Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Piotr Zieliński został ojcem. Piłkarz reprezentacji Polski pochwalił się zdjęciem z synkiem
Aleksy Kiełbasa
Aleksy Kiełbasa 19.03.2022 07:38

Piotr Zieliński został ojcem. Piłkarz reprezentacji Polski pochwalił się zdjęciem z synkiem

Piotr Zieliński
MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Piotr Zieliński opuścił wczoraj zgrupowanie reprezentacji Polski w Opalenicy, aby móc towarzyszyć swojej małżonce podczas porodu. Pomocnik dziś pochwalił się zdjęciem ze swoim nowo narodzonym synkiem. Piłkarz zdradził również jego imię.

  • Piotr Zieliński został ojcem

  • Reprezentant Polski wraz z żoną Laurą powitał na świcie syna

  • Piłkarz zdradził, że dziecko będzie nosiło imię Maksymilian

Piotr Zieliński wyjechał wczoraj ze zgrupowania reprezentacji Polski, po to, aby towarzyszyć swojej żonie podczas porodu. Oczywiście wszystko odbyło się za zgodą selekcjonera Paulo Sousy.

Piłkarz, który dziś poznał również nowego trenera w klubie, o czym dokładnie informowaliśmy Was tutaj, udał się na Dolny Śląsk, bowiem w jednym z tamtejszych szpitali oczekiwała na poród.

Piotr Zieliński został ojcem

Piotr Zieliński dziś pochwalił się, że na świat przyszedł jego syn Maksymilian. Reprezentant Polski opublikował na swoim Instagramie zdjęcia z dzieckiem i podzielił się radością wraz ze swoimi fanami oraz złożył podziękowanie żonie.

- Pierwszy dzień reszty naszego życia. Maksymilian Zieliński. Dziękuję Laura za tę chwilę- napisał 27-letni piłkarz.

Oczywiście pod postem Polaka w jednym z najważniejszych dni w jego życiu pojawiło się wiele gratulacji od kolegów z boiska oraz wielu internautów. Do gratulacji przyłączył się także serwis Łączy nas piłka.

"Zielu" nie zagra w meczu reprezentacji Polski z Rosją

Piotr Zieliński kilka lat temu związał się z Laurą Słowiak i małżeństwo teraz doczekało się swojego pierwszego potomka. W czerwcu 2017 roku oświadczył się swojej ukochanej w dniu jej urodzin. Para pobrała się 15 czerwca 2019 roku, a ślub odbył się w Ząbkowicach Śląskich.

Paulo Sousa dał kilka dni 27-latkowi na to, aby mógł nacieszyć się tą wyjątkową chwilą wraz z żoną i Maksymilianem. Piłkarz ma wrócić do treningów po towarzyskim spotkaniu z Rosją, które reprezentacja Polski rozegra 1 czerwca.

Polak będzie już gotowy za to na spotkanie z Islandią, do którego dojdzie siedem dni później. To z pewnością bardzo ważna wiadomość dla naszego selekcjonera, który będzie chciał rozwiać swoje wszelkie wątpliwości związane z wyborami na Euro 2020. Miejmy nadzieję, że narodziny synka dadzą wiele dobrej energii naszemu pomocnikowi w trakcie występów na turnieju.

My również składamy ogromne gratulacje Piotrowi Zielińskiemu i życzymy mu jak najlepszej gry podczas mistrzostw Europy!

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane