Nie żyje świeczka Żródło: Alicja/pixabay.com

Nie żyje Patryk Nowak

30 Marzec 2021 Aleksy KiełbasaAleksy Kiełbasa

Nie żyje zaledwie 31-letni Patryk Nowak. Był zawodnikiem MMA , a także pięściarzem. Jak organizacja Fight Exclusive Night, jego ciało znaleziono w angielskim mieszkaniu. Policja i prokuratura badają przyczyny jego śmierci.

  • Nie żyje 31-letni Patryk Nowak
  • Mężczyzna na co dzień mieszkał w Anglii
  • Przyczyny jego śmierci na razie nie są znane. Dochodzenie w sprawie prowadzą policja i prokuratura

Tragiczne wiadomości dotarły do nas z Anglii. Organizacja Fight Exlusive Night przekazała, że Patryk Nowak został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu. Miał zaledwie 31-lat.

Był pięściarzem i zawodnikiem MMA, ale raczej bez znaczących sukcesów. Swoją ostatnią walkę w życiu stoczył w czerwcu 2020 roku.

Nie żyje Patryk Nowak

Federacja Fight Exlusive Night przekazała dziś tragiczne wiadomości z Anglii. 31-letni Patryk Nowak nie żyje. Został znaleziony martwy w swoim mieszkaniu.

- Dotarły do nas dziś bardzo złe informacje - nasz były zawodnik Patryk Nowak zmarł w swoim mieszkaniu w Anglii. Cała federacja FEN łączy się w bólu z rodziną i bliskimi Patryka. Spoczywaj w pokoju – możemy przeczytać w komunikacie organizacji.

Nie żyje Patryk Nowak

Grzegorz Krychowiak nie zagra z Anglią?Grzegorz Krychowiak nie zagra z Anglią?Czytaj dalej

Przyczyny śmierci byłego zawodnika MMA i pięściarza jak na razie nie są znane. Sprawę badają policja i prokuratura.


Miał na koncie osiem pojedynków w formule MMA

Nieżyjący Patryk Nowak w swojej karierze stoczył tylko jedną walkę bokserską. W lipcu 2020 roku został pokonany przez Karola Weltera. Głównie walczył w na zasadach MMA, ale nie odnosił spektakularnych sukcesów.

Swoją przygodę z mieszanymi sztukami walki zawodnik urodzony w Namysłowie rozpoczął znakomicie. Udało mu się wygrać swoje pierwsze cztery starcia, pierwszą przez decyzję sędziego, kolejne dwie przez poddanie się rywala, a następną przez TKO. Później zaczęły się schody.

Nowak przegrał swoim piątym starciu z Piotrem Halmannem, a w dalszej kolejności udało mu się znów wrócić na zwycięską ścieżkę, choć tylko na chwilę. Po wygranej z Jakubem Mroczkowskim nadeszły porażki z Marianem Ziółkowski i Marcinem Skrzekiem, 30 października 2020 roku, co było jego ostatnim pojedynkiem w życiu. 31-latek był także blisko związany z poznańskim klubem ANKOS MMA.

Rodzinie i najbliższym zmarłego Patryka Nowaka przekazujemy najszczersze wyrazy współczucia.

Źródło: Fight Exlusive Night

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł