz

KSW 61: Jan Błachowicz wskazał faworyta walki Pudzianowski - Jurkowski

Czytaj więcej >
Marcin Najman MMA VIP 2

"Ch*j z tym Murańskim". Marcin Najman podsumował galę MMA VIP 2

Czytaj więcej >

Anthony Joshua poznał kolejnego rywala. Nazwisko zaskakuje

Czytaj więcej >