Swiatsportu.pl > Piłka nożna > Tak mieszka Robert Lewandowski. Posiadłość w Monachium robi wrażenie
Redakcja Sportu
Redakcja Sportu 10.11.2022 19:04

Tak mieszka Robert Lewandowski. Posiadłość w Monachium robi wrażenie

Projekt bez tytułu - 2021-11-05T151737.830
instagram.com/@_RL9

Robert Lewandowski od lat mieszka w Monachium gdzie na co dzień gra w tamtejszym Bayernie, najbardziej utytułowanym niemieckim klubie. Razem z kapitanem polskiej kadry mieszka jego żona Anna oraz córki Klara i Laura. Zdjęcia ich posiadłości w Monachium robią niezwykłe wrażenie.

Robert Lewandowski od lat jest jednym z najlepszych piłkarzy na świecie. Choć na wielkie wody światowej piłki wypłynął w Borussii Dortmund, to prawdziwą gwiazdą największego formatu stał się po transferze do Bayernu Monachium w 2014 roku.

Robert Lewandowski: Posiadłość Polaka w Monachium robi ogromne wrażenie

To właśnie w stolicy Bawarii kapitan polskiej kadry mieszka na co dzień razem z żoną Anną oraz córkami: Klarą i Laurą. Do tego państwo Lewandowscy podczas pobytu w Polsce mieszkają w luksusowym apartamencie w Warszawie przy ul. Złotej 44, a wolne chwile spędzają w mazurskiej wsi Stanclewo.

Swoją willę w Monachium mieszczącą się w prestiżowej dzielnicy Bogenhausen kupił kilka lat temu, a posiadłość, zdaniem mediów, miała kosztować Lewandowskiego ok. 10 milionów euro, czyli ponad 40 milionów złotych. Choć kapitan polskiej kadry stara się pilnować swojej prywatności, ale za pomocą mediów społecznościowych możemy zobaczyć, jak wygląda jego posiadłość wewnątrz.

Całość jest utrzymana w jasnych barwach, a dominują odcienie beżu, brązu i bieli. Do tego mają w salonie wielkie panoramiczne okna, które dają widok na ogródek, w którym Lewandowski z córkami bardzo chętnie spędza aktywnie czas.

Wspaniały dom Lewandowskich w Monachium

Na zdjęciach możemy zobaczyć także, że w domu Lewandowskich położona jest biała drewniana podłoga. Zauważyć możemy także szare meble, na których rodzina wypoczywa, a w salonie nie zabrakło także miejsca na kominek i fortepian, na którym uczy się grać mała najstarsza córka Lewandowskich - Klara.

Kapitan polskiej kadry razem ze swoją żoną zadbali właśnie o odpowiednią przestrzeń do zabawy dla swoich córek. Klara z Laurą mają mnóstwo miejsca w swoich pokojach, a na zdjęciach morzem zobaczyć też małą kuchnię oraz gry planszowe, w które dziewczynki grają razem z rodzicami.

Do tego, jak na rodzinę sportowców przystało, w ich mieszkaniu nie mogło zabraknąć bardzo dobrze wyposażonej siłowni. To właśnie tam wiosną ubiegłego roku kapitan polskiej kadry pilnował formy, oczekując na wznowienie rozgrywek. Nie raz Lewandowscy pokazywali, że chętnie na siłowni razem z nimi ćwiczą także ich pociechy.

>
>
>
>
>
>

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Powiązane