Swiatsportu.pl
Justyna Kowalczyk-Tekieli

EAST NEWS

Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała zdjęcie sugerujące ciążę

13 Maja 2021

Autor tekstu:

Aleksy Kiełbasa

Udostępnij:

Justyna Kowalczyk-Tekieli regularnie utrzymuje kontakt ze swoimi fanami. Polska "Królowa nart" relacjonuje swoją aktywność fizyczną oraz częste spacery po górach na Instagramie. Wczoraj mistrzyni olimpijska z Vancouver i Soczi opublikowała zdjęcie, na którym widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Czy była biegaczka spodziewa się dziecka? Internauci nie mają wątpliwości!

  • Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała wymowne zdjęcie

  • Fotografia sugeruje, że nasza „Królowa nart” jest w ciąży

  • Internauci już gratulują byłej biegaczce i jej mężowi

  • Para nie potwierdziła oficjalnie tych rewelacji

Justyna Kowalczyk-Tekieli co prawda nie jest już aktywna zawodowo w świecie sportu, ale nie oznacza to, że sportową emeryturę postanowiła spędzić w wygodnym fotelu, wręcz przeciwnie. Nasza mistrzyni bardzo często wędruje po górach, trenuje na nartach, lub nartorolkach z mężem Kacprem Tekielim, który jest wspinaczem oraz instruktorem wspinaczki.

Dwukrotna mistrzyni olimpijska opublikowała wczoraj na swoim Instagramie zdjęcie z jednej z ostatnich swoich wypraw, gdzie widać wyraźnie zaokrąglony brzuszek. Obserwatorzy „Królowej nart” natychmiast pospieszyli szczęśliwemu małżeństwu z gratulacjami, ale para oficjalnie nie potwierdziła jeszcze ich domysłów. Fotografia jest jednak bardzo sugestywna.

Justyna Kowalczyk-Tekieli odnalazła szczęście w życiu prywatnym

Wiele lat startów, ciągłe podróże na kolejne zawody sprawiły, że Justyna Kowalczyk-Tekieli, która jest absolutnym tytanem pracy, nie miała czasu i być może szczęścia, w odnalezieniu swojej drugiej połówki. To udało jej się po zakończeniu sportowej kariery.

24 września 2020 roku Justyny Kowalczyk wzięła ślub z Kacprem Tekielim, wspinaczem oraz instruktorem wspinaczki. Para wygląda na bardzo szczęśliwą, co często można zobaczyć w mediach społecznościowych czterokrotnej zdobywczyni Kryształowej Kuli za Puchar Świata.

Oboje uwielbiają wyprawy i treningi, a fani regularnie mogą śledzić ich poczynania, bowiem nasza mistrzyni regularnie publikuje relacje ze wspólnej aktywności z mężem. Ostatnie zdjęcie „Królowej nart” wzbudziło prawdziwą sensację, bowiem wydaje się, że legenda polskich biegów narciarskich spodziewa się dziecka.

Justyna Kowalczyk-Tekieli jest w ciąży? Tak sugeruje najnowsze zdjęcie

W środę Justyna Kowalczyk-Tekieli opublikowała na Instagramie zdjęcie, na którym dokładnie widać mocno zaokrąglony brzuszek.

Dla internautów oznaczała to tylko jedno, że nasza mistrzyni wraz ze swoim mężem oczekują dziecka. Dlatego pod fotografią posypały się komentarze z gratulacjami.

"Ależ piękna wiadomość! Gratulacje!", "Obserwuję stale, a widzę dopiero teraz, jest Pani Niesamowita! Gratulacje!", "Gratulacje! Dużo zdrowia dla Pani i dzidziusia" – komentowali fani byłej biegaczki.

Sami zainteresowani jeszcze nie potwierdzili tej informacji, ale również nie zaprzeczyli, aczkolwiek zdjęcie sugeruje tylko jedno i wydaje się, iż Justyna Kowalczyk-Tekieli już od dobrych kilku tygodni jest prawdopodobnie w stanie błogosławionym.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Aleksy Kiełbasa

Redaktor serwisu Swiatsportu.pl. Pasjonat skoków narciarskich, Premier League oraz Formuły 1. Absolwent Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Chcesz się ze mną skontaktować?

Napisz adresowaną do mnie wiadomość na mail: redakcja@swiatsportu.pl

Podobne artykuły

Kanał Sportowy

Inne sporty

Kanał Sportowy został zawieszony w serwisie YouTube

Czytaj więcej >
Juri Sedych nie żyje

Inne sporty

Nie żyje Jurij Siedych, rekordzista świata w rzucie młotem

Czytaj więcej >
Robert Kubica Aston Martin Sebastian Vettel

Inne sporty

Kubica może zostać w F1! Polak może zastąpić Vettela

Czytaj więcej >
Nie żyje Fabio Taborre

Inne sporty

Nie żyje Fabio Taborre, były włoski kolarz

Czytaj więcej >

Inne sporty

Lewis Hamilton cieszy się, że żyje po strasznym wypadku w GP Wloch

Czytaj więcej >
Kamila Lićwinko Koniec kariery

Inne sporty

Kamila Lićwinko zakończyła karierę. Wzruszające sceny w Opolu

Czytaj więcej >