Swiatsportu.pl
EN 01389827 0616

Matthias Koch/Imago Sport and News/East News

Gwiazdor Bayernu przeszedł pilną operację serca. "Ciągle brakowało mu tchu"

17 Września 2021

Autor tekstu:

Mateusz Dziubiński

Udostępnij:

Bayern Monachium w najbliższych meczach będzie musiał poradzić sobie bez Kinglseya Comana. Trener Julian Nagelsmann zdradził, że Francuz musiał poddać się operacji serca. Coman narzekał na problemy z oddychaniem. Piłkarz jest już po zabiegu i wraca do zdrowia.

  • Bayern Monachium przekazał w piątek, że Kingsley Coman przeszedł operację serca

  • Piłkarz narzekał na problemy z oddychaniem i musiał przejść szybki zabieg

  • Trener Julian Nagelsmann zdradził, jak długo Francuz będzie wyłączony z gry

Bayern Monachium podał w piątek infomrację, która mocno przestraszyła kibiców. Julian Nagelsmann przekazał, że Kinglsley Coman przeszedł operacją serca. Zabieg odbył się w związku z problemami, jakie miał w ostatnim czasie piłkarz.

Projekt bez tytułu - 2021-09-02T094651.578

Koniec Vitala Heynena w reprezentacji Polski? Selekcjoner zabrał głos

CZYTAJ DALEJ

Bayern Monachium przestraszył kibiców komunikatem

Bayern Monachium przygotowuje się do ligowego pojedynku z VfL Bochum. W piątek najnowsze informacje z obozu mistrzów Niemiec przekazał trener Julian Nagelsmann. Dowiedzieliśmy się m.in., czy w spotkaniu wystąpi Robert Lewandowski (więcej TUTAJ).

Nagelsmann miał dla kibiców także informację, która dosłownie ich przeraziła w pierwszej chwili. 34-latek zdradził, że Kinglsey Coman nie zagra w najbliższym meczu, gdyż musiał się poddać operacji serca! Niemiec uspokoił od razu, że sprawa nie jest tak poważna, jak może się wydawać.

- Coman przeszedł wczoraj operację. Miał lekki problem z rytmem serca. Wiązało się to z małym, dodatkowym uderzeniem. Przez to przez krótki czas miał problem z zaczerpnięciem pełnego oddechu. Nie był w związku z tym w pełni wydajny. Przez to zdecydowaliśmy się na długotrwałe monitorowanie go za pomocą echokardiografu. - powiedział szkoleniowiec Bayernu. 

- Teraz Coman odczuwa lekki ból, ale z sercem nie ma już problemu. To wszystko brzmi bardziej dramatycznie, niż jest w rzeczywistości. W przyszłym tygodniu powróci do treningów biegowych - dodał. 

Kingsley Coman chce odejść z Bayernu Monachium

Kariera Kingsleya Comana w Bayernie Monachium jest naznaczona kontuzjami. Już w tym sezonie opuścił trzy mecze. Ostatnio sporo mówi się na temat odejścia 25-latka z Bayernu Monachium.

Umowa Francuza z “Die Roten” wygasa w czerwcu 2023 roku, a strony nie doszły do porozumienia w sprawie jej przedłużenia. Podobno piłkarz chce poszukać nowego wyzwania i marzy o grze w Premier League. Zainteresowane jego sprawdzeniem mają być Liverpool i Manchester City. 

Źródło: Bayern Monachium, goal.pl

 

To oni przez lata swoimi występami zachwycali Polskich kibiców. Zobaczmy, czy ich pamiętasz.

Pytanie 1 z 7

Przez lata był miał na swoim koncie najwięcej występów jako kapitan piłkarskiej reprezentacji Polski, a wynik ten dopiero niedawno pobił Robert Lewandowski. Oczywiście był to:

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: