Swiatsportu.pl > Skoki narciarskie > Ostre spięcie na Twitterze Marcina Najmana z dyrektorem TVP Sport
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:51

Ostre spięcie na Twitterze Marcina Najmana z dyrektorem TVP Sport

Marcin Najman
TOMASZ RADZIK/AGENCJA SE/East News, Ireneusz Sobieszczuk TVP SA, creativecommons.org/licenses/by-sa/4.0/deed.en, zmiana rozmiaru

Marcin Najman ostro zareagował na nieobecność skoków narciarskich w TVP. "El Testosteron" podzielił się swoją opinią na ten temat za pośrednictwem Twittera. Jego zdaniem, do tej sytuacji nie doszłoby za czasów Włodzimierza Szaranowicza. Na odpowiedź dyrektora TVP Sport, Marka Szkolnikowskiego nie trzeba było długo czekać.

  • Skoki narciarskie niemal znikają z TVP

  • To było powodem zdecydowanej reakcji Marcina Najmana, który jako argumentu użył osoby Włodzimierza Szaranowicza

  • Mistrzowską ripostą popisał się jednak Marek Szkolnikowski, wbijając "ostrą szpilkę" 42-latkowi

Bez wątpienia najgłośniejszą wiadomością w polskim sporcie wczoraj, była informacja grupy TVN Discovery o transmisji zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich. Taka wiadomość nie mogła obejść się bez reakcji Marcina Najmana, który uważa, że Włodzimierz Szaranowicz nie dopuściłby do takiej sytuacji. To spotkało się z ciętą ripostą dyrektora TVP Sport.

Marcin Najman uderzył w TVP

"El Testosteron" jest aktywnym użytkownikiem Twittera. Dlatego nic dziwnego, że Marcin Najman zareagował na pozbawienie TVP większości transmisji Pucharu Świata w skokach narciarskich.

- TVP Sport bez skoków narciarskich ? Ten człowiek by na to nigdy nie pozwolił. To jest niestety ta różnica jakości - zaatweetował 42-latek, załączając zdjęcie Włodzimierza Szaranowicza.

Tak mocna wypowiedź spotkała się z równie ostrą odpowiedzią Marka Szkolnikowskiego.

- Panie Marcinie, niech każdy robi to, co potrafi najlepiej. Ja będę zajmować się prawami sportowymi, a Pan odklepywaniem z każdym kolejnym rywalem - odpowiedział dyrektor TVP Sport.

Ostatnie słowo jak na razie w tej dyskusji wypowiedział Najman.

- Brak obiektywnego spojrzenia i oderwanie od rzeczywistości to cecha wielu młodych managerów, którym odbiła sodówka. Skora Pan taki najlepszy w prawach telewizyjnych, to gdzie skoki w TVP? Co do złośliwości nie zejdę do tego poziomu. Brakuje Włodzimierza Szaranowicza w TVP - stwierdził "El Testosteron".

Tylko nieliczne zawody skoków narciarskich będą dostępne w TVP

Nieudostępnienie na prawie sublicencji praw do transmisji zawodów Pucharu Świata przez grupę Discovery TVN sprawia, że na TVP do 2026 roku będziemy mogli zobaczyć jedynie polskie konkursy (więcej przeczytacie o tym tutaj).

Poza tym wiadomo, że u publiczny nadawca pokaże mistrzostwa świata w lotach, które odbędą się w dniach 11-13 marca 2022 w Vikersund.

Nowy sezon Pucharu Świata wystartuje zostanie zainaugurowany 20 listopada w Niżnym Tagile. Tydzień później zawodnicy zawitają do Ruki, a w pierwszy weekend grudnia będą rywalizowali na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane