Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Szokująca historia o Zlatanie Ibrahimoviciu. “Pocałowałem go w usta. Spoliczkował mnie”
Mateusz Dziubiński
Mateusz Dziubiński 19.03.2022 07:59

Szokująca historia o Zlatanie Ibrahimoviciu. “Pocałowałem go w usta. Spoliczkował mnie”

MARCO BERTORELLOAFPEast News
MARCO BERTORELLO/AFP/East News

Zlatan Ibrahimović jest jedną z największych gwiazd fitbolu w XXI wieku. Swoją wielką karierę rozpoczynał w barwach Ajaxu Amsterdam. W barwach holenderskiego zespołu występował z nim m.in. Andy van der Meyde. Były reprezentant Holandii opowiedział ostatnio zaskakującą historię, której bohaterem był popularny “Ibra”. 

  • Zlatan Ibrahimović na początku XXI wieku był jednym z najważniejszych piłkarzy Ajaxu Amsterdam

  • Szwed w holenderskim zespole występował u boku m.in. Andy'ego van der Meyde, utalentowanego pomocnika reprezentacji Holandii

  • Holender wyjawił ostatnio niesamowitą historię na temat słynnego Szweda. Van der Meyde pocałował kolegę, jednak ten nie docenił gestu

Zlatan Ibrahimović znalazł się na ustach wszystkich po wyznaniu byłego kolegi z Ajaxu Amsterdam. Andy van der Meyde wyznał, że kiedyś zdarzyło mu się pocałować słynnego Szweda. Ten jednak nie docenił gestu kolegi i szybko dał mu do zrozumienia, co myśli o takim zachowaniu.

Zlatan Ibrahimović bohaterem szokującej historii historii 

Zaltan Ibrahimović przygotowuje się do kolejnego sezonu w barwach AC Milan. Szwed stał się bohaterem europejskich mediów za sprawą historii, którą w holenderskiej telewizji opowiedział jego kolega z czasów gry w Ajaksie Amsterdam Andy van der Meyde. 

Były reprezentant Holandii był gościem programu “VTBL”. Z Ibrahimoviciem stanowił o sile Ajaxu na początku XXI wieku. Dziś 41-letni van der Meyde wyznał, że kiedyś zdarzyło mu się pocałować Ibrahimovicia w usta! Holender szybko jednak tego pożałował.

- Pewnego razu gdy spał, pocałowałem go w usta, bo miałem homoseksualne skłonności. Chwilę później ten jednak spoliczkował mnie - wyznał otwarcie Holender. Wyjaśnił jednak, że z “Ibrą” łączyły go bardzo dobre relacje. 

- Kiedy byliśmy razem w Ajaksie, zawsze siadałem zaraz obok Zlatana - dodał były piłkarz. Niezręczna sytuacja najwyraźniej nie wpłynęła negatywnie na relacje obu panów.

Andy van der Meyde - niespełniony talent holenderskiej piłki

Andy van der Meyde i Zlatan Ibrahimović występowali razem w barwach Ajaksu Amsterdam w latach 2001-2003. Stanowili o sile drużyny, w której występowali wówczas m.in. Rafael van der Vaart, Wesley Sneijder, Marten Stekelenburg, Jari Litmanen, czy Maxwell. 

Andy van der Meyde szybko zyskał status gwiazdy i wróżono mu wielką karierę. Przed sezonem 2003/2004 przeniósł się do Interu Mediolan. Serie A jednak nie zawojował i wkrótce został sprzedany do Evertonu. Później wrócił do Holandii. Karierę zakończył w 2012 roku.

Zlatan Ibrahimović po przygodzie z Ajaxem stał się jednym z najlepszych naspastników na świecie. Grał kolejno w Juventusie, Interze Mediolan, FC Barcelonie, Milanie, Paris Saint-Germain i Los Angeles Galaxy.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu: 

Powiązane