Zlatan Ibrahimović Żródło: twitter.com/Tancredi Palmieri

Zlatan Ibrahimović rozpłakał się przed kamerami

23 Marzec 2021 Mateusz DziubińskiMateusz Dziubiński

Zlatan Ibrahimović w czwartek zaliczy powrót do reprezentacji Szwecji po pięciu latach. 39-latek przeżywa druga młodość i postanowił raz jeszcze pomóc swojej drużynie narodowej w drodze po sukcesy. “Ibra” wziął udział w konferencji prasowej przed meczami eliminacji mistrzostw świata. Podczas rozmowy z dziennikarzami dość niespodziewanie… rozpłakał się. Wszystko z powodu pytania jednego z dziennikarzy o rodzinę Szweda.

  • Zlatan Ibrahimović po pięciu latach przerwy wraca do gry w reprezentacji Szwecji
  • Piłkarz wziął udział w konferencji prasowej przed meczami el. MŚ z Gruzją i Kosowem
  • Podczas rozmowy z dziennikarzami Ibrahimović niespodziewanie się rozpłakał
  • Wszystko przez pytanie dotyczące jego rodziny

Zlatan Ibrahimović zaskoczył wszystkich podczas konferencji prasowej przed meczami reprezentacji Szwecji w eliminacjach mistrzostw świata. Słynący z silnego charakteru “Ibra” rozpłakał się na pytanie jednego z dziennikarzy. Dotyczyło ono reakcji rodziny piłkarza na jego powrót do szwedzkiej kadry.

Zlatan Ibrahimović rozpłakał się na konferencji prasowej

Najbliższe dni w piłce nożnej będą niezwykle interesujące nie tylko ze względu na debiut Paulo Sousy w roli selekcjonera reprezentacji Polski. Ciekawie jest także w szeregach innych drużyn narodowych, w tym rywali Polaków w zbliżających się mistrzostwach Europy. Wielki powrót do reprezentacji Szwecji zaliczy bowiem Zlatan Ibrahimović.

Popularny “Ibra” ostatni raz zagrał dla reprezentacji “Trzech Koron” w 2016 roku podczas Euro we Francji. Teraz postanowił raz jeszcze pomóc swoim kolegom w odniesieniu sukcesu. Ibrahimović przeżywa drugą młodość i imponuje skutecznością w AC Milan mimo 39 lat a karku.

Nie żyje Alojzy Łysko, legenda GKS KatowiceNie żyje Alojzy Łysko, legenda GKS KatowiceCzytaj dalej

W pierwszych spotkaniach w ramach eliminacji mistrzostw świata 2022 Szwedzi zmierzą się 25 marca z Gruzją. Trzy dni później czeka ich mecz z reprezentacją Kosowa. W poniedziałek odbyła się konferencja prasowa Ibrahimovicia oraz trenera Szwedów Janne Anderssona.

Podczas spotkania z dziennikarzami doszło do zaskakującej sytuacji. Zlatan Ibrahimović zareagował bardzo emocjonalnie na pytanie jednego z dziennikarzy, który chciał wiedzieć, jak na powrót Szweda do reprezentacji zareagowała jego rodzina. “Ibra” mówiąc o swoich dzieciach, bardzo się wzruszył i w jego oczach pojawiły się łzy.

Emocjonalna reakcja “Ibry” na pytanie o rodzinę

- Trudno było zostawić rodzinę i dołączyć do drużyny narodowej. Vincent (syn Ibrahimovicia - przyp. red.) zaczął płakać, kiedy się z nim żegnałem. Ale wszystko w porządku… - powiedział piłkarz, którego słowa cytuje portal WP SportoweFakty.

- To kradnie czas przeznaczony dla rodziny i nie jest to łatwe. Jeśli masz dzieci płaczące za każdym razem, kiedy je zostawiasz, to jest to trochę trudne. Jestem tylko człowiekiem, mimo że jestem Supermanem. Tak, są bardzo dumni- dodał. A co sądzi Ibrahimović o samym powrocie do gry w kadrze?

- Jestem tylko częścią układanki pośród wielu elementów. Nie wymagam niczego i niczego nie chcę. Chcę tylko wnieść swój wkład. Po prostu cieszę się, że tu jestem - podsumował. Nagranie z konferencji można zobaczyć poniżej.

Artykuły polecane przez redakcję Świat Sportu:

Następny artykuł