Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Niesamowite nagranie z pierwszego treningu Messiego w PSG. 17-letni piłkarz zaskoczył gwiazdora
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:44

Niesamowite nagranie z pierwszego treningu Messiego w PSG. 17-letni piłkarz zaskoczył gwiazdora

psg yt
screen - youtube.com/PSG - Paris Saint-Germain

Lionel Messi we wtorek podpisał dwuletnią umowę z Paris Saint-Germain. Argentyńczyk ma już za sobą pierwszy trening z nowymi kolegami. Paryski klub opublikował w mediach społecznościowych zapis pierwszych zajęć Messiego. Hitem sieci stało się nagranie, na którym widać, jak przywitał gwiazdora 17-letni Ismael Gharbi.

  • Lionel Messi ma za sobą pierwszą sesję treningową w Paris Saint-Germain

  • Argentyńczyk poznał swoich nowych kolegów i wziął udział w zajęciach pod okiem Mauricio Pochettino

  • W sieci hitem stało się nagranie, na którym widać serdeczne przyjęcie Messiego przez 17-letniego piłkarza PSG Ismaela Gharbiego

Lionel Messi ma za sobą pierwszy trening w Paris Saiunt-Germain. Nagranie z zajęć pojawiło się w sieci i od razu stało się prawdziwym hitem. Wszystko z powodu fragmentu, na którym widać spotkanie Argentyńczyka z 17-letnim Ismaelem Gharbim.

Lionel Messi ma za sobą pierwszy trening w PSG

We wtorek Lionel Messi podpisał dwuletni kontrakt z Paris Saint-Germain. Argentyńczyk, który po ponad dwóch dekadach opuścił FC Barcelonę, będzie w nowym klubie zarabiał około 35 mln euro za sezon gry. Messi występował będzie w koszulce z numerem 30.

W Paryżu wybuchło prawdziwe szaleństwo po transferze gwiazdora. Szacuje się, że w zaledwie kilka dni do klubowej kasy Paris Saint-Germain wpłynęło około 10 milionów euro z samej sprzedaży koszulek z nazwiskiem Messi! Prawdziwy szał panuje także w internecie, gdzie klubowe social media obserwuje ponad dwukrotnie większa liczba internautów niż przed transferem 34-latka (więcej TUTAJ).

Argentyńczyk właśnie po raz kolejny został bohaterem internetu, a wszystko za sprawą jego pierwszego treningu z nowymi kolegami z drużyny. Paris Saint-Germain opublikowało w mediach społecznościowych zapis pierwszego dnia Messiego w ośrodku treningowym.

Na materiałach udostępnionych przez klub widać m.in. pierwsze spotkanie Messiego z gwiazdami drużyny. Argentyńczyk rozmawiał z Kylianem Mbappe czy Sergio Ramosem. Hitem sieci stał się jednak fragment, na którym widzimy Messiego i 17-letniego Ismaela Gharbiego.

Wideo z Leo Messim i 17-latkiem hitem sieci

Wszystko przez zachowanie młodego piłkarza. Gharbi, którego Messiemu przedstawił trener Mauricio Pochettino, zwrócił się do Leo Messiego z wyjątkowymi słowami. - Jeśli czegoś potrzebujesz, jestem tutaj - powiedział 17-latek. Messiemu bardzo spodobała się serdeczna postawa młodziana. Z uśmiechem przybił mu piątkę i serdecznie uściskał.

Ismael Gahrbi uznawany jest za spory talent. 17-latek ostatnio dostał szansę debiutu w pierwszej drużynie Paris Saint-Germain. Rozegrał 9 minut w końcówce meczu o Superpuchar Francji przeciwko OSC Lille. PSG przegrało to spotkanie 0:1.

Teraz Gharbi czeka na debiut w Ligue 1. Paryżanie w pierwszym meczu sezonu pokonali AC Troyes 2:1, jednak 17-latek nie znalazł się w kadrze na to spotkanie. Być może dostanie szansę już w ten weekend w meczu ze Strasbourgiem. 

Jeśli chodzi o Lionela Messiego, jego raczej nie zobaczymy na boisku. Argentyńczyk sam przyznał po podpisaniu kontraktu, że od miesiąca nie trenował. Potrzebuje zatem czasu na powrót do formy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Tagi: Leo Messi PSG
Powiązane